Český tenisový svaz

Dvořák Jakub

Datum narození:
06.11.2009
Platnost reg. do:
30.09.2021
Klub:
TK EZE Olomouc z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2020
TK Milo Olomouc
586 (9)
 
 
 

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
03.07.2020, TK Milo

TK Milo Olomouc (C - 300), K: 4/4

0
2
03.08.2020, TK Milo

TK Milo Olomouc (C - 300), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/2

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
03.07.2020, TK Milo

TK Milo Olomouc (C - 300), K: 4/4

0
2
03.08.2020, TK Milo

TK Milo Olomouc (C - 300), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/2

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.11.2019, EZE Cup

TK EZE Olomouc z.s. (C - 500), K: 5/4

15
2
07.12.2019, EZE Cup

TK EZE Olomouc z.s. (C - 500), K: 5/5

15
3
13.12.2019, Sdružený okresní halový přebor

TK TENNISPOINT FM (P - 500), K: 7/7

0
4
21.12.2019, Sport Tennis Club Studénka

Tenisový klub Studénka z.s. (C - 500), K: 6/6

0
5
04.01.2020, EZE Cup

TK EZE Olomouc z.s. (C - 500), K: 5/5

15
6
10.01.2020, Oblastní přebor

severomoravský (P - 700), K: 11/11

0
7
18.01.2020, Sport Tennis Club Studénka

Tenisový klub Studénka z.s. (C - 500), K: 6/6

14
8
25.01.2020, EZE Cup

TK EZE Olomouc z.s. (C - 500), K: 6/6

27
9
22.02.2020, EZE Cup

TK EZE Olomouc z.s. (C - 500), K: 5/5

15
10
29.02.2020, Precheza Cup

TK PRECHEZA Přerov o.s. (B - 600), K: 11/12

0
11
07.03.2020, VITÁLNÍ TURNAJ C

SK Vitality Slezsko o.s. (C - 500), K: 6/6

14
12
30.05.2020, Oblastní přebor

severomoravský (P - 400), K: 11/10

0
13
13.06.2020, Sokol Zábřeh

Sokol Zábřeh (C - 300), K: 4/4

0
14
01.07.2020, TK Milo

TK Milo Olomouc (C - 300), K: 6/5

0
15
14.07.2020, Uničovský tenisák

TK Gymnázium Uničov (C - 200), K: 4/4

0
16
18.07.2020, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (C - 300), K: 5/4

0
17
25.07.2020, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 300), K: 4/4

