Český tenisový svaz

Čákorová Jana

Datum narození:
11.06.2003
Platnost reg. do:
22.11.2018
Klub:
TK Slavia Plzeň
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2014
TK Slavia Plzeň
422 (6)
 
 
 
2015
TK Slavia Plzeň
130 (15)
386 (4)
 
 
2016
TK Slavia Plzeň
63 (1)
216 (9)
649 (3)
 
2017
TK Slavia Plzeň
 
120 (12)
637 (3)
370 (6)
2018
TK Slavia Plzeň
 
76 (1)
202 (9)
554 (4)
07.07.2018

TK Strakonice (B - 400), K: 8/8

4>2 Homolková, Maťhová - Nová, Čákorová 6:4, 3:6, 1:0 (6)
získané body: 0 b.

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
DIVIZE
28.4.2018, Prazdroj Plzeň - TK Nová Ves
0
2.
DIVIZE
05.5.2018, TK Nová Ves - Slavoj Stod A
0
3.
DIVIZE
26.5.2018, TK Nová Ves - LTK Klatovy A
6
4.
DIVIZE
09.6.2018, TK Škoda Plzeň B - TK Nová Ves
0
5.
DIVIZE
16.6.2018, TK Nová Ves - LTC Domažlice A
3
 Družstva celkem (2hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
17
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
17

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
DIVIZE
28.4.2018, Prazdroj Plzeň - TK Nová Ves
6
2.
DIVIZE
05.5.2018, TK Nová Ves - Slavoj Stod A
0
3.
DIVIZE
26.5.2018, TK Nová Ves - LTK Klatovy A
0
4.
DIVIZE
09.6.2018, TK Škoda Plzeň B - TK Nová Ves
0
5.
DIVIZE
16.6.2018, TK Nová Ves - LTC Domažlice A
2
 Družstva celkem (4hra)
8
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
17
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
17

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017

Tenis Club Mokropsy (C - 400), K: 4/4

15
2
09.12.2017

Slavoj Český Brod (B - 500), K: 8/-

22
3
16.12.2017, TC HEAD

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/-

10
4
06.01.2018, Klatovy Cup

Sport klub Klatovy (C - 400), K: 4/-

15
5
13.01.2018, TK SKALNÍK

TK Skalník Mariánské Lázně (C - 400), K: 4/4

10
6
19.01.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 4/4

15
7
27.01.2018, TC HEAD

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/4

20
8
03.02.2018, Halový turnaj dorostenek třídy B

TO SK Žamberk (B - 500), K: 8/-

0
9
10.02.2018, Halový oblastní přebor

západočeský (P - 300), K: 8/8

30
10
17.02.2018, ŽLTC CUP

ŽLTC Brno (B - 500), K: 8/8

0
11
24.02.2018, VITÁLNÍ TURNAJ C

SK Vitality Slezsko o.s. (C - 400), K: 5/5

15
12
24.03.2018, TC HEAD

1. Vestecká sportovní o.s. (B - 500), K: 8/8

16
13
07.04.2018

Tenis Club Mokropsy (C - 400), K: 5/4

0
14
15.04.2018, Meziokresní přebor PM, PS, RO

TK Škoda Plzeň z.s. (P), K: 4/4

0
15
12.05.2018, Oblastní přebor

západočeský (P), K: 8/8

0
16
11.06.2018, A2

TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. (A - 400), K: 12/12

0
17
30.06.2018, Světový pohár

TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu (C - 200), K: 4/4

0
18
14.07.2018, Hluboká n./V. CUP

TJ TK MANE Hluboká n.V. (C - 200), K: 4/4

30
19
19.07.2018

TK Strakonice (B - 300), K: 8/8

30
20
21.07.2018, Planá Open - Dorost

TJ Sokol Planá u Mar.Lázní (C - 200), K: 4/4

15
21
03.08.2018, A4

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (A - 400), K: 12/12

0
22
07.08.2018

TK Březnice (C - 200), K: 4/-

15
23
11.08.2018, Pohár města K. Vary

TCG Karlovy Vary (B - 300), K: 8/8

0
24
23.08.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (B - 300), K: 8/8

