Český tenisový svaz

Blaščíková Kateřina

Datum narození:
16.07.2003
Platnost reg. do:
17.01.2020
Klub:
LTC Pardubice
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2015
LTC Pardubice
327 (9)
 
 
 
2016
LTC Pardubice
207 (1)
505 (4)
 
 
2017
LTC Pardubice
 
315 (6)
 
 
2018
LTC Pardubice
 
196 (1)
800 (3)
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
03 - Pardubický krajský přebor
28.4., TK Česká Třebová, z.s. B - LTC Pardubice C
0
2.
03 - Pardubický krajský přebor
9.6., LTC Pardubice C - USK Pardubice
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
03 - Pardubický krajský přebor
28.4., TK Česká Třebová, z.s. B - LTC Pardubice C
0
2.
03 - Pardubický krajský přebor
9.6., LTC Pardubice C - USK Pardubice
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017, Meziokresní přebor pardubického kraje

TO TJ Tesla Pardubice (P - 400), K: 4/4

0
2
28.12.2017, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 5/-

0
3
06.01.2018, Tenis Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 400), K: 4/4

10
4
27.01.2018, Tenis Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 400), K: 4/-

7
5
03.02.2018

TK Letohrad (C - 400), K: 4/4

0
6
17.02.2018, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 4/-

7
7
24.02.2018, REBUT CUP

TJ Jiskra Havlíčkův Brod (C - 400), K: 4/-

0
8
03.03.2018, Tenis Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 400), K: 4/4

7
9
09.03.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

7
10
24.03.2018

TK Ústí n. Orlicí (C - 400), K: 4/4

0
11
21.04.2018, Meziokresní přebor pardubického kraje

TK Pernštýn 1897 Pardubice (P - 200), K: 4/-

0
12
12.05.2018, Oblastní přebor

východočeský (P - 200), K: 8/8

16
13
30.06.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

7
14
02.07.2018, Tenis Cibulka Open 2018

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/-

0
15
05.07.2018, STRATOS AUTO CUP

TENIS-CENTRUM DTJ HK (B - 300), K: 8/-

0
16
14.07.2018, Tenis Cibulka Open 2018

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

0
17
21.07.2018, TC Chrudim Summer Cup - U18

TC Chrudim z.s. (C - 200), K: 4/4

0
18
28.07.2018

TK Dynamo Hradec Králové (C - 200), K: 4/4

15
19
04.08.2018, STRATOS AUTO CUP

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 200), K: 4/4

7
20
15.08.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

10
21
18.08.2018

TJ Červený Kostelec (C - 200), K: 4/4

0
22
25.08.2018, O POHÁR MĚSTA DVORA KÁLOVÉ

TC Dvůr Králové, z.s. (C - 200), K: 4/4

0
23
26.08.2018, B7 Zručská juniorka

TJ Jiskra Zruč n.Sáz. (B - 300), K: 8/-

0
24
28.08.2018, Sokolský pohár

T.J. Sokol Šumperk (C - 200), K: 4/4

0
25
08.09.2018, TK Česká Skalice

TK Česká Skalice (C - 200), K: 4/4

15
26
15.09.2018

TK Holice (C - 200), K: 4/4

10
 Jednotlivci celkem
118/26

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017, Meziokresní přebor pardubického kraje

TO TJ Tesla Pardubice (P - 400), K: 4/4

0
2
28.12.2017, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 5/-

-
3
06.01.2018, Tenis Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 400), K: 4/4

7
4
27.01.2018, Tenis Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 400), K: 4/-

-
5
03.02.2018

TK Letohrad (C - 400), K: 4/4

0
6
17.02.2018, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 4/-

-
7
24.02.2018, REBUT CUP

TJ Jiskra Havlíčkův Brod (C - 400), K: 4/-

-
8
03.03.2018, Tenis Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 400), K: 4/4

0
9
09.03.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

0
10
24.03.2018

TK Ústí n. Orlicí (C - 400), K: 4/4

7
11
21.04.2018, Meziokresní přebor pardubického kraje

TK Pernštýn 1897 Pardubice (P - 200), K: 4/-

-
12
12.05.2018, Oblastní přebor

východočeský (P - 200), K: 8/8

0
13
30.06.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

5
14
02.07.2018, Tenis Cibulka Open 2018

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/-

-
15
05.07.2018, STRATOS AUTO CUP

TENIS-CENTRUM DTJ HK (B - 300), K: 8/-

-
16
14.07.2018, Tenis Cibulka Open 2018

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

0
17
21.07.2018, TC Chrudim Summer Cup - U18

TC Chrudim z.s. (C - 200), K: 4/4

0
18
28.07.2018

TK Dynamo Hradec Králové (C - 200), K: 4/4

7
19
04.08.2018, STRATOS AUTO CUP

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 200), K: 4/4

5
20
15.08.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

0
21
18.08.2018

TJ Červený Kostelec (C - 200), K: 4/4

0
22
25.08.2018, O POHÁR MĚSTA DVORA KÁLOVÉ

TC Dvůr Králové, z.s. (C - 200), K: 4/4

7
23
26.08.2018, B7 Zručská juniorka

TJ Jiskra Zruč n.Sáz. (B - 300), K: 8/-

-
24
28.08.2018, Sokolský pohár

T.J. Sokol Šumperk (C - 200), K: 4/4

7
25
08.09.2018, TK Česká Skalice

TK Česká Skalice (C - 200), K: 4/4

15
26
15.09.2018

TK Holice (C - 200), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
60/18

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
23 - Pardubický krajský přebor
29.4., LTC Pardubice B - TJ Jiskra Havlíčkův Brod
0
2.
23 - Pardubický krajský přebor
27.5., LTC Pardubice B - TK Ústí n. Orlicí
0
3.
23 - Pardubický krajský přebor
10.6., TO TJ Svitavy - LTC Pardubice B
0
4.
23 - Pardubický krajský přebor
17.6., LTC Pardubice B - TK Pernštýn 1897 Pardubice B
6
 Družstva celkem (2hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
12
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
12

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
23 - Pardubický krajský přebor
29.4., LTC Pardubice B - TJ Jiskra Havlíčkův Brod
0
2.
23 - Pardubický krajský přebor
27.5., LTC Pardubice B - TK Ústí n. Orlicí
6
3.
23 - Pardubický krajský přebor
10.6., TO TJ Svitavy - LTC Pardubice B
0
4.
23 - Pardubický krajský přebor
17.6., LTC Pardubice B - TK Pernštýn 1897 Pardubice B
0
 Družstva celkem (4hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
12
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
12