Český tenisový svaz

Klimas Jan

Datum narození:
05.11.2006
Platnost reg. do:
05.10.2019
Klub:
TK TENNISPOINT FM
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2017
TK TENNISPOINT FM
176 (20)
 
 
 
2018
TK TENNISPOINT FM
56 (35)
717 (4)
 
 
2019
TK TENNISPOINT FM
18 (1)
146 (15)
 
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní soutěž skupina A
22.06.2019, TJ Baník Ostrava OKD - TK TENNISPOINT FM B
1
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní soutěž skupina A
22.06.2019, TJ Baník Ostrava OKD - TK TENNISPOINT FM B
1
 Družstva celkem (4hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
20.07.2019, TC Třinec Open

TC Třinec (C - 200), K: 4/-

10
2
03.08.2019, PRINCE SUMMER TENIS

TK TENNISPOINT FM (C - 200), K: 5/4

0
 Jednotlivci celkem
10/2

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
20.07.2019, TC Třinec Open

TC Třinec (C - 200), K: 4/-

-
2
03.08.2019, PRINCE SUMMER TENIS

TK TENNISPOINT FM (C - 200), K: 5/4

5
 Jednotlivci celkem
5/1

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018

TK Na Dolině o.s. (C - 400), K: 6/5

27
2
08.12.2018, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 5/5

40
3
15.12.2018, Jokra CUP

TK Radegast (C - 400), K: 5/5

40
4
21.12.2018, Sdružený okresní halový přebor Karviná

TK Havířov (P - 500), K: 7/7

25
5
27.12.2018, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 6/5

27
6
05.01.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 7/7

18
7
19.01.2019, PRINCE WINTER TENIS TEEN I

TK TENNISPOINT FM (C - 400), K: 4/4

15
8
25.01.2019, Halový oblastní přebor

severomoravský (P - 500), K: 9/8

27
9
01.02.2019, I-TEC B

TK Havířov (B - 500), K: 8/8

30
10
08.02.2019, A2 - POHÁR PRIMÁTORA MĚSTA FRÝDKU-MÍSTKU 2019

TK TENNISPOINT FM (A - 700), K: 12/12

0
11
02.03.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 6/6

40
12
08.03.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (B - 500), K: 8/8

22
13
16.03.2019, PRINCE WINTER TENIS TEEN II

TK TENNISPOINT FM (C - 400), K: 6/6

60
14
22.03.2019, A3

TK Roja Příbram z.s. (A - 700), K: 12/12

0
15
07.04.2019, Nike Trophy 2019

TK AGROFERT Prostějov (A - 400), K: 12/12

0
16
19.04.2019, Okresní přebor Frýdek-Místek

TK TENNISPOINT FM (P - 200), K: 6/6

40
17
20.05.2019, A2 I - TEC cup 2019

TK Havířov (A - 400), K: 12/12

45
18
01.06.2019, Oblastní přebor

severomoravský (P - 300), K: 9/9

40
19
13.07.2019

TK Na Dolině o.s. (B - 300), K: 8/8

0
20
17.07.2019, A3

severomoravský (A - 400), K: 12/12

45
21
08.08.2019, STRATOS AUTO CUP - B

TENIS-CENTRUM DTJ HK (B - 200), K: 8/8

30
22
15.08.2019

TK Znojmo (B - 300), K: 8/8

45
23
22.03.2019, A3

TK Roja Příbram z.s. (A - 700), K: 12/-

45
 Jednotlivci celkem
661/23

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018

TK Na Dolině o.s. (C - 400), K: 6/5

20
2
08.12.2018, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 5/5

15
3
15.12.2018, Jokra CUP

TK Radegast (C - 400), K: 5/5

20
4
21.12.2018, Sdružený okresní halový přebor Karviná

TK Havířov (P - 500), K: 7/7

0
5
27.12.2018, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 6/5

20
6
05.01.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 7/7

35
7
19.01.2019, PRINCE WINTER TENIS TEEN I

TK TENNISPOINT FM (C - 400), K: 4/4

15
8
25.01.2019, Halový oblastní přebor

severomoravský (P - 500), K: 9/8

22
9
01.02.2019, I-TEC B

TK Havířov (B - 500), K: 8/8

16
10
08.02.2019, A2 - POHÁR PRIMÁTORA MĚSTA FRÝDKU-MÍSTKU 2019

TK TENNISPOINT FM (A - 700), K: 12/12

0
11
02.03.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 6/6

14
12
08.03.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (B - 500), K: 8/8

