Český tenisový svaz

Řehák Adam

Datum narození:
10.04.2006
Platnost reg. do:
14.11.2019
Klub:
TK Milo Olomouc
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2017
TK Milo Olomouc
577 (9)
 
 
 
2018
TK Milo Olomouc
251 (15)
984 (3)
 
 
2019
TK Milo Olomouc
106 (1)
248 (12)
 
 
2020
TK Milo Olomouc
 
139 (15)
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní soutěž skupina D
05.05.2019, Pašťa tenis Olomouc - Tenisový klub Šternberk
1
2.
Oblastní soutěž skupina D
26.05.2019, TK Milo Olomouc B - Pašťa tenis Olomouc
1
3.
Oblastní soutěž skupina D
09.06.2019, ITS Tennis Club Olomouc - Pašťa tenis Olomouc
1
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní soutěž skupina D
05.05.2019, Pašťa tenis Olomouc - Tenisový klub Šternberk
1
2.
Oblastní soutěž skupina D
26.05.2019, TK Milo Olomouc B - Pašťa tenis Olomouc
3
3.
Oblastní soutěž skupina D
09.06.2019, ITS Tennis Club Olomouc - Pašťa tenis Olomouc
0
 Družstva celkem (4hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
08.12.2018, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 5/5

0
2
21.12.2018, Sdružený okresní halový přebor Karviná

TK Havířov (P - 500), K: 7/-

0
3
05.01.2019

TK Česká Třebová, z.s. (C - 400), K: 5/4

20
4
12.01.2019

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 400), K: 5/4

0
5
19.01.2019

TJ Jiskra Strážnice (C - 400), K: 4/4

20
6
25.01.2019, Halový oblastní přebor

severomoravský (P - 500), K: 9/8

0
7
16.02.2019

TK Ústí n. Orlicí (C - 400), K: 4/4

15
8
23.02.2019

TJ Jiskra Strážnice (C - 400), K: 4/4

30
9
02.03.2019

TK Opava (C - 400), K: 4/4

10
10
09.03.2019, NTC Cup

NTC Kyjov (C - 400), K: 4/4

20
11
23.03.2019

TK Opava (C - 400), K: 5/5

0
12
19.04.2019, TJ Kraví Hora Brno open

TJ Kraví Hora Brno (C - 200), K: 4/4

0
13
01.06.2019, Oblastní přebor

severomoravský (P - 300), K: 9/9

19
14
06.07.2019, Sokol Zábřeh

Sokol Zábřeh (C - 200), K: 4/4

30
15
13.07.2019

Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. (C - 200), K: 4/4

0
16
20.07.2019, Svitavy Cup 2019

TO TJ Svitavy (C - 200), K: 4/4

15
17
02.08.2019, ŽLTC CUP

ŽLTC Brno (C - 200), K: 4/4

15
18
10.08.2019, O POHÁR MĚSTA OPAVY

TK Opava (C - 200), K: 5/5

0
19
15.08.2019

TK Znojmo (B - 300), K: 8/8

0
20
17.08.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 200), K: 4/4

30
21
07.09.2019, Uničovský tenisák

TK Gymnázium Uničov (C - 200), K: 4/4

15
22
14.09.2019

TK Ústí n. Orlicí (C - 200), K: 4/4

20
23
28.09.2019, O POHÁR MĚSTA OPAVY

TK Opava (C - 200), K: 4/-

0
24
13.09.2019, A4

TK Roja Příbram z.s. (A - 400), K: 12/-

0
 Jednotlivci celkem
259/24

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
08.12.2018, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 5/5

