Český tenisový svaz

Růžek Matyáš

Datum narození:
26.03.2009
Platnost reg. do:
23.10.2019
Klub:
TJ Solidarita Praha 10
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
Tabulka neobsahuje žádné záznamy

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
34. 2.třída B
4.5.2019, Tenis Cibulka - TJ Solidarita Praha 10 B
1
2.
34. 2.třída B
11.5.2019, TJ Solidarita Praha 10 B - TJ Spoje Praha B
1
3.
34. 2.třída B
8.6.2019, TJ Solidarita Praha 10 B - TŠ Hostivař
1
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
34. 2.třída B
4.5.2019, Tenis Cibulka - TJ Solidarita Praha 10 B
1
2.
34. 2.třída B
11.5.2019, TJ Solidarita Praha 10 B - TJ Spoje Praha B
0
3.
34. 2.třída B
8.6.2019, TJ Solidarita Praha 10 B - TŠ Hostivař
0
 Družstva celkem (4hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4
08.12.2018

SK Satalice (C - 400), K: 5/5

8>4 Růžek, Voldřich - Vedral, Roubal 1:6, 6:4, 1:0 (4)
4>2 Tikovský, Mutl - Růžek, Voldřich 6:2, 6:1
získané body: 10 b.
26.01.2019

SK Satalice (C - 400), K: 4/4

8>4 Köhler, Roubal - Růžek, Drul 6:2, 6:2
získané body: 0 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
41. 1.třída A
28.4.2019, SK OAZA Praha A - TJ Solidarita Praha 10 A
0
2.
41. 1.třída A
5.5.2019, TJ Solidarita Praha 10 A - SK HAMR, z.s. C
0
3.
41. 1.třída A
26.5.2019, TJ Solidarita Praha 10 A - TGC Kunratice
1
4.
41. 1.třída A
16.6.2019, TJ Solidarita Praha 10 A - TK Konstruktiva, z.s.
1
5.
41. 1.třída A
23.6.2019, TK Hovorčovice - TJ Solidarita Praha 10 A
1
1.
44. 2.třída B
12.5.2019, TJ Solidarita Praha 10 B - TK Čechie Karlín z.s.
4
2.
44. 2.třída B
9.6.2019, TJ Solidarita Praha 10 B - TJ Spoje Praha B
1
3.
44. 2.třída B
16.6.2019, Sportcentrum Uhříněves - TJ Solidarita Praha 10 B
0
 Družstva celkem (2hra)
8
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
17
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
16

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
41. 1.třída A
28.4.2019, SK OAZA Praha A - TJ Solidarita Praha 10 A
0
2.
41. 1.třída A
5.5.2019, TJ Solidarita Praha 10 A - SK HAMR, z.s. C
0
3.
41. 1.třída A
26.5.2019, TJ Solidarita Praha 10 A - TGC Kunratice
3
4.
41. 1.třída A
16.6.2019, TJ Solidarita Praha 10 A - TK Konstruktiva, z.s.
1
5.
41. 1.třída A
23.6.2019, TK Hovorčovice - TJ Solidarita Praha 10 A
1
1.
44. 2.třída B
12.5.2019, TJ Solidarita Praha 10 B - TK Čechie Karlín z.s.
0
2.
44. 2.třída B
9.6.2019, TJ Solidarita Praha 10 B - TJ Spoje Praha B
4
3.
44. 2.třída B
16.6.2019, Sportcentrum Uhříněves - TJ Solidarita Praha 10 B
0
 Družstva celkem (4hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
17
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
16