Český tenisový svaz

Komrska Jan

Datum narození:
04.04.2006
Platnost reg. do:
13.10.2019
Klub:
TC Brno.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2017
TC Brno.
123 (25)
942 (3)
 
 
2018
TC Brno.
63 (30)
415 (6)
 
 
2019
TC Brno.
32 (1)
419 (6)
 
 
2020
TC Brno.
 
134 (15)
480 (6)
 
23.03.2019

SK Raketa o.s. (C - 400), K: 4/4

4>2 Komrska, Komrska - Vaculík, Mareček 6:2, 6:4
2>1 Suchánek, Černý - Komrska, Komrska 6:3, 2:6, 1:0 (6)
získané body: 10 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
22. I.TŔÍDA D
28.4.2019, TC Brno. B - TK Spartak Jihlava
0
1.
23. II.TŔÍDA sk.AD
5.5.2019, Start Brno B - TC Brno C
3
2.
23. II.TŔÍDA sk.AD
12.5.2019, TJ Žďár nad Sázavou - TC Brno C
0
3.
23. II.TŔÍDA sk.AD
9.6.2019, TK Spartak Jihlava C - TC Brno C
3
4.
23. II.TŔÍDA sk.AD
16.6.2019, TC Brno C - ŽLTC Brno C
0
5.
23. II.TŔÍDA sk.AD
23.6.2019, Tenisový klub Tesla Brno - TC Brno C
3
 Družstva celkem (2hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
12
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
12

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
22. I.TŔÍDA D
28.4.2019, TC Brno. B - TK Spartak Jihlava
0
1.
23. II.TŔÍDA sk.AD
5.5.2019, Start Brno B - TC Brno C
0
2.
23. II.TŔÍDA sk.AD
12.5.2019, TJ Žďár nad Sázavou - TC Brno C
0
3.
23. II.TŔÍDA sk.AD
9.6.2019, TK Spartak Jihlava C - TC Brno C
3
4.
23. II.TŔÍDA sk.AD
16.6.2019, TC Brno C - ŽLTC Brno C
0
5.
23. II.TŔÍDA sk.AD
23.6.2019, Tenisový klub Tesla Brno - TC Brno C
0
 Družstva celkem (4hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
12
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
12
5.5.2019, 23. II.TŔÍDA sk.AD
Start Brno B - TC Brno C
team Baný, Staněk - Komrska, Melichar 0:6, 6:3, 7:6
získané body: 0 b.

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018

TENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 400), K: 6/-

14
2
08.12.2018, TC Brno CUP

TC Brno. (B - 500), K: 8/8

16
3
15.12.2018

TK TILIA Brno (C - 400), K: 5/-

0
4
29.12.2018, STRATOS AUTO CUP

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 400), K: 5/-

40
5
04.01.2019, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 4/-

30
6
12.01.2019, Tudutenis

TJ Sokol Bedřichov Jihlava (C - 400), K: 4/-

15
7
26.01.2019, Halový oblastní přebor

jihomoravský (P - 500), K: 8/-

0
8
01.02.2019, I-TEC B

TK Havířov (B - 500), K: 8/-

0
9
08.02.2019, A2 - POHÁR PRIMÁTORA MĚSTA FRÝDKU-MÍSTKU 2019

TK TENNISPOINT FM (A - 700), K: 12/-

0
10
02.03.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 6/6

0
11
08.03.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (B - 500), K: 8/-

