Český tenisový svaz

Hradečný Lukáš

Datum narození:
26.06.2008
Platnost reg. do:
29.10.2020
Klub:
Tenisový klub Studénka z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2019
TJ Start Ostrava - Poruba
1219 (4)
 
 
 
2020
TJ Start Ostrava - Poruba
516 (9)
 
 
 

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní soutěž 2.třída skupina B
06.06.2020, Tenisový klub Studénka z.s. B - TJ Sokol Huslenky, z.s.
0
2.
Oblastní soutěž 2.třída skupina B
27.06.2020, Tenisový klub Studénka z.s. B - TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek
1
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
1
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
1

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní soutěž 2.třída skupina B
06.06.2020, Tenisový klub Studénka z.s. B - TJ Sokol Huslenky, z.s.
0
2.
Oblastní soutěž 2.třída skupina B
27.06.2020, Tenisový klub Studénka z.s. B - TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
1
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
1

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.11.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 500), K: 6/6

14
2
07.12.2019

TK SC OSTRAVA (C - 500), K: 6/-

0
3
13.12.2019, Sdružený okresní halový přebor

TK TENNISPOINT FM (P - 500), K: 7/-

0
4
21.12.2019, Sport Tennis Club Studénka

Tenisový klub Studénka z.s. (C - 500), K: 6/-

0
5
27.12.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 500), K: 6/-

0
6
04.01.2020, JOKRA CUP

TK Radegast (C - 500), K: 7/7

18
7
10.01.2020, Oblastní přebor

severomoravský (P - 700), K: 11/11

0
8
18.01.2020, Sport Tennis Club Studénka

Tenisový klub Studénka z.s. (C - 500), K: 6/-

0
9
25.01.2020, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 500), K: 5/-

15
10
01.02.2020, Sport Tennis Club Studénka

Tenisový klub Studénka z.s. (C - 500), K: 4/4

15
11
08.02.2020, TENNISPOINT WINTER YOUNG II

TK TENNISPOINT FM (C - 500), K: 5/-

0
12
22.02.2020, DOLINA OPEN II

TK Na Dolině o.s. (C - 500), K: 5/-

0
13
07.03.2020, VITÁLNÍ TURNAJ C

SK Vitality Slezsko o.s. (C - 500), K: 6/-

14
14
30.05.2020, Oblastní přebor

severomoravský (P - 400), K: 11/-

0
15
13.06.2020, Okresní přebor Vsetín - Nový Jičín

TK Zašová (P - 300), K: 4/4

0
16
27.06.2020, O POHÁR MĚSTA OPAVY

TK Opava (C - 300), K: 4/4

10
17
01.07.2020

Tenisový klub Studénka z.s. (C - 300), K: 5/4

0
18
11.07.2020, TENNISPOINT SUMMER YOUNG

TK TENNISPOINT FM (C - 300), K: 4/4

10
19
24.07.2020, I - TEC Cup B

TK Havířov (B - 400), K: 8/-

0
20
27.07.2020, O pohár Tenisového klubu DEZA

TK DEZA Valašské Meziříčí (C - 300), K: 4/-

0
21
14.02.2020, TENNISPOINT WINTER YOUNG

TK TENNISPOINT FM (B - 600), K: 11/-

0
 Jednotlivci celkem
96/21

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.11.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 500), K: 6/6

0
2
07.12.2019

TK SC OSTRAVA (C - 500), K: 6/-

-
3
13.12.2019, Sdružený okresní halový přebor

TK TENNISPOINT FM (P - 500), K: 7/-

-
4
21.12.2019, Sport Tennis Club Studénka

Tenisový klub Studénka z.s. (C - 500), K: 6/-

-
5
27.12.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 500), K: 6/-

-
6
04.01.2020, JOKRA CUP

TK Radegast (C - 500), K: 7/7

0
7
10.01.2020, Oblastní přebor

severomoravský (P - 700), K: 11/11

0
8
18.01.2020, Sport Tennis Club Studénka

Tenisový klub Studénka z.s. (C - 500), K: 6/-

-
9
25.01.2020, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 500), K: 5/-

-
10
01.02.2020, Sport Tennis Club Studénka

Tenisový klub Studénka z.s. (C - 500), K: 4/4

10
11
08.02.2020, TENNISPOINT WINTER YOUNG II

TK TENNISPOINT FM (C - 500), K: 5/-

-
12
22.02.2020, DOLINA OPEN II

TK Na Dolině o.s. (C - 500), K: 5/-

-
13
07.03.2020, VITÁLNÍ TURNAJ C

SK Vitality Slezsko o.s. (C - 500), K: 6/-

-
14
30.05.2020, Oblastní přebor

severomoravský (P - 400), K: 11/-

-
15
13.06.2020, Okresní přebor Vsetín - Nový Jičín

TK Zašová (P - 300), K: 4/4

0
16
27.06.2020, O POHÁR MĚSTA OPAVY

TK Opava (C - 300), K: 4/4

10
17
01.07.2020

Tenisový klub Studénka z.s. (C - 300), K: 5/4

0
18
11.07.2020, TENNISPOINT SUMMER YOUNG

TK TENNISPOINT FM (C - 300), K: 4/4

0
19
24.07.2020, I - TEC Cup B

TK Havířov (B - 400), K: 8/-

-
20
27.07.2020, O pohár Tenisového klubu DEZA

TK DEZA Valašské Meziříčí (C - 300), K: 4/-

-
21
14.02.2020, TENNISPOINT WINTER YOUNG

TK TENNISPOINT FM (B - 600), K: 11/-

-
 Jednotlivci celkem
20/8

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
MONETA-O putovní pohár prezidenta ČTS
07.06.2020, TK Na Dolině o.s. A (1) - Tenisový klub Studénka z.s. A (7)
0
2.
MONETA-O putovní pohár prezidenta ČTS
21.06.2020, TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. A (6) - Tenisový klub Studénka z.s. A (7)
0
3.
MONETA-O putovní pohár prezidenta ČTS
28.06.2020, Tenisový klub Studénka z.s. A (7) - SK JC Sport Opava A (8)
9
 Družstva celkem (2hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
15
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
15

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
MONETA-O putovní pohár prezidenta ČTS
07.06.2020, TK Na Dolině o.s. A (1) - Tenisový klub Studénka z.s. A (7)
0
2.
MONETA-O putovní pohár prezidenta ČTS
21.06.2020, TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. A (6) - Tenisový klub Studénka z.s. A (7)
0
3.
MONETA-O putovní pohár prezidenta ČTS
28.06.2020, Tenisový klub Studénka z.s. A (7) - SK JC Sport Opava A (8)
6
 Družstva celkem (4hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
15
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
15