Český tenisový svaz

Svobodová Jana

Datum narození:
01.08.2008
Platnost reg. do:
03.10.2019
Klub:
I.ČLTK Praha
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2019
I.ČLTK Praha
50 (30)
319 (6)
 
 
2020
I.ČLTK Praha
24 (45)
270 (6)
 
 

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
08.12.2018

TK Roudnice n.L. (B - 500), K: 11/10

60
2
15.12.2018, Mladcová Open 2018

SK Zlín-Mladcová (B - 400), K: 11/11

90
3
05.01.2019, Halový oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 12/12

53
4
18.01.2019, A1

TC VŠ Praha (A - 700), K: 13/13

0
5
02.02.2019, Halové Mistrovství ČR

ČTS (H), K: 15/15

0
6
09.02.2019, YONEX Cup 2019

LTC Vysoké Mýto (B - 500), K: 10/10

50
7
15.02.2019, DEZA TROPHY

TK DEZA Valašské Meziříčí (B - 500), K: 9/8

40
8
22.02.2019, A2

Rožnovský tenisový klub (A - 700), K: 12/12

75
9
01.03.2019, JC SPORT CUP 2019

SK JC Sport Opava (B - 500), K: 8/8

65
10
09.03.2019, I.ČLTK Praha Cup

I.ČLTK Praha (B - 500), K: 11/12

0
11
15.03.2019, A3

TK SC OSTRAVA (A - 700), K: 13/13

85
12
13.04.2019, Memoriál Mileny Hrdinové

TK Škoda Plzeň z.s. (C - 200), K: 5/-

0
13
18.05.2019, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 12/12

53
14
10.06.2019, A1

Tenis Dobříš (A - 400), K: 13/12

85
15
29.06.2019

LTK Liberec (B - 300), K: 8/8

45
16
02.07.2019, Mistrovství ČR mladšího žactva

ČTS (M), K: 15/15

64
17
06.07.2019, TC Brno CUP

TC Brno. (B - 300), K: 8/8

30
18
25.07.2019

SKM Zruč nad Sázavou-Tennisline, z.s. (B - 300), K: 8/8

45
19
12.08.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (B - 300), K: 8/8

22
20
16.08.2019, A3

TK DEZA Valašské Meziříčí (A - 400), K: 12/12

75
21
22.08.2019, CT ŠKODA PLZEŇ z.s.

TK Škoda Plzeň z.s. (B - 300), K: 8/8

100
22
30.08.2019, A4

TO SK Mělník (A - 400), K: 12/12

90
23
06.09.2019, A5

I.ČLTK Praha (A - 400), K: 12/12

0
24
14.09.2019, ČLTK CUP MŽ 2019

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (B - 300), K: 8/8

65
25
28.09.2019, Vitality CUP Březnice

TC VITALITY Březnice (B - 300), K: 8/8

30
 Jednotlivci celkem
1222/25

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
08.12.2018

TK Roudnice n.L. (B - 500), K: 11/10

0
2
15.12.2018, Mladcová Open 2018

SK Zlín-Mladcová (B - 400), K: 11/11

43
3
05.01.2019, Halový oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 12/12

34
4
18.01.2019, A1

TC VŠ Praha (A - 700), K: 13/13

0
5
02.02.2019, Halové Mistrovství ČR

ČTS (H), K: 15/15

0
6
09.02.2019, YONEX Cup 2019

LTC Vysoké Mýto (B - 500), K: 10/10

24
7
15.02.2019, DEZA TROPHY

TK DEZA Valašské Meziříčí (B - 500), K: 9/8

22
8
22.02.2019, A2

Rožnovský tenisový klub (A - 700), K: 12/12

0
9
01.03.2019, JC SPORT CUP 2019

SK JC Sport Opava (B - 500), K: 8/8

22
10
09.03.2019, I.ČLTK Praha Cup

I.ČLTK Praha (B - 500), K: 11/12

53
11
15.03.2019, A3

TK SC OSTRAVA (A - 700), K: 13/13

0
12
13.04.2019, Memoriál Mileny Hrdinové

TK Škoda Plzeň z.s. (C - 200), K: 5/-

-
13
18.05.2019, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 12/12

34
14
10.06.2019, A1

Tenis Dobříš (A - 400), K: 13/12

34
15
29.06.2019

LTK Liberec (B - 300), K: 8/8

30
16
02.07.2019, Mistrovství ČR mladšího žactva

ČTS (M), K: 15/15

45
17
06.07.2019, TC Brno CUP

TC Brno. (B - 300), K: 8/8

22
18
25.07.2019

SKM Zruč nad Sázavou-Tennisline, z.s. (B - 300), K: 8/8

45
19
12.08.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (B - 300), K: 8/8

45
20
16.08.2019, A3

TK DEZA Valašské Meziříčí (A - 400), K: 12/12

34
21
22.08.2019, CT ŠKODA PLZEŇ z.s.

TK Škoda Plzeň z.s. (B - 300), K: 8/8

45
22
30.08.2019, A4

TO SK Mělník (A - 400), K: 12/12

0
23
06.09.2019, A5

I.ČLTK Praha (A - 400), K: 12/12

34
24
14.09.2019, ČLTK CUP MŽ 2019

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (B - 300), K: 8/8

45
25
28.09.2019, Vitality CUP Březnice

TC VITALITY Březnice (B - 300), K: 8/8

30
 Jednotlivci celkem
641/24