Český tenisový svaz

Bien Daniel

Datum narození:
05.05.2006
Platnost reg. do:
14.11.2019
Klub:
TK Olymp Praha
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2017
TK Olymp Praha
176 (20)
 
 
 
2018
TK Olymp Praha
69 (30)
538 (4)
 
 
2019
TK Sparta Praha
30 (1)
151 (15)
 
 

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
18.05.2019, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 9/-

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
18.05.2019, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 9/-

-
 Jednotlivci celkem
0/0

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
21 - I. třída A
5.5.2019 NT 11.5.2019, Tenis Dobříš - TJ TK Neratovice
4
2.
21 - I. třída A
9.6.2019 NT 15.6.2019, Tenis Dobříš - TJ Kralupy o.s.
1
3.
21 - I. třída A
16.6.2019 NT 22.6.2019, TO SK Mělník - Tenis Dobříš
0
4.
21 - I. třída A
12.5.2019 NT 25.5.2019, Tenis Dobříš - SK Tenis Kladno
0
5.
21 - I. třída A
23.6.2019 NT 30.6.2019, Tenis Dobříš - Lokomotiva Beroun
6
6.
21 - I. třída A
26.5.2019 NT 8.6.2019, LTC Beroun, z.s. - Tenis Dobříš
4
 Družstva celkem (2hra)
15
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
26
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
26

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
21 - I. třída A
5.5.2019 NT 11.5.2019, Tenis Dobříš - TJ TK Neratovice
0
2.
21 - I. třída A
9.6.2019 NT 15.6.2019, Tenis Dobříš - TJ Kralupy o.s.
1
3.
21 - I. třída A
16.6.2019 NT 22.6.2019, TO SK Mělník - Tenis Dobříš
0
4.
21 - I. třída A
12.5.2019 NT 25.5.2019, Tenis Dobříš - SK Tenis Kladno
1
5.
21 - I. třída A
23.6.2019 NT 30.6.2019, Tenis Dobříš - Lokomotiva Beroun
2
6.
21 - I. třída A
26.5.2019 NT 8.6.2019, LTC Beroun, z.s. - Tenis Dobříš
7
 Družstva celkem (4hra)
11
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
26
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
26

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 5/5

15
2
08.12.2018, SK MATCHBALL ČESKÁ LÍPA CUP

SK Matchball Česká Lípa (C - 400), K: 5/5

40
3
15.12.2018, Wilson Cup

WILSON Tenis Centrum (C - 400), K: 6/-

20
4
27.12.2018, CT TK ŠKODA PLZEŇ

TK Škoda Plzeň z.s. (B - 500), K: 11/11

43
5
05.01.2019, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 400), K: 6/6

20
6
26.01.2019, Halový oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 11/-

0
7
02.02.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (B - 500), K: 11/-

28
8
09.02.2019, CR Project cup

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 400), K: 6/6

27
9
16.02.2019, TKK 4. turnaj tř. B Praha

TK Konstruktiva, z.s. (B - 500), K: 9/8

0
10
02.03.2019, CR Project cup

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 400), K: 6/-

27
11
09.03.2019, LABEL DESIGN a.s. Open

F.H.TK Dobřichovice (B - 500), K: 10/10

0
12
16.03.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 5/5

40
13
22.03.2019, A3

TK Roja Příbram z.s. (A - 700), K: 12/12

0
14
01.06.2019, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 11/11

40
15
29.06.2019, CT ŠKODA PLZEŇ z.s.

TK Škoda Plzeň z.s. (B - 300), K: 8/8

0
16
05.07.2019, Turnaj B -starší žacvo

TJ TK Neratovice (B - 300), K: 8/8

22
17
13.07.2019, PWJ T 2019

Lokomotiva Praha (C - 200), K: 5/-

27
18
17.07.2019, A3

severomoravský (A - 400), K: 12/12

45
19
01.08.2019, Yonex Cup

LTC Houštka (B - 300), K: 8/8

30
20
08.08.2019

LTK Liberec (B - 300), K: 8/8

45
21
15.08.2019, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (B - 300), K: 8/8