10
2
21.12.2018, Sdružený okresní halový přebor Karviná

TK Havířov (P - 500), K: 7/-

-
3
05.01.2019

TK Česká Třebová, z.s. (C - 400), K: 5/4

7
4
12.01.2019

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 400), K: 5/4

15
5
19.01.2019

TJ Jiskra Strážnice (C - 400), K: 4/4

0
6
25.01.2019, Halový oblastní přebor

severomoravský (P - 500), K: 9/8

0
7
16.02.2019

TK Ústí n. Orlicí (C - 400), K: 4/4

15
8
23.02.2019

TJ Jiskra Strážnice (C - 400), K: 4/4

15
9
02.03.2019

TK Opava (C - 400), K: 4/4

10
10
09.03.2019, NTC Cup

NTC Kyjov (C - 400), K: 4/4

15
11
23.03.2019

TK Opava (C - 400), K: 5/5

0
12
19.04.2019, TJ Kraví Hora Brno open

TJ Kraví Hora Brno (C - 200), K: 4/4

10
13
01.06.2019, Oblastní přebor

severomoravský (P - 300), K: 9/9

0
14
06.07.2019, Sokol Zábřeh

Sokol Zábřeh (C - 200), K: 4/4

10
15
13.07.2019

Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. (C - 200), K: 4/4

0
16
20.07.2019, Svitavy Cup 2019

TO TJ Svitavy (C - 200), K: 4/4

10
17
02.08.2019, ŽLTC CUP

ŽLTC Brno (C - 200), K: 4/4

15
18
10.08.2019, O POHÁR MĚSTA OPAVY

TK Opava (C - 200), K: 5/5

0
19
15.08.2019

TK Znojmo (B - 300), K: 8/8

22
20
17.08.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 200), K: 4/4

10
21
07.09.2019, Uničovský tenisák

TK Gymnázium Uničov (C - 200), K: 4/4

0
22
14.09.2019

TK Ústí n. Orlicí (C - 200), K: 4/4

10
23
28.09.2019, O POHÁR MĚSTA OPAVY

TK Opava (C - 200), K: 4/-

-
24
13.09.2019, A4

TK Roja Příbram z.s. (A - 400), K: 12/-

-
 Jednotlivci celkem
174/21
05.01.2019

TK Česká Třebová, z.s. (C - 400), K: 5/4

16>8 Řehák Adam- Rychtář Hans3:6, 6:1, 1:0 (8)
8>4 Řehák Adam- Řehák Daniel5:7, 7:5, 1:0 (8)
4>2 Budina Martin- Řehák Adam6:3, 6:1
získané body: 20 b.
12.01.2019

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 400), K: 5/4

8>4 Řehák, Šošolík - Obluk, Kopel 6:2, 6:2
4>2 Řehák, Šošolík - Bartoš, Kalousek 6:4, 4:6, 1:0 (6)
2>1 Řehák, Šošolík - Fiala, Baránek 6:1, 3:0, scr.
získané body: 15 b.
19.01.2019

TJ Jiskra Strážnice (C - 400), K: 4/4

8>4 Řehák Adam- Hádlík Michal3:6, 6:4, 1:0 (7)
4>2 Řehák Adam- Zika Šimon6:4, 6:0
2>1 Ševčík Martin- Řehák Adam5:7, 7:5, 1:0 (2)
získané body: 20 b.
16.02.2019

TK Ústí n. Orlicí (C - 400), K: 4/4

4>2 Řehák, Piechula - Plachý, Středa 1:6, 7:5, 1:0
2>1 Řehák, Piechula - Král, Herman 3:6, 7:5, 1:0
získané body: 15 b.
23.02.2019

TJ Jiskra Strážnice (C - 400), K: 4/4

8>4 Řehák Adam- Homolka Filip6:2, 6:3
4>2 Řehák Adam- Svoboda Michal6:3, 6:7 (4), 1:0 (9)
2>1 Řehák Adam- Řehák Daniel6:3, 6:7 (3), 1:0 (4)
získané body: 30 b.
02.03.2019

TK Opava (C - 400), K: 4/4

16>8 Řehák Adam- Bill Denis6:4, 4:6, 1:0 (7)
8>4 Ševčík Tadeáš- Řehák Adam7:5, 6:0
získané body: 10 b.
02.03.2019

TK Opava (C - 400), K: 4/4

4>2 Dvořák, Řehák - Podzemný, Bárta 6:1, 6:2
2>1 Šulák, Ševčík - Dvořák, Řehák 6:2, 6:3
získané body: 10 b.
09.03.2019, NTC Cup

NTC Kyjov (C - 400), K: 4/4

4>2 Řehák, Řehák - Svoboda, Hádlík 7:6, 7:5
2>1 Řehák, Řehák - Tlačbaba, Berka 6:1, 4:6, 1:0
získané body: 15 b.
23.03.2019

TK Opava (C - 400), K: 5/5

8>4 Ševčík, Šulák - Řehák, Dadák 4:3, scr.
získané body: 0 b.
02.08.2019, ŽLTC CUP

ŽLTC Brno (C - 200), K: 4/4

4>2 Řehák, Milar - Zika, Homolka 7:5, 6:1
2>1 Řehák, Milar - Řehák, Duchoň 6:0, 7:6 (5)
získané body: 15 b.
15.08.2019

TK Znojmo (B - 300), K: 8/8

16>8 Milar, Řehák - Krupa, Jurda 7:5, 6:2
8>4 Milar, Řehák - Prokeš, Prášek 6:4, 6:3
4>2 Fiala, Prusenovský - Milar, Řehák 6:1, 6:2
získané body: 22 b.
17.08.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 200), K: 4/4

8>4 Milar, Řehák - Kovář, Jurka 6:1, 6:3
4>2 Milar, Řehák - Pešat, Šošolík 6:4, 3:6, 1:0 (8)
2>1 Šulák, Řehák - Milar, Řehák 6:3, 6:7 (6), 1:0 (8)
získané body: 10 b.
14.09.2019

TK Ústí n. Orlicí (C - 200), K: 4/4

4>2 Řehák, Milar - Macek, Pelc 6:1, 6:2
2>1 Herman, Středa - Řehák, Milar 6:1, 5:7, 1:0
získané body: 10 b.