Český tenisový svaz

Stoneová Tereza

Datum narození:
03.11.2006
Platnost reg. do:
04.04.2020
Klub:
TENIS Klánovice
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2018
Sokol Horní Počernice
789 (4)
 
 
 
2019
Sokol Horní Počernice
301 (1)
558 (4)
 
 
2020
TENIS Klánovice
 
283 (6)
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
24. 2.třída B
26.5.2019, Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. B - TENIS Klánovice
0
2.
24. 2.třída B
9.6.2019, TENIS Klánovice - Lob S.A. Bohnice, zs B
4
 Družstva celkem (2hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
24. 2.třída B
26.5.2019, Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. B - TENIS Klánovice
0
2.
24. 2.třída B
9.6.2019, TENIS Klánovice - Lob S.A. Bohnice, zs B
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
15.12.2018

TK Sokol Horní Počernice,p.s. (C - 400), K: 4/4

0
2
05.01.2019

SK Satalice (C - 400), K: 4/4

7
3
12.01.2019, SPORT ADVANTAGE CUP

TO Sokol Nehvizdy (C - 400), K: 4/4

0
4
19.01.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/-

7
5
02.02.2019

SK Satalice (C - 400), K: 4/4

7
6
09.02.2019, CR Project cup

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 400), K: 4/-

0
7
02.03.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

0
8
09.03.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 4/4

7
9
15.03.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

0
10
22.03.2019, Yonex Cup

LTC Houštka (C - 400), K: 4/4

10
11
29.03.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/-

0
12
06.04.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 4/4

0
13
01.05.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

0
14
18.05.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

0
15
05.07.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

10
16
13.07.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 4/4

7
17
20.07.2019

TK Ústí n. Orlicí (C - 200), K: 4/-

10
18
27.07.2019, STRATOS AUTO CUP

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 200), K: 4/4

15
19
24.08.2019, O Pohár města Dvora Králové

TC Dvůr Králové, z.s. (C - 200), K: 4/-

0
20
31.08.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 4/4

0
21
07.09.2019, STRATOS AUTO CUP

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 200), K: 4/4

15
22
14.09.2019

Tenisový klub Benátky nad Jizerou (C - 200), K: 4/4

10
23
21.09.2019, O pohár Lucie Hradecké

Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C - 200), K: 4/4

0
24
28.09.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
105/24

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
15.12.2018

TK Sokol Horní Počernice,p.s. (C - 400), K: 4/4

0
2
05.01.2019

SK Satalice (C - 400), K: 4/4

7
3
12.01.2019, SPORT ADVANTAGE CUP

TO Sokol Nehvizdy (C - 400), K: 4/4

10
4
19.01.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/-

-
5
02.02.2019

SK Satalice (C - 400), K: 4/4

0
6
09.02.2019, CR Project cup

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 400), K: 4/-

-
7
02.03.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

7
8
09.03.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 4/4

0
9
15.03.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

0
10
22.03.2019, Yonex Cup

LTC Houštka (C - 400), K: 4/4

7
11
29.03.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/-

-
12
06.04.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 4/4

0
13
01.05.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

0
14
18.05.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

10
15
05.07.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

0
16
13.07.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 4/4

10
17
20.07.2019

TK Ústí n. Orlicí (C - 200), K: 4/-

-
18
27.07.2019, STRATOS AUTO CUP

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 200), K: 4/4

0
19
24.08.2019, O Pohár města Dvora Králové

TC Dvůr Králové, z.s. (C - 200), K: 4/-

-
20
31.08.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 4/4

5
21
07.09.2019, STRATOS AUTO CUP

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 200), K: 4/4

7
22
14.09.2019

Tenisový klub Benátky nad Jizerou (C - 200), K: 4/4

7
23
21.09.2019, O pohár Lucie Hradecké

Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C - 200), K: 4/4

0
24
28.09.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
70/19

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
35.3.třída A
27.4.2019, TO Bohemians Praha - TENIS Klánovice
1
2.
35.3.třída A
4.5.2019, TENIS Klánovice - TK Start Praha-Topolka B
1
3.
35.3.třída A
11.5.2019, TENIS Klánovice - Sokol Čimice
1
4.
35.3.třída A
25.5.2019, TJ Sokol Vysočany C - TENIS Klánovice
1
5.
35.3.třída A
8.6.2019, TENIS Klánovice - Lob S.A. Bohnice, zs D
1
6.
35.3.třída A
15.6.2019, TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. - TENIS Klánovice
0
 Družstva celkem (2hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
8
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
35.3.třída A
27.4.2019, TO Bohemians Praha - TENIS Klánovice
1
2.
35.3.třída A
4.5.2019, TENIS Klánovice - TK Start Praha-Topolka B
1
3.
35.3.třída A
11.5.2019, TENIS Klánovice - Sokol Čimice
0
4.
35.3.třída A
25.5.2019, TJ Sokol Vysočany C - TENIS Klánovice
1
5.
35.3.třída A
8.6.2019, TENIS Klánovice - Lob S.A. Bohnice, zs D
0
6.
35.3.třída A
15.6.2019, TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. - TENIS Klánovice
0
 Družstva celkem (4hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
8
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7