Český tenisový svaz
Název:
Oblastní přebor
Datum:
18.-20.05.
Pořadatel:
Praha (P - 300)
Místo konání:
Ostrov Štvanice 38 Praha 7
Kódové číslo:
716800
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Jaroslav Jandus
Štvanice 38
170 00 Praha 7
Tel. (1):
604 286 392
E-mail:
pecha@cltk.cz

Poznámka pořadatele:

Právo startu mají pouze hráči s českým státním občanstvím registrovaní v pražských klubech. Vrchní rozhodčí a zdravotník - Ivan Vyvadil. Prezence do soutěže telefonicky nebo formou SMS v pátek od 17:15 do 18:00 hodin na mobil 604 286 392 - (J. Jandus - ředitel turnaje). Hlavní soutěž začíná v sobotu ráno, rozlosování bude zveřejněno na internetu v pátek večer (po prezentaci, která je do 18:00 hodin) i s časovým plánem na sobotu.
Prezentace na čísle 604 286 392 mezi 17,15 - 18,00
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Sklenička Štěpán 25.07.2007 TK Sparta Praha
21
60
 
 
21.04.2019 08:00:34
2.
Kozlovský Matyáš 30.09.2007 TK Sparta Praha
36
45
 
 
27.03.2019 10:50:33
3.
Fröhlich Jan 09.07.2007 I.ČLTK Praha
40
45
 
 
28.04.2019 00:13:26
4.
Kločurek Daniel 08.03.2007 TK Sparta Praha
43
45
 
 
16.03.2019 17:07:27
5.
Fröhlich Max 09.07.2007 I.ČLTK Praha
45
45
 
 
28.04.2019 00:04:31
6.
Šmejcký Jakub 09.02.2008 I.ČLTK Praha
47
45
 
 
27.03.2019 17:30:47
7.
Klofáč Tobiáš 10.03.2007 SK Meteor Praha
51
35
 
 
13.04.2019 23:25:06
8.
Petrofský David 07.06.2007 Lob S.A. Bohnice, zs
55
35
 
 
20.04.2019 23:06:57
9.
Komínek Kryštof 08.05.2008 TK Sparta Praha
61
35
 
 
29.03.2019 00:18:35
10.
Sanders Oliver 09.10.2007 I.ČLTK Praha
72
35
 
 
17.03.2019 16:33:34
11.
Šafrata David 10.08.2007 I.ČLTK Praha
77
30
 
 
08.04.2019 09:27:56
12.
Krejčí Matyáš 12.10.2007 I.ČLTK Praha
98
30
 
 
03.04.2019 22:10:56
13.
Hanke Max 09.05.2007 LTC Podolí Praha
101
30
 
 
31.03.2019 13:13:41
14.
Kubec Filip 07.04.2007 SK HAMR, z.s.
102
25
 
 
09.04.2019 22:16:26
15.
Voleský Daniel 22.10.2007 SK HAMR, z.s.
140
25
 
 
21.04.2019 14:53:10
16.
Vaněk Daniel 27.04.2008 SK HAMR, z.s.
141
25
 
 
19.03.2019 14:43:27
17.
Fojtů Lukas 19.01.2008 I.ČLTK Praha
150
20
 
 
12.04.2019 11:12:15
18.
Rat Daniel 09.05.2008 TENIS Klánovice
155
20
 
 
07.04.2019 22:47:10
19.
Reitinger David 09.03.2007 SK HAMR, z.s.
168
20
 
 
05.05.2019 09:34:07
20.
Šidlík Jan 07.04.2008 I.ČLTK Praha
197
20
 
 
07.04.2019 09:06:27
21.
Klíma Max 24.01.2008 SK Meteor Praha
219
15
 
 
04.04.2019 14:59:38
22.
Chodora Radek 23.01.2007 TK Start Praha-Topolka
223
15
 
 
15.03.2019 15:54:41
23.
Klíma Jakub 22.05.2007 SK OAZA Praha
234
15
 
 
10.04.2019 12:20:38
24.
Andr Marek 11.04.2008 SK Meteor Praha
248
15
 
 
12.04.2019 14:07:43
25.
Fidler Tomáš 03.07.2008 SK HAMR, z.s.
259
15
 
volná karta pořadatele
10.05.2019 10:43:42
26.
Bureš Oliver 04.04.2007 Tenis Cibulka
261
15
 
 
11.04.2019 20:27:02
27.
Jurman Alexander 30.10.2007 SK HAMR, z.s.
263
15
 
 
23.04.2019 08:44:06
28.
Goca Mikuláš 24.05.2007 SK Aritma Praha
277
15
 
 
25.03.2019 21:32:36
29.
Jumar Jakub 08.10.2007 TŠ Hostivař
299
15
 
 
01.04.2019 21:17:57
30.
Hromek Adrian 13.05.2008 TENIS Klánovice
301
15
 
 
08.04.2019 22:05:50
31.
Pomahač Antonín 05.07.2007 SK OAZA Praha
311
15
 
 
04.04.2019 14:04:50
32.
Trupl Marek 07.08.2008 LTC Modřany 2005
334
12
 
 
15.03.2019 21:07:40
33.
Hubač Marek 29.03.2007 TK Konstruktiva, z.s.
334
12
 
 
02.04.2019 12:21:33
34.
Kalina Tobiáš 16.10.2007 Tenis Banka Praha
361
12
 
 
17.03.2019 11:42:44
35.
Hromek Patrik 13.05.2008 TENIS Klánovice
361
12
 
volná karta pořadatele
08.04.2019 22:05:16
36.
Janoštík Lukáš 02.02.2008 TC ESO Praha z.s.
373
12
 
