Český tenisový svaz

Antoš Daniel

Datum narození:
13.01.2007
Platnost reg. do:
21.02.2020
Klub:
SK Tenis Kladno
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
Tabulka neobsahuje žádné záznamy

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
31 - I. třída A
27.4.2019 NT 5.5.2019, SK Tenis Kladno - TC VITALITY Březnice
1
1.
33 - II. třída A
11.5.2019 NT 26.5.2019, SK Tenis Kladno B - Spartak Hořovice
0
2.
33 - II. třída A
25.5.2019 NT 9.6.2019, LTC Beroun, z.s. - SK Tenis Kladno B
0
3.
33 - II. třída A
15.6.2019 NT 23.6.2019, TO SK Mělník - SK Tenis Kladno B
0
4.
33 - II. třída A
22.6.2019 NT 29.6.2019, SK Tenis Kladno B - SPORT EDEN Beroun
0
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
3
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
3

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
31 - I. třída A
27.4.2019 NT 5.5.2019, SK Tenis Kladno - TC VITALITY Březnice
1
1.
33 - II. třída A
11.5.2019 NT 26.5.2019, SK Tenis Kladno B - Spartak Hořovice
0
2.
33 - II. třída A
25.5.2019 NT 9.6.2019, LTC Beroun, z.s. - SK Tenis Kladno B
0
3.
33 - II. třída A
15.6.2019 NT 23.6.2019, TO SK Mělník - SK Tenis Kladno B
0
4.
33 - II. třída A
22.6.2019 NT 29.6.2019, SK Tenis Kladno B - SPORT EDEN Beroun
1
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
3
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
3

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
41 - I. třída A
5.5.2019 NT 11.5.2019, TJ TK Neratovice - SK Tenis Kladno
1
2.
41 - I. třída A
16.6.2019 NT 22.6.2019, Lokomotiva Zdice - SK Tenis Kladno
0
3.
41 - I. třída A
12.5.2019 NT 25.5.2019, SK Tenis Kladno - Tenis Dobříš
0
4.
41 - I. třída A
23.6.2019 NT 30.6.2019, SK Tenis Kladno - TK Březnice
0
1.
45 - III. třída A
16.6.2019 NT 22.6.2019, SK Tenis Kladno B - TK Stochov B
0
2.
45 - III. třída A
12.5.2019 NT 25.5.2019, TK Lány - SK Tenis Kladno B
0
3.
45 - III. třída A
28.4.2019 NT 4.5.2019, LTC Slovan Kladno B - SK Tenis Kladno B
1
4.
45 - III. třída A
26.5.2019 NT 8.6.2019, SK Tenis Kladno B - SK TALENT 13 - spolek
0
 Družstva celkem (2hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
11
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
10

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
41 - I. třída A
5.5.2019 NT 11.5.2019, TJ TK Neratovice - SK Tenis Kladno
3
2.
41 - I. třída A
16.6.2019 NT 22.6.2019, Lokomotiva Zdice - SK Tenis Kladno
0
3.
41 - I. třída A
12.5.2019 NT 25.5.2019, SK Tenis Kladno - Tenis Dobříš
3
4.
41 - I. třída A
23.6.2019 NT 30.6.2019, SK Tenis Kladno - TK Březnice
0
1.
45 - III. třída A
16.6.2019 NT 22.6.2019, SK Tenis Kladno B - TK Stochov B
1
2.
45 - III. třída A
12.5.2019 NT 25.5.2019, TK Lány - SK Tenis Kladno B
1
3.
45 - III. třída A
28.4.2019 NT 4.5.2019, LTC Slovan Kladno B - SK Tenis Kladno B
1
4.
45 - III. třída A
26.5.2019 NT 8.6.2019, SK Tenis Kladno B - SK TALENT 13 - spolek
0
 Družstva celkem (4hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
11
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
10