Český tenisový svaz

Kovar Nicol

Datum narození:
31.07.2009
Platnost reg. do:
05.10.2022
Klub:
Severočeská tenisová o.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2020
Severočeská tenisová o.s.
230 (12)
 
 
 
2021
Severočeská tenisová o.s.
77 (25)
562 (3)
 
 

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
13.06.2020, Oblastní přebor

severočeský (P - 400), K: 8/8

0
2
30.06.2020, LTK Bílina

LTK Bílina (C - 300), K: 4/4

10
 Jednotlivci celkem
10/2

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
13.06.2020, Oblastní přebor

severočeský (P - 400), K: 8/8

0
2
30.06.2020, LTK Bílina

LTK Bílina (C - 300), K: 4/4

7
 Jednotlivci celkem
7/2

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
DS2C
20.06.2020, TJ Sokol Ústí n.L. - TK LTC Děčín
1
2.
DS2C
27.06.2020, TJ Sokol Ústí n.L. - TK Severní Terasa A
0
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
DS2C
20.06.2020, TJ Sokol Ústí n.L. - TK LTC Děčín
1
2.
DS2C
27.06.2020, TJ Sokol Ústí n.L. - TK Severní Terasa A
2
 Družstva celkem (4hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.11.2019

Tenis Tábor (C - 500), K: 5/5

27
2
07.12.2019

TK Most (B - 600), K: 10/10

0
3
14.12.2019, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (B - 600), K: 9/9

19
4
29.12.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 500), K: 6/5

20
5
04.01.2020, Halový oblastní přebor

severočeský (P - 400), K: 8/8

0
6
11.01.2020, Žatec cup

TK Žatec (C - 500), K: 4/4

30
7
18.01.2020

TK LTC Děčín (C - 500), K: 4/4

0
8
24.01.2020, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 500), K: 5/5

0
9
08.02.2020, R a D Pneu Cup 2020

LTC Vysoké Mýto (B - 600), K: 8/8

0
10
22.02.2020, Conseq Winter Cup 2020

LTK TEPLICE o.s. (C - 500), K: 4/5

20
11
07.03.2020

TK Horní Měcholupy (C - 500), K: 5/5

40
12
30.05.2020, Oblastní přebor

severočeský (P - 400), K: 8/8

0
13
23.06.2020

SK Tenis Duchcov (C - 300), K: 6/-

20
14
04.07.2020, LTK Bílina

LTK Bílina (C - 300), K: 4/4

0
15
07.07.2020, SLANY CUP

LTC Slaný (C - 200), K: 4/4

20
16
09.07.2020, Mimoň Cup

TK Mimoň (C - 300), K: 4/4

20
17
11.07.2020, Premedis cup

Start Liberec (C - 300), K: 4/4

30
18
18.07.2020, Letná Summer Cup 2020

LTK TEPLICE o.s. (C - 300), K: 4/4

0
19
20.07.2020

TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. (B - 400), K: 9/10

0
20
25.07.2020, B 4

TJ TK Neratovice (B - 400), K: 8/8

22
21
01.08.2020, Tera Cup

LTC České Budějovice,z.s. (C - 300), K: 4/4

30
22
04.08.2020

LTC Panorama Teplice (C - 300), K: 4/-

20
23
08.08.2020, Cena Jičína mládeže

TC Jičín (C - 300), K: 4/4

20
24
10.08.2020, PŘEBOR ČOS OUTDOOR

TJ Sokol Vysočany (B - 400), K: 9/9

0
25
13.08.2020, Mimoň Cup

TK Mimoň (C - 300), K: 4/4

30
26
14.08.2020, A3

TK Neridé (A - 500), K: 14/14

0
27
18.08.2020

TK Slavia Plzeň (B - 400), K: 8/8

0
28
22.08.2020, B7

TC VITALITY Březnice (B - 400), K: 8/8

0
29
24.08.2020, Vlašimský pohár

TENIS VLAŠIM,z.s. (C - 250), K: 4/4

30
30
29.08.2020

LTC Kolín (C - 200), K: 4/4

20
31
12.09.2020, ČLTK CUP MLADŠÍ ŽÁCI

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (B - 400), K: 8/8

22
32
19.09.2020, O Pohár města Dvora Králové

TC Dvůr Králové, z.s. (B - 400), K: 8/8

0
33
26.09.2020, Bazény Urbánek CUP

Sokol Lanžhot (C - 200), K: 4/4

30
34
27.08.2020, A4

SK Tenis Tišnov (A - 500), K: 12/-

24
35
01.07.2020, Mistrovství ČR mladšího žactva

ČTS (H), K: -/15

-
 Jednotlivci celkem
494/34

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.11.2019

Tenis Tábor (C - 500), K: 5/5

0
2
07.12.2019

TK Most (B - 600), K: 10/10

0
3
14.12.2019, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (B - 600), K: 9/9