45
22
22.03.2019, A3

TK Roja Příbram z.s. (A - 700), K: 12/-

45
 Jednotlivci celkem
559/22

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 5/5

0
2
08.12.2018, SK MATCHBALL ČESKÁ LÍPA CUP

SK Matchball Česká Lípa (C - 400), K: 5/5

20
3
15.12.2018, Wilson Cup

WILSON Tenis Centrum (C - 400), K: 6/-

-
4
27.12.2018, CT TK ŠKODA PLZEŇ

TK Škoda Plzeň z.s. (B - 500), K: 11/11

0
5
05.01.2019, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 400), K: 6/6

14
6
26.01.2019, Halový oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 11/-

-
7
02.02.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (B - 500), K: 11/-

-
8
09.02.2019, CR Project cup

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 400), K: 6/6

27
9
16.02.2019, TKK 4. turnaj tř. B Praha

TK Konstruktiva, z.s. (B - 500), K: 9/8

0
10
02.03.2019, CR Project cup

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 400), K: 6/-

-
11
09.03.2019, LABEL DESIGN a.s. Open

F.H.TK Dobřichovice (B - 500), K: 10/10

0
12
16.03.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 5/5

20
13
22.03.2019, A3

TK Roja Příbram z.s. (A - 700), K: 12/12

53
14
01.06.2019, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 11/11

0
15
29.06.2019, CT ŠKODA PLZEŇ z.s.

TK Škoda Plzeň z.s. (B - 300), K: 8/8

0
16
05.07.2019, Turnaj B -starší žacvo

TJ TK Neratovice (B - 300), K: 8/8

16
17
13.07.2019, PWJ T 2019

Lokomotiva Praha (C - 200), K: 5/-

-
18
17.07.2019, A3

severomoravský (A - 400), K: 12/12

0
19
01.08.2019, Yonex Cup

LTC Houštka (B - 300), K: 8/8

22
20
08.08.2019

LTK Liberec (B - 300), K: 8/8

16
21
15.08.2019, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (B - 300), K: 8/8

16
22
22.03.2019, A3

TK Roja Příbram z.s. (A - 700), K: 12/-

-
 Jednotlivci celkem
204/16
09.02.2019, CR Project cup

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 400), K: 6/6

8>4 Kučera, Bien - Derenin, Pajer 6:1, 6:2
4>2 Kučera, Bien - Rosický, Volf 6:4, 6:1
2>1 Kučera, Bien - Stauch, Fiala 5:7, 6:0, 1:0 (6)
získané body: 27 b.
22.03.2019, A3

TK Roja Příbram z.s. (A - 700), K: 12/12

16>8 Paroulek, Bien - Krakovský, Soukup 2:6, 6:4, 1:0 (9)
8>4 Paroulek, Bien - Jedlička, Filip 6:4, 6:4
4>2 Doubek, Vrba - Paroulek, Bien 6:2, 7:6 (1)
získané body: 53 b.
01.08.2019, Yonex Cup

LTC Houštka (B - 300), K: 8/8

16>8 Bien, Palovčík - Ulrich, Volf 6:3, 4:6, 1:0 (3)
8>4 Bien, Palovčík - Petrofský, Petrofský 6:3, 4:6, 1:0 (8)
4>2 Čížek, Kučera - Bien, Palovčík 6:1, 6:2
získané body: 22 b.
08.08.2019

LTK Liberec (B - 300), K: 8/8

16>8 Rosický, Bien - Kreysa, Sršeň 6:0, 6:0
8>4 Kučera, Kolářík - Rosický, Bien 6:4, 6:3
získané body: 16 b.

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
30. MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
25.5.2019, TK Olymp Praha - SK Aritma Praha A
3
2.
30. MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
15.6.2019, TK Olymp Praha - Lob S.A. Bohnice, zs A
6
3.
30. MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
22.6.2019, TJ Solidarita Praha 10 A - TK Olymp Praha
9
 Družstva celkem (2hra)
18
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
48
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
48

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
30. MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
25.5.2019, TK Olymp Praha - SK Aritma Praha A
14
2.
30. MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
15.6.2019, TK Olymp Praha - Lob S.A. Bohnice, zs A
16
3.
30. MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
22.6.2019, TJ Solidarita Praha 10 A - TK Olymp Praha
0
 Družstva celkem (4hra)
30
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
48
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
48