16
13
16.03.2019, PRINCE WINTER TENIS TEEN II

TK TENNISPOINT FM (C - 400), K: 6/6

14
14
22.03.2019, A3

TK Roja Příbram z.s. (A - 700), K: 12/12

0
15
07.04.2019, Nike Trophy 2019

TK AGROFERT Prostějov (A - 400), K: 12/12

0
16
19.04.2019, Okresní přebor Frýdek-Místek

TK TENNISPOINT FM (P - 200), K: 6/6

20
17
20.05.2019, A2 I - TEC cup 2019

TK Havířov (A - 400), K: 12/12

0
18
01.06.2019, Oblastní přebor

severomoravský (P - 300), K: 9/9

10
19
13.07.2019

TK Na Dolině o.s. (B - 300), K: 8/8

22
20
17.07.2019, A3

severomoravský (A - 400), K: 12/12

0
21
08.08.2019, STRATOS AUTO CUP - B

TENIS-CENTRUM DTJ HK (B - 200), K: 8/8

22
22
15.08.2019

TK Znojmo (B - 300), K: 8/8

16
23
22.03.2019, A3

TK Roja Příbram z.s. (A - 700), K: 12/-

-
 Jednotlivci celkem
297/22
01.12.2018

TK Na Dolině o.s. (C - 400), K: 6/5

16>8 Klimas Jan- Chodura Sebastian6:2, 7:5
8>4 Klimas Jan- Nezval Jakub3:6, 6:2, 1:0 (5)
4>2 Beránek Ondřej- Klimas Jan6:3, 4:6, 1:0 (2)
získané body: 27 b.
01.12.2018

TK Na Dolině o.s. (C - 400), K: 6/5

4>2 Klimas, Olša - Matula, Dolný 6:1, 6:4
2>1 Klimas, Olša - Vašenka, Beránek 3:6, 6:2, 1:0 (9)
získané body: 20 b.
15.12.2018, Jokra CUP

TK Radegast (C - 400), K: 5/5

8>4 Klimas, Olša - Kváč, Růčka 6:0, 6:1
4>2 Klimas, Olša - Bartoš, Kalousek 6:3, 6:0
2>1 Klimas, Olša - Prusenovský, Šafařík 4:6, 6:4, 1:0 (6)
získané body: 20 b.
05.01.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 7/7

16>8 Kubalka, Klimas - Lys, Bednarz 6:0, 6:1
8>4 Kubalka, Klimas - Krakovský, OLŠAR 6:0, 6:2
4>2 Kubalka, Klimas - Bonk, Tajdus 6:4, 6:3
2>1 Kubalka, Klimas - Lankočí, Velčovský 5:7, 6:3, 1:0 (1)
získané body: 35 b.
01.02.2019, I-TEC B

TK Havířov (B - 500), K: 8/8

16>8 Klimas, Kubalka - Beneš, Stejskal 6:0, 6:4
8>4 Opluštil, Vacula - Klimas, Kubalka 6:7 (4), 6:0, 1:0 (0)
získané body: 16 b.
13.07.2019

TK Na Dolině o.s. (B - 300), K: 8/8

8>4 Klimas, Knesl - Beneš, Kalousek 6:2, 4:6, 1:0 (3)
4>2 Juřena, Prusenovský - Klimas, Knesl 4:6, 6:4, 1:0 (8)
získané body: 22 b.
15.08.2019

TK Znojmo (B - 300), K: 8/8

16>8 Klimas, Knesl - Koryťák, Hruška 6:3, 6:1
8>4 Pospíšil, Šnajdr - Klimas, Knesl 2:6, 6:3, 1:0
získané body: 16 b.