Český tenisový svaz

Salot Fabián

Datum narození:
08.03.2007
Platnost reg. do:
12.10.2020
Klub:
TK TENNISPOINT FM
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2018
TK TENNISPOINT FM
1435 (4)
 
 
 
2019
TK TENNISPOINT FM
994 (4)
 
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
08.08.2019, Jonathan Cup

TC Kopřivnice (C - 200), K: 4/-

0
2
10.08.2019

Beskydský tenisový klub (C - 200), K: 4/-

0
 Jednotlivci celkem
0/2

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
08.08.2019, Jonathan Cup

TC Kopřivnice (C - 200), K: 4/-

-
2
10.08.2019

Beskydský tenisový klub (C - 200), K: 4/-

-
 Jednotlivci celkem
0/0

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní soutěž II.třída-skupina B
04.05.2019, SK JC Sport Opava D - TK TENNISPOINT FM C
1
2.
Oblastní soutěž II.třída-skupina B
25.05.2019, TK DEZA Valašské Meziříčí C - TK TENNISPOINT FM C
0
3.
Oblastní soutěž II.třída-skupina B
15.06.2019, Tenisový klub Bruntál - TK TENNISPOINT FM C
0
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní soutěž II.třída-skupina B
04.05.2019, SK JC Sport Opava D - TK TENNISPOINT FM C
1
2.
Oblastní soutěž II.třída-skupina B
25.05.2019, TK DEZA Valašské Meziříčí C - TK TENNISPOINT FM C
0
3.
Oblastní soutěž II.třída-skupina B
15.06.2019, Tenisový klub Bruntál - TK TENNISPOINT FM C
0
 Družstva celkem (4hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2
09.07.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 200), K: 4/4

4>2 Lošák, Germala - Ondrůšek, Salot 6:2, 6:7 (5), 1:0 (5)
získané body: 0 b.
20.07.2019, AKUNA CUP

TK Slavia Orlová (C - 200), K: 4/4

8>4 Salot, Srba - Karban, Fryštacký 6:0, 6:0
4>2 Kliment, Martinovič - Salot, Srba 2:6, 6:1, 1:0 (4)
získané body: 7 b.