Český tenisový svaz

Čepl Filip

Datum narození:
24.01.2006
Platnost reg. do:
21.11.2019
Klub:
TK Olymp Praha
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2017
TK Olymp Praha
106 (30)
690 (4)
 
 
2018
TK Olymp Praha
48 (35)
704 (4)
 
 
2019
TK Sparta Praha
14 (1)
161 (15)
 
 
2020
TK Olymp Praha
 
66 (25)
 
 

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
18.05.2019, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 9/-

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
18.05.2019, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 9/-

-
 Jednotlivci celkem
0/0

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Tenis Lužiny Praha

Tenis Centrum Lužiny (C - 400), K: 6/5

0
2
08.12.2018, LOB Cup

Lob S.A. Bohnice, zs (B - 500), K: 9/9

0
3
22.12.2018, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 7/7

35
4
27.12.2018, CT TK ŠKODA PLZEŇ

TK Škoda Plzeň z.s. (B - 500), K: 11/11

0
5
05.01.2019, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 400), K: 6/6

27
6
19.01.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 7/7

18
7
26.01.2019, Halový oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 11/11

0
8
02.02.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (B - 500), K: 11/11

0
9
09.02.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 4/4

15
10
16.02.2019

TK Spartak Jihlava (B - 500), K: 11/10

28
11
01.03.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 5/5

40
12
09.03.2019, LABEL DESIGN a.s. Open

F.H.TK Dobřichovice (B - 500), K: 10/10

35
13
16.03.2019, ČLTK OPEN SŽ 2019

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (B - 500), K: 10/10

35
14
22.03.2019, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 5/5

40
15
07.04.2019, Nike Trophy 2019

TK AGROFERT Prostějov (A - 400), K: 12/12

45
16
20.05.2019, A2 I - TEC cup 2019

TK Havířov (A - 400), K: 12/12

0
17
01.06.2019, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 11/11

40
18
29.06.2019

Lokomotiva Trutnov (B - 300), K: 8/8

0
19
05.07.2019, Turnaj B -starší žacvo

TJ TK Neratovice (B - 300), K: 8/8

0
20
13.07.2019

LTC Tábor 1903 (B - 300), K: 8/8

0
21
27.07.2019, Sparta Cup 2018

TK Sparta Praha (B - 300), K: 8/8

22
22
08.08.2019

LTK Liberec (B - 300), K: 8/8

0
23
15.08.2019, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (B - 300), K: 8/8

22
24
13.09.2019, A4

TK Roja Příbram z.s. (A - 400), K: 12/12

0
25
21.09.2019, Čelákovice

TK Čelákovice (B - 300), K: 8/8

22
26
27.09.2019, A5

HTK Třebíč (A - 400), K: 12/12

0
27
14.12.2018, A1

TENIS-CENTRUM DTJ HK (A - 700), K: 13/-

0
28
22.03.2019, A3

TK Roja Příbram z.s. (A - 700), K: 12/-

32
 Jednotlivci celkem
456/28

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Tenis Lužiny Praha

Tenis Centrum Lužiny (C - 400), K: 6/5

20
2
08.12.2018, LOB Cup

Lob S.A. Bohnice, zs (B - 500), K: 9/9

19
3
22.12.2018, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 7/7

0
4
27.12.2018, CT TK ŠKODA PLZEŇ

TK Škoda Plzeň z.s. (B - 500), K: 11/11

28
5
05.01.2019, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 400), K: 6/6

14
6
19.01.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 7/7

18
7
26.01.2019, Halový oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 11/11

0
8
02.02.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (B - 500), K: 11/11

0
9
09.02.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 4/4

15
10
16.02.2019

TK Spartak Jihlava (B - 500), K: 11/10

0
11
01.03.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 5/5

20
12
09.03.2019, LABEL DESIGN a.s. Open

F.H.TK Dobřichovice (B - 500), K: 10/10

0
13
16.03.2019, ČLTK OPEN SŽ 2019

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (B - 500), K: 10/10

0
14
22.03.2019, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 5/5

20
15
07.04.2019, Nike Trophy 2019

TK AGROFERT Prostějov (A - 400), K: 12/12

21
16
20.05.2019, A2 I - TEC cup 2019

TK Havířov (A - 400), K: 12/12

0
17
01.06.2019, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 11/11

18
18
29.06.2019

Lokomotiva Trutnov (B - 300), K: 8/8

16
19
05.07.2019, Turnaj B -starší žacvo

TJ TK Neratovice (B - 300), K: 8/8

22
20
13.07.2019

LTC Tábor 1903 (B - 300), K: 8/8

22
21
27.07.2019, Sparta Cup 2018

TK Sparta Praha (B - 300), K: 8/8

8
22
08.08.2019

LTK Liberec (B - 300), K: 8/8

22
23
15.08.2019, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (B - 300), K: 8/8

