Český tenisový svaz

Vachková Valentina

Datum narození:
22.03.2007
Platnost reg. do:
04.10.2018
Klub:
LTC Mladá Boleslav o.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2018
LTC Mladá Boleslav o.s.
149 (15)
534 (4)
 
 

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
33- I.třída B
26.5.2018 NT 10.6.2018, LTC Mladá Boleslav o.s. - TK Čelákovice
1
2.
33- I.třída B
9.6.2018 NT 17.6.2018, LTC Mladá Boleslav o.s. - Slavoj Český Brod B
1
3.
33- I.třída B
5.5.2018 NT 20.5.2018, LTC Mladá Boleslav o.s. - LTC Kolín
0
4.
33- I.třída B
19.5.2018 NT 27.5.2018, Slavoj Žiželice - LTC Mladá Boleslav o.s.
0
5.
33- I.třída B
28.4.2018 NT 6.5.2018, Slavoj Čerčany - LTC Mladá Boleslav o.s.
1
6.
33- I.třída B
16.6.2018 NT 24.6.2018, LTC Houštka - LTC Mladá Boleslav o.s.
6
 Družstva celkem (2hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
16
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
16

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
33- I.třída B
26.5.2018 NT 10.6.2018, LTC Mladá Boleslav o.s. - TK Čelákovice
1
2.
33- I.třída B
9.6.2018 NT 17.6.2018, LTC Mladá Boleslav o.s. - Slavoj Český Brod B
1
3.
33- I.třída B
5.5.2018 NT 20.5.2018, LTC Mladá Boleslav o.s. - LTC Kolín
4
4.
33- I.třída B
19.5.2018 NT 27.5.2018, Slavoj Žiželice - LTC Mladá Boleslav o.s.
0
5.
33- I.třída B
28.4.2018 NT 6.5.2018, Slavoj Čerčany - LTC Mladá Boleslav o.s.
1
6.
33- I.třída B
16.6.2018 NT 24.6.2018, LTC Houštka - LTC Mladá Boleslav o.s.
0
 Družstva celkem (4hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
16
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
16

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017, Boleslavský pohár

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 400), K: 5/-

27
2
09.12.2017, TK Rapid Cup

TK RAPID LIBEREC (B - 500), K: 10/10

35
3
22.12.2017, Okresní přebor Madá Boleslav

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (P - 400), K: 4/4

30
4
06.01.2018, Halový oblastní přebor

středočeský (P - 300), K: 8/8

30
5
13.01.2018, Tenis Klánovice

TENIS Klánovice (C - 400), K: 6/6

20
6
20.01.2018, Sokol H. Počernice

Sokol Horní Počernice (C - 400), K: 5/4

40
7
10.02.2018, LA CUP

TJ Jiskra Havlíčkův Brod (B - 500), K: 10/9

0
8
24.02.2018, Boleslavský pohár

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 400), K: 4/4

30
9
03.03.2018, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (B - 500), K: 10/10

0
10
09.03.2018, TK Konstruktiva CUP

TK Konstruktiva, z.s. (B - 500), K: 9/9

27
11
29.03.2018, Boleslavský pohár

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 400), K: 4/-

30
12
21.04.2018, Okresní přebor Mladá Boleslav

Tenisový klub Benátky nad Jizerou (P - 200), K: 4/4

30
13
12.05.2018, Oblastní přebor

středočeský (P - 200), K: 8/8

22
14
11.06.2018, A1

I.ČLTK Praha (A - 400), K: 12/12

0
15
30.06.2018

LTK Liberec (B - 300), K: 8/8

45
16
07.07.2018, Vista Cup

TC VŠ Praha (B - 300), K: 8/-

0
17
13.08.2018, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (B - 300), K: 8/8

22
18
18.08.2018, Doksy

TK Doksy (C - 200), K: 4/4

20
19
31.08.2018, A4

TC VŠ Praha (A - 400), K: 12/12

45
20
15.09.2018, ČLTK CUP MŽ 2018

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (B - 300), K: 8/8

22
21
11.06.2018, A1

I.ČLTK Praha (A - 400), K: 12/-

32
22
21.07.2018, SK SPORTCENTRUM PLZEŇ - MO PLZEŇ 1

SK SPORTCENTRUM Roudná (B - 300), K: -/8

-
 Jednotlivci celkem
507/21

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017, Boleslavský pohár

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 400), K: 5/-

-
2
09.12.2017, TK Rapid Cup

TK RAPID LIBEREC (B - 500), K: 10/10

0
3
22.12.2017, Okresní přebor Madá Boleslav

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (P - 400), K: 4/4

15
4
06.01.2018, Halový oblastní přebor

středočeský (P - 300), K: 8/8

22
5
13.01.2018, Tenis Klánovice

TENIS Klánovice (C - 400), K: 6/6

27
6
20.01.2018, Sokol H. Počernice

Sokol Horní Počernice (C - 400), K: 5/4

15
7
10.02.2018, LA CUP

TJ Jiskra Havlíčkův Brod (B - 500), K: 10/9

0
8
24.02.2018, Boleslavský pohár

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 400), K: 4/4

10
9
03.03.2018, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (B - 500), K: 10/10

0
10
09.03.2018, TK Konstruktiva CUP

TK Konstruktiva, z.s. (B - 500), K: 9/9

0
11
29.03.2018, Boleslavský pohár

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 400), K: 4/-

-
12
21.04.2018, Okresní přebor Mladá Boleslav

Tenisový klub Benátky nad Jizerou (P - 200), K: 4/4

15
13
12.05.2018, Oblastní přebor

středočeský (P - 200), K: 8/8

22
14
11.06.2018, A1

I.ČLTK Praha (A - 400), K: 12/12

21
15
30.06.2018

LTK Liberec (B - 300), K: 8/8

0
16
07.07.2018, Vista Cup

TC VŠ Praha (B - 300), K: 8/-

-
17
13.08.2018, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (B - 300), K: 8/8

0
18
18.08.2018, Doksy

TK Doksy (C - 200), K: 4/4

0
19
31.08.2018, A4

TC VŠ Praha (A - 400), K: 12/12

0
20
15.09.2018, ČLTK CUP MŽ 2018

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (B - 300), K: 8/8

0
21
11.06.2018, A1

I.ČLTK Praha (A - 400), K: 12/-

-
22
21.07.2018, SK SPORTCENTRUM PLZEŇ - MO PLZEŇ 1

SK SPORTCENTRUM Roudná (B - 300), K: -/8

0
 Jednotlivci celkem
147/18
13.08.2018, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (B - 300), K: 8/8

16>8 Zikmundová, Junová - Vachková, Žabková 7:6 (4), 2:6, 1:0 (7)
získané body: 0 b.