 
05.05.2019 09:04:56
37.
Pugner Adam 04.07.2008 TJ Tatran Střešovice
390
12
 
volná karta PTS
20.03.2019 22:37:35
38.
Roubal Matěj 31.01.2008 TK Konstruktiva, z.s.
400
12
 
volná karta PTS
06.04.2019 14:39:23
39.
Haberkorn Luc 09.06.2008 TC VŠ Praha
505
9
 
volná karta PTS
29.03.2019 10:26:48
40.
Svoboda Patrik 14.08.2009 I.ČLTK Praha
2094
1
 
přímý postup z QPP-2009
15.03.2019 00:04:50
41.
Germala Darius 15.08.2009 SK HAMR, z.s.
2094
1
 
přímý postup z QPP
15.03.2019 00:06:59
42.
Brettl Tobiáš 07.05.2009 Lob S.A. Bohnice, zs
2094
1
 
přímý postup z QPP-2009
15.03.2019 00:09:33
43.
Köhler Matěj 05.07.2009 I.ČLTK Praha
2094
1
 
přímý postup z QPP
15.03.2019 00:17:32
44.
Ladman Filip 01.01.2009 TK Olymp Praha
2094
1
 
volná karta PTS
15.03.2019 07:26:00
45.
Eversfield Tomáš 07.01.2009 I.ČLTK Praha
2094
1
 
přímý postup z QPP-2009
15.03.2019 12:55:44
46.
Hrnčíř Jakub 30.10.2009 TENIS Klánovice
2094
1
 
přímý postup z QPP-2009
15.03.2019 13:21:25
47.
Kusý Jakub 06.05.2009 TK Olymp Praha
2094
1
 
přímý postup z QPP
16.03.2019 20:09:37
48.
Přáda Jaroslav 01.07.2009 I.ČLTK Praha
2094
1
 
přímý postup z QPP
05.04.2019 21:56:20

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Klein David 03.04.2007 TJ Spoje Praha
390
12
 
 
31.03.2019 00:23:58
2.
Pešta Richard 20.10.2007 TŠ Hostivař
401
12
 
 
01.04.2019 21:26:06
3.
Císař Otakar 23.07.2007 TK Ruzyně Praha
423
12
 
 
02.05.2019 09:46:31
4.
Jandourek Filip 08.04.2008 TK Konstruktiva, z.s.
427
12
 
 
15.03.2019 08:48:35
5.
Andreas Jonáš 28.04.2008 SK Aritma Praha
441
12
 
 
20.03.2019 11:03:48
6.
Freiberg Radim 25.06.2008 TJ Tatran Střešovice
482
9
 
 
02.05.2019 08:27:24
7.
Vedral Tomáš 05.07.2008 TENIS Klánovice
509
9
 
 
29.03.2019 09:04:42
8.
Sirotek Oskar 22.11.2008 TC ESO Praha z.s.
512
9
 
 
16.03.2019 05:57:56
9.
Vrtílka Jakub 10.08.2008 TJ Tatran Střešovice
617
9
 
 
09.04.2019 14:29:21
10.
Ambrož Bruno 25.12.2008 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
734
6
 
 
24.03.2019 16:11:19
11.
Kumpera Jan Emanuel 31.05.2008 SK Meteor Praha
1373
4
 
 
01.05.2019 19:54:27
12.
Mohamed Rahman 30.07.2009 SK HAMR, z.s.
2094
1
 
 
15.03.2019 00:02:19
13.
Štěpánek Kryštof 07.10.2009 TENIS Klánovice
2094
1
 
 
15.03.2019 10:11:13
14.
Štěpánek Adam 07.10.2009 TENIS Klánovice
2094
1
 
 
15.03.2019 10:11:15
15.
Jacenko Kiril 13.03.2009 TC VŠ Praha
2094
1
 
 
25.03.2019 19:59:51
16.
Růžek Matyáš 26.03.2009 TJ Solidarita Praha 10
2094
1
 
 
31.03.2019 17:37:50
17.
Zedek Jakub 20.11.2007 SK Meteor Praha
201
20
 
 
14.05.2019 10:02:07

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Černý Dominik 17.01.2007 SK Aritma Praha
216
15
 
odhlášeno hráčem
24.04.2019 06:44:45
2.
Matějíček Štěpán 10.07.2008 TJ Spoje Praha
959
6
 
odhlášeno hráčem
07.05.2019 10:00:06
3.
Sniegoň David 03.01.2007 TJ Sokol Vysočany
520
9
 
odhlášeno hráčem
08.05.2019 09:02:04
4.
Hora Vilém 21.12.2009 TJ Radlice
2094
1
 
odhlášeno hráčem
09.05.2019 09:55:48
5.
Witoš Ondřej 25.12.2009 SK HAMR, z.s.
2094
1
 
odhlášeno hráčem
11.05.2019 06:41:49
6.
Vokroj Marek 10.10.2009 LTC Modřany 2005
2094
1
 
odhlášeno hráčem
11.05.2019 12:07:51
7.
Šulc Matěj 18.07.2009 Lob S.A. Bohnice, zs
2094
1
 
odhlášeno hráčem
11.05.2019 19:00:06
8.
Suchy Erik 04.07.2009 TJ Sokol Stodůlky
2094
1
 
odhlášeno hráčem
16.05.2019 20:56:19
9.
Duda Adam 02.08.2008 TK Olymp Praha
144
20
 
odhlášeno hráčem
17.05.2019 13:38:15
10.
Novotný Bořek Jan 04.03.2009 TK Konstruktiva, z.s.
2094
1
 
odhlášeno hráčem
17.05.2019 14:15:10