Český tenisový svaz
Název:
I - TEC Cup B
Datum:
24.-28.07.
Pořadatel:
TK Havířov (B - 300)
Kódové číslo:
716132
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
Wilson US Open
Kvalifikace
Počet účastníků:
32
Prezentace v
Út do 18:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
St do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Špok Petr
Opletalova 1218/8b
736 01 Havířov-Šumbark
Tel. (1):
777 034 027
Tel. (2):
777 034 009
E-mail:
petrspok@centrum.cz

Poznámka pořadatele:

Kvalifikace 24.7.2019, počet účastníků 32, prezentace 23.7.2019 do 18.00 hod.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Seznam přihlášených

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Hanačík Antonín 05.02.2007 TK Zlín
50
45
0
 
16.03.2019 08:57:37
2.
Káňa Viktor 09.02.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
68
35
0
 
16.03.2019 21:18:47
3.
Blaška Sebastian 07.08.2008 TC Brno.
73
35
0
 
23.03.2019 21:45:35
4.
Hanák Ondřej 21.06.2007 TK Na Dolině o.s.
79
30
0
 
07.05.2019 19:21:00
5.
Sýkora Jan 13.02.2008 TC Brno.
86
30
0
 
15.03.2019 09:50:05
6.
Milar Jiří 25.07.2007 TC-MJ TENIS Líšeň
86
30
0
 
26.03.2019 17:44:42
7.
Martinovič Filip 27.06.2007 TO VOKD Ostrava-Poruba
195
20
0
 
17.03.2019 15:45:13
8.
Robenek Václav 22.01.2007 TJ MSV Studénka, z.s.
226
15
0
 
16.03.2019 13:20:46
9.
Ploc Matouš 14.11.2008 TK Česká Třebová, z.s.
234
15
0
 
15.03.2019 08:44:59
10.
Jendřejek Daniel 12.10.2008 TK Slavia Orlová
248
15
0
 
16.03.2019 15:09:15
11.
Zerai Rayen 17.03.2008 TC Brno.
248
15
0
 
05.04.2019 08:50:43
12.
Václavík Miroslav 23.05.2008 TK Na Dolině o.s.
304
15
0
 
06.04.2019 12:14:25
13.
Střílka Sven 20.10.2008 SK LAMA o.s.
354
12
0
 
16.03.2019 15:37:32
14.
Chlodnicki Jan 10.10.2008 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
356
12
0
 
16.04.2019 14:43:36
15.
Pokorný Lukáš 15.08.2007 TJ Zbrojovka Vsetín
602
9
0
 
15.03.2019 22:50:48
16.
Dohnal Matyáš 29.06.2008 TK BULY ARÉNA Kravaře, z.s.
1163
4
0
 
22.03.2019 20:19:38
17.
Hradečný Lukáš 26.06.2008 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
1219
4
0
 
15.03.2019 14:38:10
18.
Tichý Filip 08.02.2009 SK LAMA o.s.
2094
1
0
 
15.03.2019 00:03:15
19.
Germala Darius 15.08.2009 SK HAMR, z.s.
2094
1
0
 
15.03.2019 00:07:24
20.
Krejčí Tomáš 25.03.2009 Tenis Dobříš
2094
1
0
 
15.03.2019 00:08:32
21.
Majc André 25.09.2009 TK Zlín
2094
1
0
 
15.03.2019 00:09:41
22.
Šipula David 21.05.2009 TK DEZA Valašské Meziříčí
2094
1
0
 
15.03.2019 00:10:05
23.
Papavasiliu Nikolaos 11.08.2009 Tennis Hill Havířov o.s.
2094
1
0
 
15.03.2019 00:11:11
24.
Majera Denis 25.03.2009 Lokomotiva Trutnov
2094
1
0
 
15.03.2019 00:12:50
25.
Mohamed Rahman 30.07.2009 SK HAMR, z.s.
2094
1
0
 
15.03.2019 00:15:50
26.
Svoboda Josef 15.09.2009 Lokomotiva Zdice
2094
1
0
 
15.03.2019 00:18:17
27.
Köhler Matěj 05.07.2009 I.ČLTK Praha
2094
1
0
 
15.03.2019 00:21:54
28.
Veselý Marian 01.04.2009 TC Bajda Kroměříž
2094
1
0
 
15.03.2019 00:23:32
29.
Fencl Tomáš 23.07.2009 LTC České Budějovice,z.s.
2094
1
0
 
15.03.2019 00:24:01
30.
Franc Jakub 26.06.2009 TK SC OSTRAVA
2094
1
0
 
15.03.2019 00:31:12
31.
Eversfield Tomáš 07.01.2009 I.ČLTK Praha
2094
1
0
 
15.03.2019 04:26:53
32.
Syryčanský Adam 23.07.2009 TK DEZA Valašské Meziříčí
2094
1
0
 
15.03.2019 05:11:59
33.
Frič Martin 17.05.2009 TREND SPORT, z.s.
2094
1
0
 
15.03.2019 06:24:39
34.
Linhart Adam 19.06.2009 Sportovní centrum Linhart
2094
1
0
 
15.03.2019 07:29:24
35.
Dujka Dominik 29.01.2009 TK AGROFERT Prostějov
2094
1
0
 
15.03.2019 08:51:00
36.
Němec Adam 28.07.2009 TJ Zbrojovka Vsetín
2094
1
0
 
15.03.2019 08:52:28
37.
Lošák Petr 23.09.2009 TK Na Dolině o.s.
2094
1
0
 
15.03.2019 12:22:41
38.
Horský Tobiáš 22.12.2009 SK JC Sport Opava
2094
1
0
 
15.03.2019 15:00:44
39.
Mičulka Šimon 19.07.2009 TK Na Dolině o.s.
2094
1
0
 
15.03.2019 18:09:15
40.
Laššan Radek 10.08.2009 TC BORS CLUB-STK Břeclav
2094
1
0
 
15.03.2019 18:14:37
41.
Rybka Jan 16.07.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s.
2094
1
0
 
15.03.2019 18:40:00
42.
Rybka David 16.07.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s.
2094
1
0
 
15.03.2019 18:41:18
43.
Robenek Štěpán 18.02.2009 TJ MSV Studénka, z.s.
2094
1
0
 
15.03.2019 18:55:03
44.
Sloboda Leon 30.03.2009 TK AGROFERT Prostějov
2094
1
0
 
15.03.2019 20:42:16
45.
Fedor Jakub 15.03.2009 TK SC OSTRAVA
2094
1
0
 
16.03.2019 00:15:22
46.
Kusý Jakub 06.05.2009 TK Olymp Praha
2094
1
0
 
16.03.2019 20:22:02
47.
Kreysa Jan 02.09.2009 LTK Liberec
2094
1
0
 
17.03.2019 19:13:43
48.
Kliment Matúš 03.01.2009 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
2094
1
0
 
19.03.2019 20:08:58
49.
Jányš Albert 04.03.2009 TK TENNISPOINT FM
2094
1
0
 
24.03.2019 21:30:37
50.
Nguyen Lukáš 01.11.2009 TK Pelhřimov
2094
1
0
 
28.03.2019 09:44:28

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Košárko Filip 31.05.2008 TK AGROFERT Prostějov
82
30
 
odhlášeno hráčem
20.03.2019 10:16:41
2.
Kuchař Saša 23.10.2008 TC Brno.
347
12
 
odhlášeno hráčem
14.04.2019 08:53:56
3.
Zeman Jakub 07.11.2008 TK Pelhřimov
259
15
 
odhlášeno hráčem
20.05.2019 16:46:43