Český tenisový svaz

Hladíková Emma

Datum narození:
19.03.2010
Platnost reg. do:
02.10.2020
Klub:
TK Hlinsko
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
Tabulka neobsahuje žádné záznamy

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
33 - Pardubický krajský přebor
6.6.2020, TO SK Žamberk A (1) - TK Hlinsko A (7)
0
2.
33 - Pardubický krajský přebor
27.6.2020, TK Ústí n. Orlicí A (4) - TK Hlinsko A (7)
1
3.
33 - Pardubický krajský přebor
20.6.2020 NT 24.6.2020, TK Hlinsko A (7) - TK Pernštýn 1897 Pardubice (3)
0
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
33 - Pardubický krajský přebor
6.6.2020, TO SK Žamberk A (1) - TK Hlinsko A (7)
4
2.
33 - Pardubický krajský přebor
27.6.2020, TK Ústí n. Orlicí A (4) - TK Hlinsko A (7)
1
3.
33 - Pardubický krajský přebor
20.6.2020 NT 24.6.2020, TK Hlinsko A (7) - TK Pernštýn 1897 Pardubice (3)
0
 Družstva celkem (4hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.11.2019, Kvalifikace HOP VčOTS

TC Dvůr Králové, z.s. (P - 400), K: 4/4

10
2
07.12.2019, Stratos auto cup

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 500), K: 4/4

7
3
14.12.2019, Zruč Winter Cup 2019

TJ Jiskra Zruč n.Sáz. (C - 500), K: 4/4

15
4
21.12.2019, SEED SERVICE CUP 2019

LTC Vysoké Mýto (C - 500), K: 4/4

0
5
04.01.2020, Halový oblastní přebor

východočeský (P - 400), K: 8/8

0
6
11.01.2020

TK Choceň (C - 400), K: 4/4

15
7
18.01.2020, METROPOLITNÍ CUP

Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. (C - 500), K: 4/4

30
8
25.01.2020

TK Hlinsko (C - 500), K: 4/4

30
9
15.02.2020, TK TENIS S&C SVITAVY

TK TENIS S&C SVITAVY (C - 500), K: 5/-

0
10
22.02.2020, Stratos auto cup

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 500), K: 4/4

10
11
29.02.2020, TC Head tour

1. Vestecká sportovní o.s. (B - 600), K: 12/-

0
12
07.03.2020, HIGHLAND SPORT CUP

Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. (C - 500), K: 4/-

10
13
13.06.2020, Oblastní přebor

východočeský (P - 300), K: 8/8

30
14
01.07.2020, ČLTK CUP MLADŠÍ ŽÁKYNĚ

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (B - 400), K: 8/8

22
15
11.07.2020

LTC Humpolec (C - 300), K: 4/-

10
16
18.07.2020, Tesla Cup

TO TJ Tesla Pardubice (C - 300), K: 4/4

0
17
20.07.2020

TK Ústí n. Orlicí (B - 300), K: 8/8

16
18
25.07.2020

TK Pelhřimov (C - 300), K: 4/4

10
19
01.08.2020, HEAD CUP

TJ Žďár nad Sázavou (C - 300), K: 4/-

20
20
08.08.2020

TK Pernštýn 1897 Pardubice (C - 300), K: 4/-

20
21
22.08.2020, B7

TC VITALITY Březnice (B - 400), K: 8/8

22
22
29.08.2020, Tesla Cup

TO TJ Tesla Pardubice (C - 300), K: 4/4

15
23
05.09.2020

TJ Červený Kostelec (C - 200), K: 4/-

15
24
12.09.2020

Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. (C - 300), K: 4/-

30
25
14.08.2020, A3

TK Neridé (A - 500), K: 14/-

36
26
27.08.2020, A4

SK Tenis Tišnov (A - 500), K: 12/-

0
 Jednotlivci celkem
373/26

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.11.2019, Kvalifikace HOP VčOTS

TC Dvůr Králové, z.s. (P - 400), K: 4/4

15
2
07.12.2019, Stratos auto cup

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 500), K: 4/4

15
3
14.12.2019, Zruč Winter Cup 2019

TJ Jiskra Zruč n.Sáz. (C - 500), K: 4/4

7
4
21.12.2019, SEED SERVICE CUP 2019

LTC Vysoké Mýto (C - 500), K: 4/4

0
5
04.01.2020, Halový oblastní přebor

východočeský (P - 400), K: 8/8

16
6
11.01.2020

TK Choceň (C - 400), K: 4/4

0
7
18.01.2020, METROPOLITNÍ CUP

Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. (C - 500), K: 4/4

10
8
25.01.2020

TK Hlinsko (C - 500), K: 4/4

15
9
15.02.2020, TK TENIS S&C SVITAVY

TK TENIS S&C SVITAVY (C - 500), K: 5/-

-
10
22.02.2020, Stratos auto cup

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 500), K: 4/4

15
11
29.02.2020, TC Head tour

1. Vestecká sportovní o.s. (B - 600), K: 12/-

-
12
07.03.2020, HIGHLAND SPORT CUP

Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. (C - 500), K: 4/-

-
13
13.06.2020, Oblastní přebor

východočeský (P - 300), K: 8/8

22
14
01.07.2020, ČLTK CUP MLADŠÍ ŽÁKYNĚ

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (B - 400), K: 8/8

16
15
11.07.2020

LTC Humpolec (C - 300), K: 4/-

-
16
18.07.2020, Tesla Cup

TO TJ Tesla Pardubice (C - 300), K: 4/4

15
17
20.07.2020

TK Ústí n. Orlicí (B - 300), K: 8/8

0
18
25.07.2020

TK Pelhřimov (C - 300), K: 4/4

7
19
01.08.2020, HEAD CUP

TJ Žďár nad Sázavou (C - 300), K: 4/-

-
20
08.08.2020

TK Pernštýn 1897 Pardubice (C - 300), K: 4/-

-
21
22.08.2020, B7

TC VITALITY Březnice (B - 400), K: 8/8

0
22
29.08.2020, Tesla Cup

TO TJ Tesla Pardubice (C - 300), K: 4/4

15
23
05.09.2020

TJ Červený Kostelec (C - 200), K: 4/-

-
24
12.09.2020

Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. (C - 300), K: 4/-

-
25
14.08.2020, A3

TK Neridé (A - 500), K: 14/-

-
26
27.08.2020, A4

SK Tenis Tišnov (A - 500), K: 12/-

-
 Jednotlivci celkem
168/16

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
41 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
7.6.2020, TO TJ Tesla Pardubice A (2) - Lokomotiva Trutnov A (6)
0
2.
41 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
28.6.2020, TENIS-CENTRUM DTJ HK A (1) - TO TJ Tesla Pardubice A (2)
0
3.
41 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
21.6.2020 NT 25.6.2020, TO TJ Tesla Pardubice A (2) - TK Česká Třebová, z.s. - TK Ústí/Orlicí A (4)
9
 Družstva celkem (2hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
25
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
25

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
41 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
7.6.2020, TO TJ Tesla Pardubice A (2) - Lokomotiva Trutnov A (6)
4
2.
41 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
28.6.2020, TENIS-CENTRUM DTJ HK A (1) - TO TJ Tesla Pardubice A (2)
0
3.
41 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
21.6.2020 NT 25.6.2020, TO TJ Tesla Pardubice A (2) - TK Česká Třebová, z.s. - TK Ústí/Orlicí A (4)
12
 Družstva celkem (4hra)
16
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
25
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
25