Český tenisový svaz

Drudíková Monika

Datum narození:
07.03.2002
Platnost reg. do:
29.08.2018
Klub:
LTK Klatovy
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2014
LTK Klatovy
429 (6)
 
 
 
2015
LTK Klatovy
171 (1)
257 (6)
 
 
2016
LTK Klatovy
 
141 (12)
 
781 (3)
2017
LTK Klatovy
 
97 (1)
222 (9)
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
ODO I.A
29.4.2017, LTK Klatovy B - TK Dýšina
1
2.
ODO I.A
10.6.2017, LTK Klatovy B - SK SPORTCENTRUM Roudná
1
 Družstva celkem (2hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
ODO I.A
29.4.2017, LTK Klatovy B - TK Dýšina
1
2.
ODO I.A
10.6.2017, LTK Klatovy B - SK SPORTCENTRUM Roudná
1
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
17.12.2016, Dorostenci a dorostenky

Čechie Dalovice (C - 400), K: 4/4

0
2
07.01.2017, Klatovy Cup

Sport klub Klatovy (C - 400), K: 4/4

20
3
14.01.2017

TK Strakonice (C - 400), K: 4/4

30
4
18.02.2017, Klatovy Cup

Sport klub Klatovy (C - 400), K: 4/4

15
5
25.02.2017, TK Skalník

TK Skalník Mariánské Lázně (C - 400), K: 4/4

0
6
04.03.2017, Klatovy Cup

Sport klub Klatovy (C - 400), K: 4/4

0
7
11.03.2017

Tenisklub Cheb (C - 400), K: 4/4

10
8
18.03.2017

TK Skalník Mariánské Lázně (C - 400), K: 4/4

20
9
25.03.2017, Dorostenci a dorostenky

Čechie Dalovice (C - 400), K: 4/4

20
10
22.04.2017, Sdružený okresní přebor Klatovy+Domažlice

LTK Klatovy (P - 200), K: 4/4

20
11
13.05.2017, Oblastní přebor

západočeský (P), K: 8/8

0
12
01.07.2017, Aš Open

TK Aš (C - 200), K: 4/4

30
13
08.07.2017, Planá Open - Dorost

TJ Sokol Planá u Mar.Lázní (C - 200), K: 4/4

20
14
29.07.2017

LTC Velešín (C - 200), K: 4/4

15
15
05.08.2017, Prácheňský Pohár

TK Horažďovice (C - 200), K: 4/4

20
16
09.08.2017

TK Březnice (C - 200), K: 4/4

10
17
12.08.2017

LTC České Budějovice,z.s. (C - 200), K: 4/4

0
18
19.08.2017, O chodský čakan

LTC Domažlice (C - 200), K: 4/4

20
19
26.08.2017, O pohár starosty města

Slavoj Stod (C - 200), K: 4/4

0
20
02.09.2017, Aš Open

TK Aš (C - 200), K: 4/4

0
21
09.09.2017, O pohár starosty města Dobřany

TJ Dobřany - Tělovýchovná jednota (C - 200), K: 4/4

20
22
16.09.2017

Sokol Nepomuk (C - 200), K: 4/4

0
23
08.05.2017, A1

TCF SIGNALBAU Mariánské Lázně (A - 400), K: 12/-

24
 Jednotlivci celkem
294/23

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
17.12.2016, Dorostenci a dorostenky

Čechie Dalovice (C - 400), K: 4/4

15
2
07.01.2017, Klatovy Cup

Sport klub Klatovy (C - 400), K: 4/4

0
3
14.01.2017

TK Strakonice (C - 400), K: 4/4

15
4
18.02.2017, Klatovy Cup

Sport klub Klatovy (C - 400), K: 4/4

7
5
25.02.2017, TK Skalník

TK Skalník Mariánské Lázně (C - 400), K: 4/4

0
6
04.03.2017, Klatovy Cup

Sport klub Klatovy (C - 400), K: 4/4

0
7
11.03.2017

Tenisklub Cheb (C - 400), K: 4/4

10
8
18.03.2017

TK Skalník Mariánské Lázně (C - 400), K: 4/4

15
9
25.03.2017, Dorostenci a dorostenky

Čechie Dalovice (C - 400), K: 4/4

0
10
22.04.2017, Sdružený okresní přebor Klatovy+Domažlice

LTK Klatovy (P - 200), K: 4/4

10
11
13.05.2017, Oblastní přebor

západočeský (P), K: 8/8

16
12
01.07.2017, Aš Open

TK Aš (C - 200), K: 4/4

15
13
08.07.2017, Planá Open - Dorost

TJ Sokol Planá u Mar.Lázní (C - 200), K: 4/4

10
14
29.07.2017

LTC Velešín (C - 200), K: 4/4

10
15
05.08.2017, Prácheňský Pohár

TK Horažďovice (C - 200), K: 4/4

15
16
09.08.2017

TK Březnice (C - 200), K: 4/4

15
17
12.08.2017

LTC České Budějovice,z.s. (C - 200), K: 4/4

0
18
19.08.2017, O chodský čakan

LTC Domažlice (C - 200), K: 4/4

15
19
26.08.2017, O pohár starosty města

Slavoj Stod (C - 200), K: 4/4

15
20
02.09.2017, Aš Open

TK Aš (C - 200), K: 4/4

15
21
09.09.2017, O pohár starosty města Dobřany

TJ Dobřany - Tělovýchovná jednota (C - 200), K: 4/4

15
22
16.09.2017

Sokol Nepomuk (C - 200), K: 4/4

15
23
08.05.2017, A1

TCF SIGNALBAU Mariánské Lázně (A - 400), K: 12/-

-
 Jednotlivci celkem
228/22

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
30.4.2017, LTK Klatovy A - TK Sokolov A
0
2.
JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
07.5.2017, TK Sokolov B - LTK Klatovy A
6
3.
JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
11.6.2017, LTK Klatovy A - TK Škoda Plzeň A
0
1.
ODR II. A
21.5.2017, Sokol Nepomuk - LTK Klatovy B
0
2.
ODR II. A
28.5.2017, LTK Klatovy B - LTC Sušice
1
3.
ODR II. A
25.6.2017, LTC Domažlice - LTK Klatovy B
1
 Družstva celkem (2hra)
8
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
25
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
25

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
30.4.2017, LTK Klatovy A - TK Sokolov A
0
2.
JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
07.5.2017, TK Sokolov B - LTK Klatovy A
4
3.
JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
11.6.2017, LTK Klatovy A - TK Škoda Plzeň A
11
1.
ODR II. A
21.5.2017, Sokol Nepomuk - LTK Klatovy B
0
2.
ODR II. A
28.5.2017, LTK Klatovy B - LTC Sušice
1
3.
ODR II. A
25.6.2017, LTC Domažlice - LTK Klatovy B
1
 Družstva celkem (4hra)
17
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
25
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
25