Český tenisový svaz
Název:
A3
Datum:
20.-24.03.
Pořadatel:
TK PRECHEZA Přerov o.s. (A - 800)
Kódové číslo:
506174
Dvorců + povrch:
3 COURT SOL
Míče:
Wilson US Open
Kvalifikace
Počet účastníků:
16
Prezentace v
do 10:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 10:00 hod.
Kontaktní osoba:
Huťka Petr
Kosmákova 55
750 02 Přerov
Tel. (1):
777 307 084
E-mail:
tenis@tenis-prerov.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Peták Denis 18.07.2006 ŽLTC Brno
26
45
 
 
20.01.2020 20:02:04
2.
Horák Filip 14.01.2006 I.ČLTK Praha
27
45
 
 
15.02.2020 09:41:04
3.
Krakovský Denis 12.04.2006 Tennis Hill Havířov o.s.
28
45
 
 
16.12.2019 20:35:26
4.
Hänel Tom 02.06.2006 TK Sparta Praha
30
45
 
 
07.11.2019 15:56:49
5.
Kučera Jonáš 15.09.2006 LTK Liberec
32
45
 
 
19.11.2019 10:59:08
6.
Frömel Karel 13.01.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
38
35
 
 
20.12.2019 16:10:44
7.
Soukup Adam 24.11.2006 I.ČLTK Praha
40
35
 
 
14.11.2019 21:11:01
8.
Leipner Petr 13.02.2006 TK Sparta Praha
42
35
 
 
13.11.2019 23:38:12
9.
Mojžíš Dominik 28.04.2006 LTC České Budějovice,z.s.
43
35
 
 
27.12.2019 21:35:57
10.
Fiala Martin 24.01.2006 Lokomotiva Trutnov
44
35
 
 
10.11.2019 08:14:25
11.
Mojžíš Patrik 28.04.2006 LTC České Budějovice,z.s.
49
30
 
 
27.12.2019 21:40:22
12.
Klimas Jan 05.11.2006 TK TENNISPOINT FM
51
30
 
 
09.11.2019 20:29:03
13.
Mrva Maxim 02.08.2007 TK AGROFERT Prostějov
52
30
2
 
07.11.2019 13:53:21
14.
Kratochvíl Tomáš 16.02.2006 ITS Tennis Club, z.s.
52
30
 
 
29.02.2020 22:55:24
15.
Šafrata Jan 04.02.2006 I.ČLTK Praha
55
30
 
 
18.11.2019 14:10:46
16.
Stauch Daniel 27.08.2006 LTC Modřany 2005
56
30
 
 
04.11.2019 11:29:56
17.
Holub Lukáš J. 13.02.2006 TK Neridé
56
30
 
 
08.12.2019 19:34:28
18.
Korec Zdeněk 06.02.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
58
30
 
 
23.02.2020 19:00:29
19.
Bien Daniel 05.05.2006 TK Sparta Praha
59
25
 
 
20.12.2019 07:46:43
20.
Knesl David 29.11.2006 TK TENNISPOINT FM
60
25
 
 
21.11.2019 22:05:07
21.
Sedlář Josef 01.05.2007 TK AGROFERT Prostějov
99
20
4
 
16.11.2019 10:25:00
22.
Kumstát Jan 02.01.2007 TK AGROFERT Prostějov
130
15
1
 
09.11.2019 08:15:02
23.
Sklenička Štěpán 25.07.2007 TK Sparta Praha
136
15
3
 
03.02.2020 09:20:23
24.
Raštica Jan 19.03.2008 TK AGROFERT Prostějov
211
12
6
 
15.02.2020 16:36:23
25.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
26.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
27.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
28.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
29.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
30.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
31.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
32.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Šimeček David 12.05.2006 TK Slavia Orlová
62
25
 
 
17.12.2019 21:06:04
2.
Beránek Ondřej 18.02.2006 TK Na Dolině o.s.
66
25
 
 
04.11.2019 21:27:31
3.
Čepl Filip 24.01.2006 TK Sparta Praha
67
25
 
 
13.11.2019 09:03:30
4.
Vlček Daniel 31.05.2006 Open Tennis Club
75
25
 
 
16.11.2019 20:30:09
5.
Krupa Lukáš 04.11.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
78
25
 
