Český tenisový svaz

Temenugov Isabella

Datum narození:
15.05.2006
Platnost reg. do:
03.06.2019
Klub:
TC Brno.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2017
TC Brno.
525 (6)
 
 
 
2018
TC Brno.
123 (15)
687 (3)
 
 

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
13.01.2018, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 4/4

10
2
20.01.2018, Prince Cup

Spartak Polička (C - 400), K: 4/4

10
3
27.01.2018, Halový oblastní přebor

jihomoravský (P - 500), K: 8/8

0
4
03.02.2018, Tudutenis

TJ Sokol Bedřichov Jihlava (C - 400), K: 4/4

30
5
23.02.2018, Meziokresní přebor BM, BV, BL

SK Tenis Tišnov (C - 400), K: 4/4

0
6
31.03.2018, AB DESIGN CUP 2018

LTC Vysoké Mýto (C - 400), K: 4/4

10
7
11.04.2018, A1 NIKE TROPHY 2018

TK AGROFERT Prostějov (A - 400), K: 12/12

0
8
14.04.2018, Okresní přebor Břeclav+Hodonín

Slovácký TK Břeclav (C - 200), K: 4/4

15
9
20.04.2018, Tesla Cup 2018

Tenisový klub Tesla Brno (C - 200), K: 4/4

15
10
02.06.2018, Oblastní přebor

jihomoravský (P - 250), K: 8/8

16
11
05.07.2018, IVECO BUS CUP 2018

LTC Vysoké Mýto (C - 200), K: 4/4

30
12
14.07.2018, Prince Cup

SK Zlín-Mladcová (C - 200), K: 4/4

10
13
21.07.2018

TK Tuřany (C - 200), K: 4/4

20
14
28.07.2018, TC Brno CUP

TC Brno. (B - 300), K: 8/8

0
15
29.07.2018, Sparta Cup

TK Sparta Praha (B - 300), K: 8/-

16
16
04.08.2018

LTC Humpolec (C - 200), K: 4/-

20
17
11.08.2018, HEAD CUP 2018

TK Znojmo (C - 200), K: 4/4

20
18
25.08.2018, TJ Kraví Hora open

TJ Kraví Hora Brno (C - 200), K: 4/-

30
19
08.09.2018, Prince Cup

SK Zlín-Mladcová (B - 300), K: 8/8

16
20
11.04.2018, A1 NIKE TROPHY 2018

TK AGROFERT Prostějov (A - 400), K: 12/-

32
21
21.05.2018, A2

SK Véska (A - 400), K: 12/-

0
22
14.09.2018, A4

TK Most (A - 400), K: 12/-

0
 Jednotlivci celkem
300/22

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
13.01.2018, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 4/4

0
2
20.01.2018, Prince Cup

Spartak Polička (C - 400), K: 4/4

7
3
27.01.2018, Halový oblastní přebor

jihomoravský (P - 500), K: 8/8

8
4
03.02.2018, Tudutenis

TJ Sokol Bedřichov Jihlava (C - 400), K: 4/4

15
5
23.02.2018, Meziokresní přebor BM, BV, BL

SK Tenis Tišnov (C - 400), K: 4/4

7
6
31.03.2018, AB DESIGN CUP 2018

LTC Vysoké Mýto (C - 400), K: 4/4

10
7
11.04.2018, A1 NIKE TROPHY 2018

TK AGROFERT Prostějov (A - 400), K: 12/12

0
8
14.04.2018, Okresní přebor Břeclav+Hodonín

Slovácký TK Břeclav (C - 200), K: 4/4

5
9
20.04.2018, Tesla Cup 2018

Tenisový klub Tesla Brno (C - 200), K: 4/4

7
10
02.06.2018, Oblastní přebor

jihomoravský (P - 250), K: 8/8

0
11
05.07.2018, IVECO BUS CUP 2018

LTC Vysoké Mýto (C - 200), K: 4/4

10
12
14.07.2018, Prince Cup

SK Zlín-Mladcová (C - 200), K: 4/4

15
13
21.07.2018

TK Tuřany (C - 200), K: 4/4

0
14
28.07.2018, TC Brno CUP

TC Brno. (B - 300), K: 8/8

16
15
29.07.2018, Sparta Cup

TK Sparta Praha (B - 300), K: 8/-

-
16
04.08.2018

LTC Humpolec (C - 200), K: 4/-

-
17
11.08.2018, HEAD CUP 2018

TK Znojmo (C - 200), K: 4/4

0
18
25.08.2018, TJ Kraví Hora open

TJ Kraví Hora Brno (C - 200), K: 4/-

-
19
08.09.2018, Prince Cup

SK Zlín-Mladcová (B - 300), K: 8/8

16
20
11.04.2018, A1 NIKE TROPHY 2018

TK AGROFERT Prostějov (A - 400), K: 12/-

-
21
21.05.2018, A2

SK Véska (A - 400), K: 12/-

-
22
14.09.2018, A4

TK Most (A - 400), K: 12/-

-
 Jednotlivci celkem
116/16

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
I.TŘÍDA S
23.6.2018, TC Brno. B - Jiskra Otrokovice
3
1.
II.TŔÍDA sk.AS
28.4.2018, TC Brno D - TJ Žďár nad Sázavou
4
2.
II.TŔÍDA sk.AS
5.5.2018, Mosilana Brno - TC Brno D
3
3.
II.TŔÍDA sk.AS
19.5.2018, TC-MJ TENIS Líšeň - TC Brno D
0
4.
II.TŔÍDA sk.AS
26.5.2018, TC Brno D - ŽLTC Brno D
1
5.
II.TŔÍDA sk.AS
9.6.2018, TC Austerlitz - TC Brno D
6
6.
II.TŔÍDA sk.AS
16.6.2018, TC Brno D - TC Brno C
6
 Družstva celkem (2hra)
23
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
33
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
29

