Český tenisový svaz
Datum:
28.-30.09.
Pořadatel:
TK Horní Měcholupy (C - 200)
Kódové číslo:
716350
Dvorců + povrch:
6 umělá antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
So do 09:00 hod.
Kontaktní osoba:
Duda Václav
Hornoměcholupská 564
109 00 Praha 15
Tel. (1):
606 916 916
E-mail:
vaclav.duda@tenisduda.cz

Poznámka pořadatele:

Prezentace je v pátek mezi 16 - 17 hodinou formou sms na čísle 606 916 916. Následuje rozlosování.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Duda Adam 02.08.2008 TK Olymp Praha
144
20
 
volná karta
18.09.2019 19:19:08
2.
Jumar Jakub 08.10.2007 TŠ Hostivař
299
15
 
 
31.08.2019 20:36:03
3.
Šelemberk Richard 16.06.2008 LTC Mladá Boleslav o.s.
408
12
 
 
15.03.2019 00:06:06
4.
Kačur Dan 04.01.2007 Slavoj Litoměřice
461
9
 
 
16.06.2019 15:39:45
5.
Kejla Jakub 14.04.2008 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
472
9
 
 
18.09.2019 10:33:34
6.
Košvanec Mikuláš Pavel 24.12.2007 TCD Donovalská
522
9
 
 
15.09.2019 18:52:09
7.
Zahrádka David 27.05.2007 Sportcentrum Uhříněves
617
9
 
 
10.09.2019 18:00:14
8.
PROCHÁZKA Adam 29.03.2008 TK Neridé
661
6
 
 
15.08.2019 20:59:48
9.
Furlet Roman 19.08.2008 TK Ústí n.Labem
994
4
 
 
17.09.2019 20:26:01
10.
Mrzena David 23.08.2007 TK Start Praha-Topolka
1043
4
 
 
19.08.2019 12:45:19
11.
Kačur Radim 18.11.2008 Slavoj Litoměřice
1190
4
 
 
16.06.2019 15:35:00
12.
Šandera Filip 30.04.2007 TJ Sokol Vysočany
1373
4
 
 
16.09.2019 11:33:24
13.
Tichý Štěpán 01.09.2008 TGC Kunratice
1641
3
 
 
29.07.2019 08:16:52
14.
Šmíd Martin 02.10.2009 TK Pernštýn 1897 Pardubice
2094
1
 
 
15.03.2019 00:06:56
15.
Germala Darius 15.08.2009 SK HAMR, z.s.
2094
1
 
 
15.03.2019 00:10:09
16.
Pelikán Tomáš 14.09.2009 TK Pernštýn 1897 Pardubice
2094
1
 
 
15.03.2019 00:12:46
17.
Svoboda Josef 15.09.2009 Lokomotiva Zdice
2094
1
 
 
15.03.2019 00:21:58
18.
Brettl Tobiáš 07.05.2009 Lob S.A. Bohnice, zs
2094
1
 
 
15.03.2019 00:23:18
19.
Veškrna Tomáš 07.03.2009 TK Spartak Jihlava
2094
1
 
 
15.03.2019 00:34:17
20.
Stone Lukáš 28.04.2009 TENIS Klánovice
2094
1
 
 
15.03.2019 00:36:25
21.
Fencl Tomáš 23.07.2009 LTC České Budějovice,z.s.
2094
1
 
 
15.03.2019 00:43:37
22.
Eversfield Tomáš 07.01.2009 I.ČLTK Praha
2094
1
 
 
15.03.2019 04:53:43
23.
Witoš Ondřej 25.12.2009 SK HAMR, z.s.
2094
1
 
 
15.03.2019 10:50:11
24.
Štěpánek Adam 07.10.2009 TENIS Klánovice
2094
1
 
 
15.03.2019 11:42:10
25.
Štěpánek Kryštof 07.10.2009 TENIS Klánovice
2094
1
 
 
15.03.2019 11:42:24
26.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
27.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
28.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
29.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
30.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
31.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
32.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Hrnčíř Jakub 30.10.2009 TENIS Klánovice
2094
1
 