 
03.12.2019 18:26:05
6.
Kalousek Kryštof 20.02.2006 TC Ostrava Nová Ves
79
25
 
 
04.12.2019 23:01:23
7.
Kločurek Daniel 08.03.2007 TK Olymp Praha
82
25
8
 
04.11.2019 09:36:13
8.
Rosický Jan 06.01.2006 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
84
25
 
 
05.02.2020 14:10:26
9.
Pytel Šimon 10.12.2006 TC Brno.
85
20
 
 
09.02.2020 10:05:41
10.
Beneš Daniel 24.06.2006 SK JC Sport Opava
89
20
 
 
17.11.2019 16:52:12
11.
Kozlovský Matyáš 30.09.2007 TK Olymp Praha
208
12
7
 
27.01.2020 11:47:33
12.
Horáček Josef 16.02.2007 TK AGROFERT Prostějov
219
12
13
 
10.11.2019 21:08:40
13.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
14.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
15.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
16.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Šefčík Lukáš 11.12.2007 TK Pelhřimov
93
20
32
 
07.03.2020 14:35:50
2.
Pospíšil Matěj 11.03.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
99
20
17
 
14.01.2020 15:12:04
3.
Šmejkal Šimon 29.05.2006 TO TJ Tesla Pardubice
102
20
 
 
09.03.2020 16:40:18
4.
Kuřitka Lukáš 11.10.2006 SK JC Sport Opava
103
20
 
 
18.02.2020 10:44:27
5.
Klofáč Tobiáš 10.03.2007 SK Meteor Praha
106
20
23
 
10.11.2019 14:44:40
6.
Žoldák Patrik 02.06.2006 SK HAMR, z.s.
107
20
 
 
04.03.2020 18:32:08
7.
Doskočil Martin 01.03.2007 VSK VŠB-TU Ostrava
115
20
16
 
10.01.2020 23:43:38
8.
Prokeš Bedřich 28.06.2006 TC Brno.
118
15
 
 
04.03.2020 09:16:07
9.
Šafařík Jonáš 10.03.2006 TJ Zbrojovka Vsetín
121
15
 
 
22.11.2019 13:35:04
10.
Bartoš Adrian 13.08.2006 Tenisový klub Studénka z.s.
122
15
 
 
21.01.2020 20:51:04
11.
Silbernágl Kryštof 18.10.2006 TENIS-CENTRUM DTJ HK
123
15
 
 
06.12.2019 08:45:22
12.
Havel Tadeáš 10.08.2006 TK Spartak Jihlava
128
15
 
 
07.03.2020 03:46:56
13.
Adam Matěj 02.06.2006 TK Spartak Jihlava
133
15
 
 
04.11.2019 18:34:59
14.
Komrska Jan 04.04.2006 TC Brno.
135
15
 
 
10.03.2020 09:05:02
15.
Řehák Adam 10.04.2006 TK Milo Olomouc
140
15
 
 
02.03.2020 11:25:46
16.
Hruška Petr 25.10.2006 LTC České Budějovice,z.s.
141
15
 
 
08.02.2020 14:49:37
17.
Hanačík Antonín 05.02.2007 TK Zlín
146
15
18
 
01.11.2019 19:01:03
18.
Grois Ondřej 27.06.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
147
15
30
 
