Český tenisový svaz

Bien Daniel

Datum narození:
05.05.2006
Platnost reg. do:
14.11.2019
Klub:
TK Olymp Praha
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2017
TK Olymp Praha
176 (20)
 
 
 
2018
TK Olymp Praha
69 (30)
538 (4)
 
 
2019
TK Sparta Praha
30 (1)
151 (15)
 
 

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
18.05.2019, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 9/-

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
18.05.2019, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 9/-

-
 Jednotlivci celkem
0/0

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
21 - I. třída A
5.5.2019 NT 11.5.2019, Tenis Dobříš - TJ TK Neratovice
4
2.
21 - I. třída A
9.6.2019 NT 15.6.2019, Tenis Dobříš - TJ Kralupy o.s.
1
3.
21 - I. třída A
16.6.2019 NT 22.6.2019, TO SK Mělník - Tenis Dobříš
0
4.
21 - I. třída A
12.5.2019 NT 25.5.2019, Tenis Dobříš - SK Tenis Kladno
0
5.
21 - I. třída A
23.6.2019 NT 30.6.2019, Tenis Dobříš - Lokomotiva Beroun
6
6.
21 - I. třída A
26.5.2019 NT 8.6.2019, LTC Beroun, z.s. - Tenis Dobříš
4
 Družstva celkem (2hra)
15
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
26
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
26

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
21 - I. třída A
5.5.2019 NT 11.5.2019, Tenis Dobříš - TJ TK Neratovice
0
2.
21 - I. třída A
9.6.2019 NT 15.6.2019, Tenis Dobříš - TJ Kralupy o.s.
1
3.
21 - I. třída A
16.6.2019 NT 22.6.2019, TO SK Mělník - Tenis Dobříš
0
4.
21 - I. třída A
12.5.2019 NT 25.5.2019, Tenis Dobříš - SK Tenis Kladno
1
5.
21 - I. třída A
23.6.2019 NT 30.6.2019, Tenis Dobříš - Lokomotiva Beroun
2
6.
21 - I. třída A
26.5.2019 NT 8.6.2019, LTC Beroun, z.s. - Tenis Dobříš
7
 Družstva celkem (4hra)
11
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
26
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
26
09.02.2019, CR Project cup

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 400), K: 6/6

8>4 Kučera, Bien - Derenin, Pajer 6:1, 6:2
4>2 Kučera, Bien - Rosický, Volf 6:4, 6:1
2>1 Kučera, Bien - Stauch, Fiala 5:7, 6:0, 1:0 (6)
získané body: 27 b.
22.03.2019, A3

TK Roja Příbram z.s. (A - 700), K: 12/12

16>8 Paroulek, Bien - Krakovský, Soukup 2:6, 6:4, 1:0 (9)
8>4 Paroulek, Bien - Jedlička, Filip 6:4, 6:4
4>2 Doubek, Vrba - Paroulek, Bien 6:2, 7:6 (1)
získané body: 53 b.

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
30. MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
25.5.2019, TK Olymp Praha - SK Aritma Praha A
3
2.
30. MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
15.6.2019, TK Olymp Praha - Lob S.A. Bohnice, zs A
6
3.
30. MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
22.6.2019, TJ Solidarita Praha 10 A - TK Olymp Praha
9
 Družstva celkem (2hra)
18
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
48
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
48

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
30. MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
25.5.2019, TK Olymp Praha - SK Aritma Praha A
14
2.
30. MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
15.6.2019, TK Olymp Praha - Lob S.A. Bohnice, zs A
16
3.
30. MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
22.6.2019, TJ Solidarita Praha 10 A - TK Olymp Praha
0
 Družstva celkem (4hra)
30
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
48
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
48