Český tenisový svaz

Valenta Šimon

Datum narození:
09.07.2009
Platnost reg. do:
30.09.2021
Klub:
Lokomotiva Beroun
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2020
Lokomotiva Beroun
492 (9)
 
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0
29.06.2019

TK Lány (C - 200), K: 4/4

8>4 Klokov, Fric - Löhner, Valenta 6:4, 6:4
získané body: 0 b.
28.09.2019, Tenisek Open

TK Tenisek Buštěhrad (C - 200), K: 4/4

8>4 Jirásek, Valenta - Hora, Balabán 6:0, 6:0
4>2 Jirásek, Valenta - Klokov, Fric 6:3, 4:0, scr.
2>1 Jirásek, Valenta - Kobza, Peterka 2:6, 6:3, 1:0
získané body: 15 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
16.6.2019 NT 22.6.2019, Lokomotiva Beroun - Slavoj Žiželice
0
1.
49 - III. třída E
5.5.2019 NT 11.5.2019, Lokomotiva Beroun B - T.J. Sokol Sedlčany
3
2.
49 - III. třída E
9.6.2019 NT 15.6.2019, TK Roja Příbram A - Lokomotiva Beroun B
0
3.
49 - III. třída E
16.6.2019 NT 22.6.2019, Lokomotiva Beroun B - TO Slavoj Davle
0
4.
49 - III. třída E
12.5.2019 NT 25.5.2019, Tenis Club Mokropsy - Lokomotiva Beroun B
1
5.
49 - III. třída E
23.6.2019 NT 30.6.2019, TK Březnice B - Lokomotiva Beroun B
1
6.
49 - III. třída E
28.4.2019 NT 4.5.2019, Baník Příbram - Lokomotiva Beroun B
0
7.
49 - III. třída E
26.5.2019 NT 8.6.2019, Lokomotiva Beroun B - TK Roja Příbram B
3
 Družstva celkem (2hra)
8
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
15
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
15

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
16.6.2019 NT 22.6.2019, Lokomotiva Beroun - Slavoj Žiželice
0
1.
49 - III. třída E
5.5.2019 NT 11.5.2019, Lokomotiva Beroun B - T.J. Sokol Sedlčany
0
2.
49 - III. třída E
9.6.2019 NT 15.6.2019, TK Roja Příbram A - Lokomotiva Beroun B
0
3.
49 - III. třída E
16.6.2019 NT 22.6.2019, Lokomotiva Beroun B - TO Slavoj Davle
0
4.
49 - III. třída E
12.5.2019 NT 25.5.2019, Tenis Club Mokropsy - Lokomotiva Beroun B
0
5.
49 - III. třída E
23.6.2019 NT 30.6.2019, TK Březnice B - Lokomotiva Beroun B
2
6.
49 - III. třída E
28.4.2019 NT 4.5.2019, Baník Příbram - Lokomotiva Beroun B
4
7.
49 - III. třída E
26.5.2019 NT 8.6.2019, Lokomotiva Beroun B - TK Roja Příbram B
1
 Družstva celkem (4hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
15
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
15