21.12.2019 12:38:24
19.
Jurda Tomáš 30.09.2006 TK AGROFERT Prostějov
153
15
 
 
05.12.2019 13:41:03
20.
Vaněk Tomáš 06.11.2006 TK Milo Olomouc
156
15
 
 
03.02.2020 09:13:20
21.
Postupa Martin 26.04.2007 TK Na Dolině o.s.
164
15
26
 
28.12.2019 16:28:29
22.
Stejskal Adam 01.06.2007 TK Milo Olomouc
168
15
28
 
26.01.2020 07:05:46
23.
Řehák Daniel 10.04.2006 TK Milo Olomouc
175
12
 
 
02.03.2020 11:26:14
24.
Krňávek David 07.10.2006 ŽLTC Brno
178
12
 
 
05.11.2019 13:37:48
25.
Šnajdr Denis 14.06.2007 TC Brno.
180
12
25
 
05.02.2020 14:09:43
26.
Hanák Ondřej 21.06.2007 TK Na Dolině o.s.
192
12
59
 
05.11.2019 20:27:05
27.
Pešat Oliver 19.02.2007 TK Na Dolině o.s.
198
12
21
 
18.12.2019 21:07:25
28.
Špaček Jakub 01.02.2006 TK Milo Olomouc
231
12
 
 
03.11.2019 12:42:55
29.
Milar Jiří 25.07.2007 HTK Třebíč
247
9
42
 
16.01.2020 21:14:11
30.
Berka Dalibor 14.08.2006 TC Bajda Kroměříž
259
9
 
 
10.11.2019 22:48:16
31.
Sanders Oliver 09.10.2007 I.ČLTK Praha
270
9
19
 
27.11.2019 16:36:09
32.
Kilian Darek 29.09.2007 ŽLTC Brno
298
9
92
 
23.02.2020 13:16:00
33.
Sýkora Jan 13.02.2008 TK AGROFERT Prostějov
312
9
34
 
31.10.2019 23:38:28
34.
Doležal Lukáš 08.07.2007 ŽLTC Brno
315
9
107
 
29.02.2020 05:56:59
35.
Homolka Filip 11.12.2007 TC Bajda Kroměříž
330
9
147
 
27.11.2019 14:01:17
36.
Němeček Marek 17.07.2007 TENIS SLOVÁCKO z.s.
340
9
57
 
04.11.2019 21:47:12
37.
Luňák Maxim 20.12.2007 TC VŠ Praha
371
6
152
 
01.11.2019 01:38:53
38.
Michálek Stanislav 11.07.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
374
6
171
 
26.12.2019 17:18:17
39.
Zerai Rayen 17.03.2008 TC Brno.
387
6
102
 
01.11.2019 08:51:56
40.
Lebiš Josef 04.01.2008 Sokol Letovice
429
6
56
 
01.11.2019 12:18:58
41.
Váňa Tomáš 18.02.2007 TK 2000 Luhačovice
473
6
81
 
12.11.2019 19:49:23
42.
Hrubý Václav 05.08.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s.
483
6
40
 
22.02.2020 12:15:56
43.
Křesala Matyáš 23.04.2007 TK DEZA Valašské Meziříčí
490
6
287
 
07.11.2019 20:47:04
44.
Jüttner Maxmilián 27.02.2006 SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s.
541
4
 
 
05.03.2020 13:53:55
45.
Hnidets Vitalii 23.08.2006 TC Ostrava Nová Ves
720
4
 
 
24.02.2020 19:53:00
46.
Čech Marek 31.08.2008 TK AGROFERT Prostějov
761
4
53
 
04.03.2020 09:04:19
47.
Markovič Matej 25.10.2007 SK Zlín-Mladcová
1044
1
327
 
05.02.2020 19:21:38

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Václavík Miroslav 23.05.2008 TK Na Dolině o.s.
1044
1
225
odhlášeno hráčem
22.01.2020 11:22:41
2.
Kuchař Saša 23.10.2008 TC Brno.
588
4
261
odhlášeno hráčem
08.02.2020 11:45:11
3.
Augustýn Tadeáš 06.05.2006 SK HAMR, z.s.
173
12
 
odhlášeno hráčem
15.02.2020 21:04:08
4.
Rektořík Marek 20.08.2006 TK Zlín
231
12
 
odhlášeno hráčem
17.02.2020 11:58:27
5.
Gregus Petr 27.06.2006 Jiskra Otrokovice
229
12
 
odhlášeno hráčem
17.02.2020 19:26:06
6.
Soumar Matyáš 22.07.2006 Lokomotiva Trutnov
166
15
 
odhlášeno hráčem
29.02.2020 11:25:39
7.
Gawlik Julian Jan 10.04.2006 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
985
3
 
odhlášeno hráčem
03.03.2020 08:14:12
8.
Chodura Sebastian 31.01.2007 TK AGROFERT Prostějov
95
20
5
odhlášeno hráčem
06.03.2020 08:20:12
9.
Dvořák Filip 28.05.2007 TK Ústí n.Labem
137
15
20
odhlášeno hráčem
06.03.2020 14:13:49
10.
Rieser Frederik William 31.12.2006 TK Škoda Plzeň z.s.
162
15
 
odhlášeno hráčem
06.03.2020 17:17:33
11.
Šošolík Pavel 27.04.2006 TK AGROFERT Prostějov
150
15
 
odhlášeno hráčem
11.03.2020 09:11:25
12.
Nezval Jakub 09.10.2006 TK DEZA Valašské Meziříčí
180
12
 
odhlášeno hráčem
11.03.2020 11:57:44