 
15.03.2019 13:13:58
2.
Šebek Martin 29.11.2009 TK Olymp Praha
2094
1
 
 
15.03.2019 22:44:10
3.
Boucník Tadeáš 11.11.2009 TJ Sokol Vysočany
2094
1
 
 
17.03.2019 20:52:21
4.
Vokroj Marek 10.10.2009 LTC Modřany 2005
2094
1
 
 
17.03.2019 21:29:50
5.
Novotný Bořek Jan 04.03.2009 TK Konstruktiva, z.s.
2094
1
 
 
19.03.2019 18:47:13
6.
Macinauer Dan 11.03.2009 TK Neridé
2094
1
 
 
29.03.2019 18:13:58
7.
Mencl Marek 15.06.2008 1. Vestecká sportovní o.s.
2094
1
 
 
04.07.2019 18:48:43
8.
Miller Filip 15.10.2009 TCD Donovalská
2094
1
 
 
15.07.2019 19:46:57
9.
Drlík Štěpán 14.10.2009 TJ Sokol Vysočany
2094
1
 
 
26.08.2019 13:22:51
10.
Valenta Šimon 09.07.2009 Lokomotiva Beroun
2094
1
 
 
29.08.2019 07:00:13
11.
Prošek Martin 18.02.2009 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
2094
1
 
 
17.09.2019 20:10:16
12.
Urbánek Jan 09.08.2009 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
2094
1
 
 
17.09.2019 21:37:32
13.
Begun Rafael 20.10.2009 TJ Spoje Praha
2094
1
 
 
17.09.2019 22:19:14

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kraus Matyáš 19.05.2007 LTC Beroun, z.s.
1129
4
 
odhlášeno hráčem
22.07.2019 07:37:18
2.
Kollert Jonáš 23.07.2008 TK Neridé
283
15
 
odhlášeno hráčem
01.08.2019 15:07:07
3.
Šlechta David 15.03.2009 TENIS-CENTRUM DTJ HK
2094
1
 
odhlášeno hráčem
09.08.2019 23:01:22
4.
Krupka Michal 16.07.2009 LTK Bílina
2094
1
 
odhlášeno hráčem
21.08.2019 05:51:27
5.
Suchy Erik 04.07.2009 TJ Sokol Stodůlky
2094
1
 
odhlášeno hráčem
26.08.2019 20:36:08
6.
Forejtek Matyas 09.04.2009 Sokol Královice
2094
1
 
odhlášeno hráčem
29.08.2019 17:58:42
7.
Šubert Daniel 14.10.2009 Severočeská tenisová o.s.
2094
1
 
odhlášeno hráčem
30.08.2019 10:31:18
8.
Matějíček Štěpán 10.07.2008 TJ Spoje Praha
959
6
 
odhlášeno hráčem
02.09.2019 08:39:14
9.
Kalina Tobiáš 16.10.2007 Tenis Banka Praha
361
12
 
odhlášeno hráčem
02.09.2019 22:05:37
10.
Urban David 03.07.2008 DTJ Jinonice
2094
1
 
odhlášeno hráčem
06.09.2019 11:11:01
11.
Staněk jiří 22.06.2008 TK Radošovice
710
6
 
odhlášeno hráčem
06.09.2019 14:33:41
12.
Kotiš Martin 20.11.2009 TK Hrušov
2094
1
 
odhlášeno hráčem
15.09.2019 11:18:38
13.
Nekovář Max 29.09.2009 WILSON Tenis Centrum
2094
1
 
odhlášeno hráčem
15.09.2019 12:38:43
14.
Merta Jakub 11.11.2009 ŽLTC Brno
2094
1
 
odhlášeno hráčem
20.09.2019 09:36:18
15.
Kašík Daniel 01.11.2007 TK Radošovice
1253
4
 
odhlášeno hráčem
20.09.2019 10:21:51