0
12
13.07.2019

TK Na Dolině o.s. (B - 300), K: 8/-

30
13
17.07.2019, A3

severomoravský (A - 400), K: 12/12

0
14
27.07.2019, TC Brno CUP

TC Brno. (B - 300), K: 8/8

0
15
01.08.2019, I - TEC Cup B

TK Havířov (B - 300), K: 8/-

16
16
03.08.2019, STRATOS AUTO CUP

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 200), K: 4/-

30
17
08.08.2019, STRATOS AUTO CUP - B

TENIS-CENTRUM DTJ HK (B - 200), K: 8/8

30
18
15.08.2019

TK Znojmo (B - 300), K: 8/8

30
19
24.08.2019, TROČILl CUP

TK Sezimovo Ústí (B - 300), K: 8/8

22
20
07.09.2019

TENIS SLOVÁCKO z.s. (B - 300), K: 8/8

30
21
13.09.2019, A4

TK Roja Příbram z.s. (A - 400), K: 12/12

0
22
21.09.2019

TK SC OSTRAVA (B - 300), K: 8/8

22
23
08.02.2019, A2 - POHÁR PRIMÁTORA MĚSTA FRÝDKU-MÍSTKU 2019

TK TENNISPOINT FM (A - 700), K: 12/-

32
24
22.03.2019, A3

TK Roja Příbram z.s. (A - 700), K: 12/-

0
25
13.09.2019, A4

TK Roja Příbram z.s. (A - 400), K: 12/-

32
26
27.09.2019, A5

HTK Třebíč (A - 400), K: 12/-

0
 Jednotlivci celkem
389/26

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018

TENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 400), K: 6/-

-
2
08.12.2018, TC Brno CUP

TC Brno. (B - 500), K: 8/8

0
3
15.12.2018

TK TILIA Brno (C - 400), K: 5/-

-
4
29.12.2018, STRATOS AUTO CUP

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 400), K: 5/-

-
5
04.01.2019, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 4/-

-
6
12.01.2019, Tudutenis

TJ Sokol Bedřichov Jihlava (C - 400), K: 4/-

-
7
26.01.2019, Halový oblastní přebor

jihomoravský (P - 500), K: 8/-

-
8
01.02.2019, I-TEC B

TK Havířov (B - 500), K: 8/-

-
9
08.02.2019, A2 - POHÁR PRIMÁTORA MĚSTA FRÝDKU-MÍSTKU 2019

TK TENNISPOINT FM (A - 700), K: 12/-

-
10
02.03.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 6/6

0
11
08.03.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (B - 500), K: 8/-

-
12
13.07.2019

TK Na Dolině o.s. (B - 300), K: 8/-

-
13
17.07.2019, A3

severomoravský (A - 400), K: 12/12

0
14
27.07.2019, TC Brno CUP

TC Brno. (B - 300), K: 8/8

16
15
01.08.2019, I - TEC Cup B

TK Havířov (B - 300), K: 8/-

-
16
03.08.2019, STRATOS AUTO CUP

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 200), K: 4/-

-
17
08.08.2019, STRATOS AUTO CUP - B

TENIS-CENTRUM DTJ HK (B - 200), K: 8/8

0
18
15.08.2019

TK Znojmo (B - 300), K: 8/8

0
19
24.08.2019, TROČILl CUP

TK Sezimovo Ústí (B - 300), K: 8/8

0
20
07.09.2019

TENIS SLOVÁCKO z.s. (B - 300), K: 8/8

22
21
13.09.2019, A4

TK Roja Příbram z.s. (A - 400), K: 12/12

0
22
21.09.2019

TK SC OSTRAVA (B - 300), K: 8/8

16
23
08.02.2019, A2 - POHÁR PRIMÁTORA MĚSTA FRÝDKU-MÍSTKU 2019

TK TENNISPOINT FM (A - 700), K: 12/-

-
24
22.03.2019, A3

TK Roja Příbram z.s. (A - 700), K: 12/-

-
25
13.09.2019, A4

TK Roja Příbram z.s. (A - 400), K: 12/-

-
26
27.09.2019, A5

HTK Třebíč (A - 400), K: 12/-

-
 Jednotlivci celkem
54/10
15.12.2018

TK TILIA Brno (C - 400), K: 5/-

16>8 Jurda Tomáš- Komrska Jan6:3, 1:6, 1:0 (4)
získané body: 0 b.
01.02.2019, I-TEC B

TK Havířov (B - 500), K: 8/-

32>16 Frömel Karel- Komrska Jan6:2, 2:6, 1:0 (7)
získané body: 0 b.
13.07.2019

TK Na Dolině o.s. (B - 300), K: 8/-

32>16 Komrska Jan- Olša Michal6:3, 6:0
16>8 Komrska Jan- Frömel Karel0:6, 7:6 (6), 6:0
8>4 Kolářík Jakub- Komrska Jan6:2, 6:3
získané body: 30 b.
15.08.2019

TK Znojmo (B - 300), K: 8/8

16>8 Špaček, Vaněk - Komrska, Řehák 6:2, 6:2
získané body: 0 b.
21.09.2019

TK SC OSTRAVA (B - 300), K: 8/8

64>32 Komrska Jan- Hanák Ondřej4:6, 6:0, 6:1
32>16 Komrska Jan- Káňa Viktor6:2, 6:2
16>8 Klimas Jan- Komrska Jan6:2, 6:2
získané body: 22 b.
21.09.2019

TK SC OSTRAVA (B - 300), K: 8/8

16>8 Komrska, Horáček - Zavadil, Petráš 6:2, 6:4
8>4 Knesl, Klimas - Komrska, Horáček 6:0, 6:2
získané body: 16 b.

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
MONETA- O putovní pohár prezidenta ČTS
27.4.2019, TC Brno A - ŽLTC Brno
0
2.
MONETA- O putovní pohár prezidenta ČTS
4.5.2019, TENIS SLOVÁCKO z.s. - TC Brno A
0
3.
MONETA- O putovní pohár prezidenta ČTS
11.5.2019, TK Spartak Jihlava A - TC Brno A
0
4.
MONETA- O putovní pohár prezidenta ČTS
25.5.2019, TC Brno A - ŽLTC Brno B
0
5.
MONETA- O putovní pohár prezidenta ČTS
8.6.2019, TK TILIA Brno - TC Brno A
0
6.
MONETA- O putovní pohár prezidenta ČTS
15.6.2019, TC Brno A - TK Zlín
0
7.
MONETA- O putovní pohár prezidenta ČTS
22.6.2019, HTK Třebíč - TC Brno A
3
 Družstva celkem (4hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
28
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
25