0
25
25.08.2018, O pohár starosty města

Slavoj Stod (C - 200), K: 4/4

20
26
01.09.2018, O chodský čakan

LTC Domažlice (C - 200), K: 4/-

30
27
08.09.2018, Dům realit - REALDOMUS Krumlovský pohár 2018

LTC Český Krumlov (B - 300), K: 8/8

22
28
15.09.2018

TK Strakonice (C - 200), K: 4/4

30
29
07.05.2018, A1

TK DEZA Valašské Meziříčí (A - 400), K: 12/12

0
30
11.06.2018, A2

TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. (A - 400), K: 12/-

0
31
26.07.2018, A3 Memoriál JUDr. Jiřího Lendla

TJ Baník Ostrava OKD (A - 400), K: 12/12

0
32
03.08.2018, A4

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (A - 400), K: 12/-

32
33
30.03.2018

Tenis Cibulka (B - 500), K: -/8

-
 Jednotlivci celkem
392/32

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017

Tenis Club Mokropsy (C - 400), K: 4/4

0
2
09.12.2017

Slavoj Český Brod (B - 500), K: 8/-

-
3
16.12.2017, TC HEAD

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/-

-
4
06.01.2018, Klatovy Cup

Sport klub Klatovy (C - 400), K: 4/-

-
5
13.01.2018, TK SKALNÍK

TK Skalník Mariánské Lázně (C - 400), K: 4/4

10
6
19.01.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 4/4

0
7
27.01.2018, TC HEAD

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/4

15
8
03.02.2018, Halový turnaj dorostenek třídy B

TO SK Žamberk (B - 500), K: 8/-

-
9
10.02.2018, Halový oblastní přebor

západočeský (P - 300), K: 8/8

0
10
17.02.2018, ŽLTC CUP

ŽLTC Brno (B - 500), K: 8/8

30
11
24.02.2018, VITÁLNÍ TURNAJ C

SK Vitality Slezsko o.s. (C - 400), K: 5/5

0
12
24.03.2018, TC HEAD

1. Vestecká sportovní o.s. (B - 500), K: 8/8

0
13
07.04.2018

Tenis Club Mokropsy (C - 400), K: 5/4

15
14
15.04.2018, Meziokresní přebor PM, PS, RO

TK Škoda Plzeň z.s. (P), K: 4/4

15
15
12.05.2018, Oblastní přebor

západočeský (P), K: 8/8

0
16
11.06.2018, A2

TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. (A - 400), K: 12/12

0
17
30.06.2018, Světový pohár

TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu (C - 200), K: 4/4

15
18
14.07.2018, Hluboká n./V. CUP

TJ TK MANE Hluboká n.V. (C - 200), K: 4/4

15
19
19.07.2018

TK Strakonice (B - 300), K: 8/8

16
20
21.07.2018, Planá Open - Dorost

TJ Sokol Planá u Mar.Lázní (C - 200), K: 4/4

10
21
03.08.2018, A4

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (A - 400), K: 12/12

0
22
07.08.2018

TK Březnice (C - 200), K: 4/-

-
23
11.08.2018, Pohár města K. Vary

TCG Karlovy Vary (B - 300), K: 8/8

0
24
23.08.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (B - 300), K: 8/8

0
25
25.08.2018, O pohár starosty města

Slavoj Stod (C - 200), K: 4/4

10
26
01.09.2018, O chodský čakan

LTC Domažlice (C - 200), K: 4/-

-
27
08.09.2018, Dům realit - REALDOMUS Krumlovský pohár 2018

LTC Český Krumlov (B - 300), K: 8/8

22
28
15.09.2018

TK Strakonice (C - 200), K: 4/4

15
29
07.05.2018, A1

TK DEZA Valašské Meziříčí (A - 400), K: 12/12

0
30
11.06.2018, A2

TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. (A - 400), K: 12/-

-
31
26.07.2018, A3 Memoriál JUDr. Jiřího Lendla

TJ Baník Ostrava OKD (A - 400), K: 12/12

21
32
03.08.2018, A4

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (A - 400), K: 12/-

-
33
30.03.2018

Tenis Cibulka (B - 500), K: -/8

0
 Jednotlivci celkem
209/25
19.07.2018

TK Strakonice (B - 300), K: 8/8

16>8 Michálková, Čákorová - Žílová, Čurdová 7:6 (2), 0:6, 1:0 (7)
8>4 Charvátová, Dvořáková - Michálková, Čákorová 4:6, 6:0, 1:0 (10)
získané body: 16 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
29.4.2018, Sokol Nepomuk - TK Slavia Plzeň
4
2.
JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
17.6.2018, TK Slavia Plzeň - TK Škoda Plzeň B
9
3.
JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
24.6.2018, TK Slavia Plzeň - TK Sokolov
1
 Družstva celkem (2hra)
14
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
35
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
35

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
29.4.2018, Sokol Nepomuk - TK Slavia Plzeň
8
2.
JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
17.6.2018, TK Slavia Plzeň - TK Škoda Plzeň B
8
3.
JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
24.6.2018, TK Slavia Plzeň - TK Sokolov
5
 Družstva celkem (4hra)
21
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
35
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
35