Duda Adam | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Loucký Mark | | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Lošák Petr | 6:4, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
Rieser Sedrik Aurelius | | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Klíma Filip | | | | | | |
| | | | | | |
Kejla Jakub | | | | 6:1, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Bílek Dominik | | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Soukup Daniel | 6:2, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Šmíd Martin | | | 6:0, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Pšeničný Dmitrij | 3:2, scr. | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Andr Marek | | | | | | |
| | | | | | |
Köhler Matěj | | | | | 6:3, 6:4 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Ambrož Bruno | | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Jourdren Philippe | 6:4, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Mohamed Rahman | | | 6:3, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Rucki Václav | 6:0, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Tikovský Jakub | | | | | | |
| | | | | | |
Černovický Jakub | | | | 6:1, 6:0 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kalina Jonáš Benjamin | | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Štěpánek Adam | 6:0, 7:6 | | | | | |
| | | | | | |
Pecka Miroslav | | | 6:2, 7:5 | | | |
| | | | | | |
PROCHÁZKA Adam | 6:0, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Eversfield Thomas | | | | | | |
| | | | | | |
Korolenko Kirill | | | | | | 6:1, 6:1 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Witoš Ondřej | | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Štěpánek Kryštof | 6:4, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Krechler Daniel | | | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Novotný Bořek Jan | 6:2, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
Gaborík Luboš | | | | | | |
| | | | | | |
Přáda Jaroslav | | | | 6:3, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Moravec Nicolas | | 6:1, 4:6, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Brettl Tobiáš | 6:3, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Kotrba Adam | | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Kabrhel Šimon | 6:2, 3:6, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Fejka Matěj | | | | | | |
| | | | | | |
Fidler Tomáš | | | | | 6:0, 6:1 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Krejčí Tobiáš | | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Pelda Martin | 6:7 (2), 6:5, scr. | | | | | |
| | | | | | |
Michel Maxim | | | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Hrnčíř Jakub | 6:4, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Hromek Adrian | | | | | | |
| | | | | | |
Furlet Roman | | | | 6:4, 0:6, 2:1, scr. | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Sirotek Oskar | | | | | | |
| | | | | | |
Perůtka Matyáš | | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Šimek Kristián | 7:6 (4), 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Kreysa Jan | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Hrouda Tomáš (platná licence B do 31.12.2023) |
Poznámka pořadatele: PROGRAM STŘEDA: 10:00 SEMIFINÁLE SINGLU. 12:00 SEMIFINÁLE DEBLU. ROZEHRA JE MOŽNÁ OD 9:15. PŘÍPADNÉ INFO NA 737 972 632 (TOMÁŠ HROUDA) |
| Počet účastníků | 46 | Nasazení | CŽ | BH | Duda Adam | 55 | 35 | Kreysa Jan | 63 | 30 | Fejka Matěj | 69 | 30 | Köhler Matěj | 84 | 30 | Fidler Tomáš | 97 | 25 | Korolenko Kirill | 109 | 25 | Andr Marek | 123 | 25 | Eversfield Thomas | 127 | 25 |
Kategorie : 9 | Součet BH: 225 |
Kódové číslo akce: 712053 |
|
|