22
24
13.09.2019, A4

TK Roja Příbram z.s. (A - 400), K: 12/12

0
25
21.09.2019, Čelákovice

TK Čelákovice (B - 300), K: 8/8

16
26
27.09.2019, A5

HTK Třebíč (A - 400), K: 12/12

0
27
14.12.2018, A1

TENIS-CENTRUM DTJ HK (A - 700), K: 13/-

-
28
22.03.2019, A3

TK Roja Příbram z.s. (A - 700), K: 12/-

-
 Jednotlivci celkem
321/26
05.01.2019, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 400), K: 6/6

8>4 Čepl, Ulrich - Krupička, Šmejkal 6:3, 6:7 (2), 1:0 (2)
4>2 Vrtěna, Soukup - Čepl, Ulrich 6:2, 6:2
získané body: 14 b.
09.02.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 4/4

8>4 Čepl, Kozlovský - Kuba, Malý 6:1, 6:0
4>2 Čepl, Kozlovský - Polata, Šlosar 6:1, 6:2
2>1 Čepl, Kozlovský - Fröhlich, Kroutil 6:3, 4:6, 1:0
získané body: 15 b.
16.02.2019

TK Spartak Jihlava (B - 500), K: 11/10

16>8 Sucháň, Prusenovský - Frömel, Čepl 1:6, 7:5, 1:0 (4)
získané body: 0 b.
22.03.2019, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 5/5

8>4 Adam, Čepl - Hep, Rampír 6:1, 6:0
4>2 Adam, Čepl - Picek, Kesl 6:2, 6:4
2>1 Adam, Čepl - Burián, Rosický 6:4, 6:1
získané body: 20 b.
01.06.2019, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 11/11

32>16 Čepl, Havránek - Petrofský, Klofáč 6:7 (6), 6:1, 1:0 (9)
16>8 Fáček, Kusý - Čepl, Havránek 6:2, 6:3
získané body: 18 b.
29.06.2019

Lokomotiva Trutnov (B - 300), K: 8/8

16>8 Ulrich Patrik- Čepl Filip6:7 (4), 7:5, 6:4
získané body: 0 b.
29.06.2019

Lokomotiva Trutnov (B - 300), K: 8/8

16>8 Čepl, Hänel - Dvořák, Sedláček 6:4, 6:2
8>4 Kučera, Fiala - Čepl, Hänel 6:3, 6:2
získané body: 16 b.
13.07.2019

LTC Tábor 1903 (B - 300), K: 8/8

16>8 Hänel, Čepl - Bůcha, Pošvář 3:6, 6:2, 1:0
8>4 Hänel, Čepl - Mojžíš, Mojžíš 6:4, 4:6, 1:0
4>2 Kučera, Laštovička - Hänel, Čepl 6:2, 6:0
získané body: 22 b.
08.08.2019

LTK Liberec (B - 300), K: 8/8

16>8 Čepl, Voleský - Hanzl, Bursa 7:5, 6:1
8>4 Čepl, Voleský - Pajer, Derenin 6:0, 6:2
4>2 Kučera, Kolářík - Čepl, Voleský 6:3, 6:2
získané body: 22 b.
15.08.2019, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (B - 300), K: 8/8

16>8 Čepl, Stauch - Nový, Havlík scr.
8>4 Čepl, Stauch - Burián, Košek 7:5, 6:2
4>2 Petrofský, Krištůfek - Čepl, Stauch 6:0, 4:6, 1:0 (12)
získané body: 22 b.
21.09.2019, Čelákovice

TK Čelákovice (B - 300), K: 8/8

16>8 Čepl, Havránek - Sanders, Šmejcký 7:6 (1), 6:4
8>4 Kolářík, Šafrata - Čepl, Havránek 6:4, 5:7, 1:0 (6)
získané body: 16 b.