Český tenisový svaz

Rieser Sedrik Aurelius

Datum narození:
15.01.2010
Platnost reg. do:
21.10.2020
Klub:
TK Škoda Plzeň z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2021
TK Škoda Plzeň z.s.
208 (15)
 
 
 

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
13.06.2020, Oblastní přebor

západočeský (P), K: 8/8

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
13.06.2020, Oblastní přebor

západočeský (P), K: 8/8

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
06.12.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 500), K: 5/5

0
2
14.12.2019

SPORT EDEN Beroun (C - 500), K: 5/4

0
3
26.12.2019

Tenis Cibulka (C - 500), K: 6/6

0
4
29.12.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 500), K: 7/7

18
5
11.01.2020, Wilson Cup

WILSON Tenis Centrum (C - 500), K: 7/7

0
6
17.01.2020

Sokol Králův Dvůr (C - 400), K: 4/4

0
7
24.01.2020, TJ Banka CUP

Tenis Banka Praha (C - 500), K: 5/5

15
8
08.02.2020

Řevnická sportovní (C - 500), K: 4/4

10
9
14.02.2020, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 500), K: 5/5

10
10
21.02.2020, TJ Banka CUP

Tenis Banka Praha (C - 500), K: 5/4

15
11
29.02.2020, O pohár města Rakovníka

SK TALENT 13 - spolek (B - 600), K: 11/12

0
12
07.03.2020, Wilson Cup

Pála Vízner Tennis z.s. (C - 400), K: 5/5

0
13
30.05.2020, Oblastní přebor

západočeský (P), K: 10/10

35
14
29.06.2020, Letní pohár 2020

TK Lokomotiva Plzeň z.s. (C - 300), K: 5/5

10
15
06.07.2020

TK Horní Měcholupy (B - 400), K: 9/11

0
16
20.07.2020, TK Skalník Mariánské Lázně C

TK Skalník Mariánské Lázně (B - 400), K: 8/8

0
17
22.07.2020

Lokomotiva Beroun (C - 250), K: 4/4

10
18
25.07.2020, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 300), K: 4/-

10
19
04.08.2020, Cafex Open

SK Žalov (C - 200), K: 4/-

0
20
05.08.2020, Tenis Cibulka Cup 2020

Tenis Cibulka (C - 300), K: 4/4

10
21
10.08.2020

TJ Solidarita Praha 10 (B - 400), K: 10/12

0
22
15.08.2020, Dial Telecom Cup

TK Frýdlant v Čechách (C - 300), K: 4/-

0
23
18.08.2020

TK Slavia Plzeň (B - 400), K: 11/12

0
24
22.08.2020, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 300), K: 4/4

0
25
29.08.2020, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 300), K: 5/5

10
26
12.09.2020, Wilson Cup

WILSON Tenis Centrum (C - 300), K: 4/-

15
27
19.09.2020

TK Písek (B - 400), K: 8/8

0
28
26.09.2020, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 300), K: 5/5

10
29
10.07.2020, A2

SK HAMR, z.s. (A - 500), K: 14/-

0
30
25.07.2020

TK Neridé (B - 400), K: -/11

-
 Jednotlivci celkem
178/29

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
06.12.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 500), K: 5/5

10
2
14.12.2019

SPORT EDEN Beroun (C - 500), K: 5/4

0
3
26.12.2019

Tenis Cibulka (C - 500), K: 6/6

0
4
29.12.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 500), K: 7/7

0
5
11.01.2020, Wilson Cup

WILSON Tenis Centrum (C - 500), K: 7/7

0
6
17.01.2020

Sokol Králův Dvůr (C - 400), K: 4/4

15
7
24.01.2020, TJ Banka CUP

Tenis Banka Praha (C - 500), K: 5/5

0
8
08.02.2020

Řevnická sportovní (C - 500), K: 4/4

15
9
14.02.2020, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 500), K: 5/5

7
10
21.02.2020, TJ Banka CUP

Tenis Banka Praha (C - 500), K: 5/4

7
11
29.02.2020, O pohár města Rakovníka

SK TALENT 13 - spolek (B - 600), K: 11/12

0
12
07.03.2020, Wilson Cup

Pála Vízner Tennis z.s. (C - 400), K: 5/5

15
13
30.05.2020, Oblastní přebor

západočeský (P), K: 10/10

35
14
29.06.2020, Letní pohár 2020

TK Lokomotiva Plzeň z.s. (C - 300), K: 5/5

7
15
06.07.2020

TK Horní Měcholupy (B - 400), K: 9/11

0
16
20.07.2020, TK Skalník Mariánské Lázně C

TK Skalník Mariánské Lázně (B - 400), K: 8/8

0
17
22.07.2020

Lokomotiva Beroun (C - 250), K: 4/4

10
18
25.07.2020, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 300), K: 4/-

-
19
04.08.2020, Cafex Open

SK Žalov (C - 200), K: 4/-

-
20
05.08.2020, Tenis Cibulka Cup 2020

Tenis Cibulka (C - 300), K: 4/4

7
21
10.08.2020

TJ Solidarita Praha 10 (B - 400), K: 10/12

0
22
15.08.2020, Dial Telecom Cup

TK Frýdlant v Čechách (C - 300), K: 4/-

-
23
18.08.2020

TK Slavia Plzeň (B - 400), K: 11/12

0
24
22.08.2020, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 300), K: 4/4

15
25
29.08.2020, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 300), K: 5/5

7
26
12.09.2020, Wilson Cup

WILSON Tenis Centrum (C - 300), K: 4/-

-
27
19.09.2020

TK Písek (B - 400), K: 8/8

16
28
26.09.2020, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 300), K: 5/5

0
29
10.07.2020, A2

SK HAMR, z.s. (A - 500), K: 14/-

-
30
25.07.2020

TK Neridé (B - 400), K: -/11

0
 Jednotlivci celkem
166/25
14.12.2019

SPORT EDEN Beroun (C - 500), K: 5/4

8>4 Buroň, Svoboda - Mařata, Rieser 6:7, 7:5, 1:0 (8)
získané body: 0 b.
30.05.2020, Oblastní přebor

západočeský (P), K: 10/10

16>8 Rieser, Svoboda - Kudrnáč, Havel 6:2, 6:1
8>4 Rieser, Svoboda - Kotrba, Horáček 1:6, 7:6, 1:0
4>2 Fejka, Holub - Rieser, Svoboda 6:0, 6:2
získané body: 35 b.
22.07.2020

Lokomotiva Beroun (C - 250), K: 4/4

4>2 Soukup, Rieser - Krejčík, Krisman 6:0, 6:4
2>1 Slaboch, Lojka - Soukup, Rieser 2:6, 7:6 (1)
získané body: 10 b.
19.09.2020

TK Písek (B - 400), K: 8/8

16>8 Chmelař, Rieser - Kocanda, Soukup 6:7 (3), 7:5, 1:0 (8)
8>4 Dufek, Fencl - Chmelař, Rieser 6:2, 6:3
získané body: 16 b.
25.07.2020

TK Neridé (B - 400), K: -/11

32>16 Majera, Šimek - Soukup, Rieser 6:0, 6:0
získané body: 0 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
40-V-MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
28.6.2020, TK Olymp Praha - TENIS Klánovice A
15
 Družstva celkem (2hra)
15
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
15
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
15

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
40-V-MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
28.6.2020, TK Olymp Praha - TENIS Klánovice A
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
15
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
15