0
18
28.07.2020

TK Blansko (C - 200), K: 5/5

0
19
01.08.2020

TK Zlín (C - 300), K: 5/4

10
20
07.08.2020, TK Milo

TK Milo Olomouc (C - 300), K: 4/4

0
21
15.08.2020

Tenisový klub Studénka z.s. (C - 300), K: 4/4

10
22
22.08.2020, Brosway Cup

Slavoj Žiželice (B - 400), K: 11/11

0
23
29.08.2020, Uničovský tenisák

TK Gymnázium Uničov (C - 200), K: 4/4

0
24
05.09.2020, TJ Kraví Hora Brno open

TJ Kraví Hora Brno (C - 300), K: 5/5

7
25
12.09.2020, ČLTK CUP MLADŠÍ ŽÁCI

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (B - 400), K: 9/9

0
26
27.08.2020, A4

TK Znojmo (A - 500), K: 13/-

0
 Jednotlivci celkem
142/26

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.11.2019, EZE Cup

TK EZE Olomouc z.s. (C - 500), K: 5/4

15
2
07.12.2019, EZE Cup

TK EZE Olomouc z.s. (C - 500), K: 5/5

0
3
13.12.2019, Sdružený okresní halový přebor

TK TENNISPOINT FM (P - 500), K: 7/7

0
4
21.12.2019, Sport Tennis Club Studénka

Tenisový klub Studénka z.s. (C - 500), K: 6/6

0
5
04.01.2020, EZE Cup

TK EZE Olomouc z.s. (C - 500), K: 5/5

0
6
10.01.2020, Oblastní přebor

severomoravský (P - 700), K: 11/11

18
7
18.01.2020, Sport Tennis Club Studénka

Tenisový klub Studénka z.s. (C - 500), K: 6/6

14
8
25.01.2020, EZE Cup

TK EZE Olomouc z.s. (C - 500), K: 6/6

14
9
22.02.2020, EZE Cup

TK EZE Olomouc z.s. (C - 500), K: 5/5

15
10
29.02.2020, Precheza Cup

TK PRECHEZA Přerov o.s. (B - 600), K: 11/12

0
11
07.03.2020, VITÁLNÍ TURNAJ C

SK Vitality Slezsko o.s. (C - 500), K: 6/6

0
12
30.05.2020, Oblastní přebor

severomoravský (P - 400), K: 11/10

0
13
13.06.2020, Sokol Zábřeh

Sokol Zábřeh (C - 300), K: 4/4

10
14
01.07.2020, TK Milo

TK Milo Olomouc (C - 300), K: 6/5

7
15
14.07.2020, Uničovský tenisák

TK Gymnázium Uničov (C - 200), K: 4/4

7
16
18.07.2020, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (C - 300), K: 5/4

10
17
25.07.2020, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 300), K: 4/4

10
18
28.07.2020

TK Blansko (C - 200), K: 5/5

0
19
01.08.2020

TK Zlín (C - 300), K: 5/4

0
20
07.08.2020, TK Milo

TK Milo Olomouc (C - 300), K: 4/4

7
21
15.08.2020

Tenisový klub Studénka z.s. (C - 300), K: 4/4

0
22
22.08.2020, Brosway Cup

Slavoj Žiželice (B - 400), K: 11/11

0
23
29.08.2020, Uničovský tenisák

TK Gymnázium Uničov (C - 200), K: 4/4

0
24
05.09.2020, TJ Kraví Hora Brno open

TJ Kraví Hora Brno (C - 300), K: 5/5

7
25
12.09.2020, ČLTK CUP MLADŠÍ ŽÁCI

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (B - 400), K: 9/9

0
26
27.08.2020, A4

TK Znojmo (A - 500), K: 13/-

-
 Jednotlivci celkem
134/25
30.11.2019, EZE Cup

TK EZE Olomouc z.s. (C - 500), K: 5/4

4>2 Dvořák, Vymazal - Pajer, Kuch 6:2, 6:2
2>1 Dvořák, Vymazal - LUKŠ, Bajgar 4:6, 6:3, 1:0 (7)
získané body: 15 b.
25.01.2020, EZE Cup

TK EZE Olomouc z.s. (C - 500), K: 6/6

8>4 Kuch, Dvořák - Tégl, Papajík 6:0, 0:6, 1:0 (7)
4>2 Ondrůšek, Onderka - Kuch, Dvořák 6:0, 6:1
získané body: 14 b.
22.02.2020, EZE Cup

TK EZE Olomouc z.s. (C - 500), K: 5/5

8>4 Holý, Dvořák - Novotný, Bučan 6:1, 6:2
4>2 Holý, Dvořák - KOŠŤÁL, Bajgar 6:2, 6:4
2>1 Rybka, Rybka - Holý, Dvořák 6:4, 4:6, 1:0 (7)
získané body: 15 b.
01.08.2020

TK Zlín (C - 300), K: 5/4

32>16 Dvořák Jakub- Komárek Albert6:3, 4:6, 1:0 (5)
16>8 Ostravský Jiří- Dvořák Jakub6:1, 6:0
získané body: 10 b.
01.08.2020

TK Zlín (C - 300), K: 5/4

8>4 Mačej, Bartovic - Dvořák, Brtník 6:0, 6:1
získané body: 0 b.
07.08.2020, TK Milo

TK Milo Olomouc (C - 300), K: 4/4

8>4 Dvořák, Móler - Hrabal, Zrůbek 6:4, 2:6, 1:0 (4)
4>2 Vymazal, Pajer - Dvořák, Móler 7:5, 6:3
získané body: 7 b.