Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Pořadatel:  TK Neridé
Datum:  25.-28.07.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Psota Jan
 
 
 
Soukup Daniel
6:1, 6:1
 
Jourdren Philippe
6:1, 6:2
 
Kovář Josef
6:2, 6:1
 
Techlovský Tomáš
scr.
 
 
6:2, 6:2
 
Šuda Štěpán
 
Černovický Jakub
6:0, 6:1
 
 
 
Staněk jiří
6:1, 6:2
 
Vokroj Marek
6:4, 6:4
 
Kotrba Adam
7:5, 7:6 (4)
 
Záhornický Matyáš
4:6, 6:4, 1:0 (10)
 
 
6:2, 6:2
 
Mutl Antonín
 
Krejčí Tomáš
7:5, 6:1
 
 
 
Kabrhel Šimon
6:2, 6:1
 
Motal Jan
6:3, 7:5
 
Mráz Jakub
6:2, 6:2
 
Štěpánek Adam
2:6, 6:4, 1:0 (7)
 
 
6:0, 6:1
 
Vágner Dominik
 
Eversfield Tomáš
6:3, 6:2
 
 
 
Brettl Tobiáš
6:2, 6:4
 
Slavík  Jakub
6:1, 6:0
 
Furlet Roman
6:4, 6:0
 
Šimek Kristián
6:0, 6:0
 
 
6:2, 6:4
 
Wirgler Tomáš
 
Majera Denis
6:1, 6:1
 
 
 
Vrána Václav
5:2, scr.
 
Krotký Michal
6:3, 6:3
 
Štěpánek Kryštof
2:6, 7:5, 1:0 (7)
 
PROCHÁZKA Adam
6:1, 6:0
 
 
6:0, 6:1
 
Červenka Matěj
 
Janoštík Lukáš
6:3, 6:2
 
 
 
Macinauer Dan
6:2, 6:3
 
Loucký Mark
6:2, 6:0
 
Ambrož Bruno
6:0, 6:1
 
Moravec Nicolas
6:2, 6:0
 
 
6:1, 6:3
 
Kreysa Jan
 
Boháč Antonín
4:6, 7:5, 1:0 (10)
 
 
 
Perůtka Matyáš
7:6 (4), 3:6, 1:0 (4)
 
Roubík Martin
6:4, 6:4
 
Kunst Filip
6:4, 6:3
 
Salivar Sebastian
6:1, 6:2
 
 
6:2, 6:3
 
Kollert Jonáš
 
Novák Matěj
6:4, 6:0
 
 
 
Přáda Jaroslav
6:2, 6:1
 
Ochman Tomas
6:3, 6:1
 
Ježek Vojtěch
7:6 (4), 5:7, 1:0 (10)
 
Spěvák Jakub
6:3, 6:3
 
 
6:4, 6:3
 
Ladman Filip
 
Rozhodčí turnaje: Jiroušek Roman (platná licence A do 26.10.2020)
Poznámka pořadatele: 9.00 SEMIFINÁLE
Počet účastníků48
NasazeníBH
Psota Jan 2760
Ladman Filip 3745
Krejčí Tomáš 4535
Kreysa Jan 6330
Majera Denis 7030
Wirgler Tomáš 7130
Boháč Antonín 8625
Mutl Antonín 10525
Kategorie : 11Součet BH: 280
Kódové číslo akce: 712109

Psota Jan - Krejčí Tomáš
 
 
 
Přáda Jaroslav - Pšeničnyj Dmitrij
6:1, 6:4
 
Roubík Martin - Ambrož Bruno
1:6, 6:4 (4)
 
Moravec Nicolas - Perůtka Matyáš
6:3, 6:0
 
 
 
 
7:6 (5), 7:6 (3)
 
Černovický Jakub - Boháč Antonín
 
Kollert Jonáš - Červenka Matěj
6:3, 6:3
 
 
 
Ochman Tomas - Salivar Sebastian
6:4, 6:2
 
Kabrhel Šimon - Šuda Štěpán
6:0, 6:1
 
Jourdren Philippe - Techlovský Tomáš
4:6, 6:3, 1:0 (8)
 
Motal Jan - Záhornický Matyáš
6:4, 7:5
 
 
6:4, 6:7 (4), 1:0 (8)
 
Eversfield Tomáš - Andr Marek
 
Novák Matěj - Vágner Dominik
6:0, 6:4
 
 
 
Kotrba Adam - Janoštík Lukáš
6:2, 6:2
 
Loucký Mark - Macinauer Dan
6:2, 6:3
 
Štěpánek Adam - Štěpánek Kryštof
6:2, 4:6, 1:0 (6)
 
Mráz Jakub - Vokroj Marek
6:4, 3:6, 1:0 (10)
 
 
6:1, 6:2
 
Wirgler Tomáš - Vaněk Daniel
 
Mutl Antonín - Spěvák Jakub
6:3, 3:6, 1:0 (3)
 
 
 
Furlet Roman - Vrána Václav
6:4, 6:0
 
Ježek Vojtěch - Slavík  Jakub
6:2, 7:6 (3)
 
Majera Denis - Šimek Kristián
6:3, 6:3
 
Soukup Daniel - Rieser Sedrik Aurelius
6:0, 6:0
 
 
6:4, 7:5
 
Kreysa Jan - Kusý Jakub
 
Rozhodčí turnaje: Jiroušek Roman (platná licence A do 26.10.2020)
Počet dvojic23
NasazeníBH
Psota Jan 2760
Kusý Jakub 4135
Krejčí Tomáš 4535
Kreysa Jan 6330
Vaněk Daniel 6730
Majera Denis 7030
Wirgler Tomáš 7130
Boháč Antonín 8625
Kategorie : 11Součet BH: 275
Kódové číslo akce: 714109

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Rieser Sedrik Aurelius15.01.2010TK Sparta Praha