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
I.TŘÍDA S
23.6.2018, TC Brno. B - Jiskra Otrokovice
3
1.
II.TŔÍDA sk.AS
28.4.2018, TC Brno D - TJ Žďár nad Sázavou
4
2.
II.TŔÍDA sk.AS
5.5.2018, Mosilana Brno - TC Brno D
2
3.
II.TŔÍDA sk.AS
19.5.2018, TC-MJ TENIS Líšeň - TC Brno D
0
4.
II.TŔÍDA sk.AS
26.5.2018, TC Brno D - ŽLTC Brno D
1
5.
II.TŔÍDA sk.AS
9.6.2018, TC Austerlitz - TC Brno D
0
6.
II.TŔÍDA sk.AS
16.6.2018, TC Brno D - TC Brno C
0
 Družstva celkem (4hra)
10
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
33
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
29

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
16.12.2017

HTK Třebíč (B - 500), K: 10/10

35
2
26.12.2017

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 4/4

30
3
29.12.2017, Tenis Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/-

15
4
06.01.2018, Halový oblastní přebor

jihomoravský (P - 500), K: 9/9

27
5
10.02.2018, LA CUP

TJ Jiskra Havlíčkův Brod (B - 500), K: 10/9

0
6
17.02.2018

TK Neridé (B - 500), K: 10/10

35
7
03.03.2018, JC SPORT CUP WINTER 2018

SK JC Sport Opava (B - 500), K: 10/10

50
8
10.03.2018, ŽLTC CUP

ŽLTC Brno (B - 500), K: 10/10

35
9
16.03.2018, A3

TK Roja Příbram z.s. (A - 700), K: 13/13

0
10
29.03.2018, BABOLAT CUP 2018

TK Znojmo (C - 400), K: 5/4

27
11
12.05.2018, Oblastní přebor

jihomoravský (P - 250), K: 9/9

27
12
11.06.2018, A1

I.ČLTK Praha (A - 400), K: 12/12

45
13
30.06.2018

TK Písek (B - 300), K: 8/8

30
14
07.07.2018

HTK Třebíč (B - 300), K: 9/-

0
15
21.07.2018, LA Cup

TJ Jiskra Havlíčkův Brod (B - 300), K: 9/-

0
16
31.07.2018, A2 Tennis Arena Kids Tour

TK Pelhřimov (A - 400), K: 12/-

0
17
13.08.2018, BORS CUP

TC BORS CLUB-STK Břeclav (B - 300), K: 8/8

100
18
17.08.2018, A3 Tennis Arena Kids Tour

TK DEZA Valašské Meziříčí (A - 400), K: 12/-

0
19
23.08.2018, Memoriál Aloise Huťky

T.J. Sokol Šumperk (B - 300), K: 8/-

45
20
27.08.2018, Mladcova Open

SK Zlín-Mladcová (B - 300), K: 8/-

30
21
31.08.2018, A4

TC VŠ Praha (A - 400), K: 12/12

45
22
19.01.2018, A1

TK PRECHEZA Přerov o.s. (A - 700), K: 13/-

0
23
16.03.2018, A3

TK Roja Příbram z.s. (A - 700), K: 13/-

50
 Jednotlivci celkem
626/23

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
16.12.2017

HTK Třebíč (B - 500), K: 10/10

24
2
26.12.2017

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 4/4

15
3
29.12.2017, Tenis Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/-

-
4
06.01.2018, Halový oblastní přebor

jihomoravský (P - 500), K: 9/9

0
5
10.02.2018, LA CUP

TJ Jiskra Havlíčkův Brod (B - 500), K: 10/9

0
6
17.02.2018

TK Neridé (B - 500), K: 10/10

24
7
03.03.2018, JC SPORT CUP WINTER 2018

SK JC Sport Opava (B - 500), K: 10/10

24
8
10.03.2018, ŽLTC CUP

ŽLTC Brno (B - 500), K: 10/10

24
9
16.03.2018, A3

TK Roja Příbram z.s. (A - 700), K: 13/13

0
10
29.03.2018, BABOLAT CUP 2018

TK Znojmo (C - 400), K: 5/4

15
11
12.05.2018, Oblastní přebor

jihomoravský (P - 250), K: 9/9

19
12
11.06.2018, A1

I.ČLTK Praha (A - 400), K: 12/12

21
13
30.06.2018

TK Písek (B - 300), K: 8/8

22
14
07.07.2018

HTK Třebíč (B - 300), K: 9/-

-
15
21.07.2018, LA Cup

TJ Jiskra Havlíčkův Brod (B - 300), K: 9/-

-
16
31.07.2018, A2 Tennis Arena Kids Tour

TK Pelhřimov (A - 400), K: 12/-

-
17
13.08.2018, BORS CUP

TC BORS CLUB-STK Břeclav (B - 300), K: 8/8

22
18
17.08.2018, A3 Tennis Arena Kids Tour

TK DEZA Valašské Meziříčí (A - 400), K: 12/-

-
19
23.08.2018, Memoriál Aloise Huťky

T.J. Sokol Šumperk (B - 300), K: 8/-

-
20
27.08.2018, Mladcova Open

SK Zlín-Mladcová (B - 300), K: 8/-

-
21
31.08.2018, A4

TC VŠ Praha (A - 400), K: 12/12

21
22
19.01.2018, A1

TK PRECHEZA Přerov o.s. (A - 700), K: 13/-

-
23
16.03.2018, A3

TK Roja Příbram z.s. (A - 700), K: 13/-

-
 Jednotlivci celkem
231/14