0
4
29.12.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 500), K: 6/5

10
5
04.01.2020, Halový oblastní přebor

severočeský (P - 400), K: 8/8

0
6
11.01.2020, Žatec cup

TK Žatec (C - 500), K: 4/4

15
7
18.01.2020

TK LTC Děčín (C - 500), K: 4/4

10
8
24.01.2020, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 500), K: 5/5

10
9
08.02.2020, R a D Pneu Cup 2020

LTC Vysoké Mýto (B - 600), K: 8/8

0
10
22.02.2020, Conseq Winter Cup 2020

LTK TEPLICE o.s. (C - 500), K: 4/5

10
11
07.03.2020

TK Horní Měcholupy (C - 500), K: 5/5

0
12
30.05.2020, Oblastní přebor

severočeský (P - 400), K: 8/8

0
13
23.06.2020

SK Tenis Duchcov (C - 300), K: 6/-

-
14
04.07.2020, LTK Bílina

LTK Bílina (C - 300), K: 4/4

15
15
07.07.2020, SLANY CUP

LTC Slaný (C - 200), K: 4/4

0
16
09.07.2020, Mimoň Cup

TK Mimoň (C - 300), K: 4/4

15
17
11.07.2020, Premedis cup

Start Liberec (C - 300), K: 4/4

10
18
18.07.2020, Letná Summer Cup 2020

LTK TEPLICE o.s. (C - 300), K: 4/4

0
19
20.07.2020

TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. (B - 400), K: 9/10

0
20
25.07.2020, B 4

TJ TK Neratovice (B - 400), K: 8/8

0
21
01.08.2020, Tera Cup

LTC České Budějovice,z.s. (C - 300), K: 4/4

15
22
04.08.2020

LTC Panorama Teplice (C - 300), K: 4/-

-
23
08.08.2020, Cena Jičína mládeže

TC Jičín (C - 300), K: 4/4

10
24
10.08.2020, PŘEBOR ČOS OUTDOOR

TJ Sokol Vysočany (B - 400), K: 9/9

19
25
13.08.2020, Mimoň Cup

TK Mimoň (C - 300), K: 4/4

15
26
14.08.2020, A3

TK Neridé (A - 500), K: 14/14

30
27
18.08.2020

TK Slavia Plzeň (B - 400), K: 8/8

8
28
22.08.2020, B7

TC VITALITY Březnice (B - 400), K: 8/8

0
29
24.08.2020, Vlašimský pohár

TENIS VLAŠIM,z.s. (C - 250), K: 4/4

15
30
29.08.2020

LTC Kolín (C - 200), K: 4/4

7
31
12.09.2020, ČLTK CUP MLADŠÍ ŽÁCI

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (B - 400), K: 8/8

16
32
19.09.2020, O Pohár města Dvora Králové

TC Dvůr Králové, z.s. (B - 400), K: 8/8

16
33
26.09.2020, Bazény Urbánek CUP

Sokol Lanžhot (C - 200), K: 4/4

7
34
27.08.2020, A4

SK Tenis Tišnov (A - 500), K: 12/-

-
35
01.07.2020, Mistrovství ČR mladšího žactva

ČTS (H), K: -/15

0
 Jednotlivci celkem
253/32
07.12.2019

TK Most (B - 600), K: 10/10

8>4 Krejčová, Tofi - Sokolová, Kovar 6:1, 6:1
získané body: 0 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
DM2A
07.06.2020, Severočeská tenisová o.s. C Most - TK Evženie Klášterec n/O
1
2.
DM2A
21.06.2020, LTK TEPLICE o.s. - Severočeská tenisová o.s. C Most
1
 Družstva celkem (2hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
3
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
3

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
DM2A
07.06.2020, Severočeská tenisová o.s. C Most - TK Evženie Klášterec n/O
1
2.
DM2A
21.06.2020, LTK TEPLICE o.s. - Severočeská tenisová o.s. C Most
0
 Družstva celkem (4hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
3
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
3