Český tenisový svaz

Beneš Daniel

Datum narození:
24.06.2006
Platnost reg. do:
02.10.2020
Klub:
SK JC Sport Opava
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2017
SK JC Sport Opava
400 (12)
 
 
 
2018
SK JC Sport Opava
117 (25)
477 (6)
 
 
2019
SK JC Sport Opava
38 (1)
203 (12)
845 (3)
 
22.06.2019

TK Hlučín (C - 200), K: 4/4

16>8 Beneš, Lankočí - Kremser, Wanderburg 6:4, 6:7, 1:0
8>4 Moravec, Wanderburg - Beneš, Lankočí 6:0, 6:0
získané body: 5 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní soutěž skupina A
05.05.2019, VSK VŠB-TU Ostrava B - SK JC Sport Opava B
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní soutěž skupina A
05.05.2019, VSK VŠB-TU Ostrava B - SK JC Sport Opava B
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018

TK Opava (C - 400), K: 6/5

27
2
08.12.2018, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 5/5

20
3
21.12.2018, Sdružený okresní halový přebor Karviná

TK Havířov (P - 500), K: 7/7

18
4
27.12.2018, Východní Čechy B

TO TJ Svitavy (B - 500), K: 9/-

27
5
29.12.2018

TK Opava (C - 400), K: 4/4

20
6
05.01.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 7/7

0
7
12.01.2019, JC SPORT CUP 2019

SK JC Sport Opava (C - 400), K: 5/4

20
8
19.01.2019

TK Opava (C - 400), K: 4/4

15
9
25.01.2019, Halový oblastní přebor

severomoravský (P - 500), K: 9/8

27
10
01.02.2019, I-TEC B

TK Havířov (B - 500), K: 8/8

0
11
08.02.2019, A2 - POHÁR PRIMÁTORA MĚSTA FRÝDKU-MÍSTKU 2019

TK TENNISPOINT FM (A - 700), K: 12/-

0
12
09.02.2019, VITÁLNÍ TURNAJ C

SK Vitality Slezsko o.s. (C - 400), K: 4/4

20
13
16.02.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 4/4

10
14
23.02.2019, JC SPORT CUP 2019

SK JC Sport Opava (C - 400), K: 5/5

20
15
02.03.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 6/6

20
16
08.03.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (B - 500), K: 8/8

22
17
16.03.2019, PRINCE WINTER TENIS TEEN II

TK TENNISPOINT FM (C - 400), K: 6/6

20
18
23.03.2019

TK Opava (C - 400), K: 5/5

20
19
30.03.2019, JC SPORT CUP 2019

SK JC Sport Opava (C - 400), K: 6/5

0
20
07.04.2019, Nike Trophy 2019

TK AGROFERT Prostějov (A - 400), K: 12/12

0
21
13.04.2019, Okresní přebor Opava

TK Opava (P - 200), K: 4/4

15
22
18.05.2019

TK Opava (C - 200), K: 4/4

20
23
20.05.2019, A2 I - TEC cup 2019

TK Havířov (A - 400), K: 12/12

45
24
01.06.2019, Oblastní přebor

severomoravský (P - 300), K: 9/9

0
25
08.02.2019, A2 - POHÁR PRIMÁTORA MĚSTA FRÝDKU-MÍSTKU 2019

TK TENNISPOINT FM (A - 700), K: 12/-

45
26
20.05.2019, A2 I - TEC cup 2019

TK Havířov (A - 400), K: 12/-

0
 Jednotlivci celkem
431/26

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018

TK Opava (C - 400), K: 6/5

20
2
08.12.2018, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 5/5

20
3
21.12.2018, Sdružený okresní halový přebor Karviná

TK Havířov (P - 500), K: 7/7

0
4
27.12.2018, Východní Čechy B

TO TJ Svitavy (B - 500), K: 9/-

-
5
29.12.2018

TK Opava (C - 400), K: 4/4

15
6
05.01.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 7/7

13
7
12.01.2019, JC SPORT CUP 2019

SK JC Sport Opava (C - 400), K: 5/4

10
8
19.01.2019

TK Opava (C - 400), K: 4/4

10
9
25.01.2019, Halový oblastní přebor

severomoravský (P - 500), K: 9/8

8
10
01.02.2019, I-TEC B

TK Havířov (B - 500), K: 8/8

0
11
08.02.2019, A2 - POHÁR PRIMÁTORA MĚSTA FRÝDKU-MÍSTKU 2019

TK TENNISPOINT FM (A - 700), K: 12/-

-
12
09.02.2019, VITÁLNÍ TURNAJ C

SK Vitality Slezsko o.s. (C - 400), K: 4/4

15
13
16.02.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 4/4

15
14
23.02.2019, JC SPORT CUP 2019

SK JC Sport Opava (C - 400), K: 5/5

20
15
02.03.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 6/6

0
16
08.03.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (B - 500), K: 8/8

16
17
16.03.2019, PRINCE WINTER TENIS TEEN II

TK TENNISPOINT FM (C - 400), K: 6/6

14
18
23.03.2019

TK Opava (C - 400), K: 5/5

20
19
30.03.2019, JC SPORT CUP 2019

SK JC Sport Opava (C - 400), K: 6/5

10
20
07.04.2019, Nike Trophy 2019

TK AGROFERT Prostějov (A - 400), K: 12/12

0
21
13.04.2019, Okresní přebor Opava

TK Opava (P - 200), K: 4/4

0
22
18.05.2019

TK Opava (C - 200), K: 4/4

15
23
20.05.2019, A2 I - TEC cup 2019

TK Havířov (A - 400), K: 12/12

0
24
01.06.2019, Oblastní přebor

severomoravský (P - 300), K: 9/9

10
25
08.02.2019, A2 - POHÁR PRIMÁTORA MĚSTA FRÝDKU-MÍSTKU 2019

TK TENNISPOINT FM (A - 700), K: 12/-

-
26
20.05.2019, A2 I - TEC cup 2019

TK Havířov (A - 400), K: 12/-

-
 Jednotlivci celkem
231/22
01.12.2018

TK Opava (C - 400), K: 6/5

4>2 Bartoš, Beneš - Ševčík, Šulák 6:2, 5:7, 1:0 (4)
2>1 Bartoš, Beneš - Bill, Kalousek 7:6, 0:6, 1:0 (5)
získané body: 20 b.
29.12.2018

TK Opava (C - 400), K: 4/4

4>2 Beneš, Bartoš - Pelc, Slovák 6:2, 6:0
2>1 Beneš, Bartoš - Bárta, Šulák 6:2, 6:4
získané body: 15 b.
19.01.2019

TK Opava (C - 400), K: 4/4

4>2 Šulák, Beneš - Kinček, Kubiš 6:2, 6:3
2>1 Kalousek, Olša - Šulák, Beneš 6:2, 6:2
získané body: 10 b.
23.03.2019

TK Opava (C - 400), K: 5/5

4>2 Beneš, Kalousek - Ševčík, Šulák 6:2, 6:1
2>1 Beneš, Kalousek - Bárta, Řehák 6:3, 6:3
získané body: 20 b.
18.05.2019

TK Opava (C - 200), K: 4/4

4>2 Beneš, Kalousek - Kinček, Drastík 1:6, 6:4, 1:0 (6)
2>1 Beneš, Kalousek - Šulák, Ševčík 6:3, 4:6, 1:0 (8)
získané body: 15 b.