Český tenisový svaz

Mojžíš Patrik

Datum narození:
28.04.2006
Platnost reg. do:
02.10.2019
Klub:
SKT Planá n.Luž.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2017
SKT Planá n.Luž.
249 (15)
885 (3)
 
 
2018
SKT Planá n.Luž.
83 (30)
257 (12)
 
 
2019
SKT Planá n.Luž.
39 (1)
121 (20)
1003 (3)
 
2020
SKT Planá n.Luž.
 
48 (35)
543 (4)
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
09.02.2019, Halový oblastní přebor

jihočeský (P - 300), K: 8/8

0
2
18.05.2019, Oblastní přebor

jihočeský (P - 200), K: 8/8

22
 Jednotlivci celkem
22/2

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
09.02.2019, Halový oblastní přebor

jihočeský (P - 300), K: 8/8

0
2
18.05.2019, Oblastní přebor

jihočeský (P - 200), K: 8/8

16
 Jednotlivci celkem
16/2

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, LA CUP

TJ Jiskra Havlíčkův Brod (C - 400), K: 5/5

27
2
08.12.2018, TC Brno CUP

TC Brno. (B - 500), K: 8/8

22
3
15.12.2018, Wilson Cup

WILSON Tenis Centrum (C - 400), K: 6/5

27
4
22.12.2018, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 7/7

35
5
27.12.2018, Východní Čechy B

TO TJ Svitavy (B - 500), K: 9/9

40
6
12.01.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 6/6

0
7
26.01.2019, Halový oblastní přebor

jihočeský (P - 300), K: 8/8

45
8
01.02.2019, I-TEC B

TK Havířov (B - 500), K: 8/8

22
9
16.02.2019, TKK 4. turnaj tř. B Praha

TK Konstruktiva, z.s. (B - 500), K: 9/8

27
10
09.03.2019, LABEL DESIGN a.s. Open

F.H.TK Dobřichovice (B - 500), K: 10/10

0
11
16.03.2019

Tenis Tábor (B - 500), K: 9/8

27
12
07.04.2019, Nike Trophy 2019

TK AGROFERT Prostějov (A - 400), K: 12/12

0
13
20.05.2019, A2 I - TEC cup 2019

TK Havířov (A - 400), K: 12/12

75
14
01.06.2019, Oblastní přebor

jihočeský (P - 200), K: 8/8

65
15
29.06.2019, CT ŠKODA PLZEŇ z.s.

TK Škoda Plzeň z.s. (B - 300), K: 8/8

30
16
13.07.2019

LTC Tábor 1903 (B - 300), K: 8/8

0
17
01.08.2019, Yonex Cup

LTC Houštka (B - 300), K: 8/8

22
18
10.08.2019, Hluboká n./V. CUP

TJ TK MANE Hluboká n.V. (C - 200), K: 6/-

40
19
13.08.2019, Mistrovství ČR staršího žactva

ČTS (M), K: 15/15

64
20
17.08.2019, O pohár města Soběslav

TK Soběslav (C - 200), K: 4/-

30
21
24.08.2019, TROČILl CUP

TK Sezimovo Ústí (B - 300), K: 8/8

45
22
07.09.2019

TENIS SLOVÁCKO z.s. (B - 300), K: 8/8

0
23
13.09.2019, A4

TK Roja Příbram z.s. (A - 400), K: 12/12

0
24
21.09.2019, Čelákovice

TK Čelákovice (B - 300), K: 8/8

0
25
22.03.2019, A3

TK Roja Příbram z.s. (A - 700), K: 12/12

0
 Jednotlivci celkem
643/25

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, LA CUP

TJ Jiskra Havlíčkův Brod (C - 400), K: 5/5

15
2
08.12.2018, TC Brno CUP

TC Brno. (B - 500), K: 8/8

0
3
15.12.2018, Wilson Cup

WILSON Tenis Centrum (C - 400), K: 6/5

15
4
22.12.2018, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 7/7

35
5
27.12.2018, Východní Čechy B

TO TJ Svitavy (B - 500), K: 9/9

27
6
12.01.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 6/6

20
7
26.01.2019, Halový oblastní přebor

jihočeský (P - 300), K: 8/8

45
8
01.02.2019, I-TEC B

TK Havířov (B - 500), K: 8/8

0
9
16.02.2019, TKK 4. turnaj tř. B Praha

TK Konstruktiva, z.s. (B - 500), K: 9/8

22
10
09.03.2019, LABEL DESIGN a.s. Open

F.H.TK Dobřichovice (B - 500), K: 10/10

0
11
16.03.2019

Tenis Tábor (B - 500), K: 9/8

0
12
07.04.2019, Nike Trophy 2019

TK AGROFERT Prostějov (A - 400), K: 12/12

0
13
20.05.2019, A2 I - TEC cup 2019

TK Havířov (A - 400), K: 12/12

21
14
01.06.2019, Oblastní přebor

jihočeský (P - 200), K: 8/8

45
15
29.06.2019, CT ŠKODA PLZEŇ z.s.

TK Škoda Plzeň z.s. (B - 300), K: 8/8

30
16
13.07.2019

LTC Tábor 1903 (B - 300), K: 8/8

0
17
01.08.2019, Yonex Cup

LTC Houštka (B - 300), K: 8/8

0
18
10.08.2019, Hluboká n./V. CUP

TJ TK MANE Hluboká n.V. (C - 200), K: 6/-

-
19
13.08.2019, Mistrovství ČR staršího žactva

ČTS (M), K: 15/15

0
20
17.08.2019, O pohár města Soběslav

TK Soběslav (C - 200), K: 4/-

-
21
24.08.2019, TROČILl CUP

TK Sezimovo Ústí (B - 300), K: 8/8

22
22
07.09.2019

TENIS SLOVÁCKO z.s. (B - 300), K: 8/8

0
23
13.09.2019, A4

TK Roja Příbram z.s. (A - 400), K: 12/12

21
24
21.09.2019, Čelákovice

TK Čelákovice (B - 300), K: 8/8

0
25
22.03.2019, A3

TK Roja Příbram z.s. (A - 700), K: 12/12

0
 Jednotlivci celkem
318/23
16.03.2019

Tenis Tábor (B - 500), K: 9/8

8>4 Žoldák, Stauch - Mojžíš, Mojžíš 5:7, 6:1, 1:0
získané body: 0 b.
13.07.2019

LTC Tábor 1903 (B - 300), K: 8/8

8>4 Hänel, Čepl - Mojžíš, Mojžíš 6:4, 4:6, 1:0
získané body: 0 b.