Český tenisový svaz

Hora Vilém

Datum narození:
21.12.2009
Platnost reg. do:
23.11.2019
Klub:
TJ Radlice
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2020
TJ Radlice
640 (9)
 
 
 

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
32. 1.třída B
4.5.2019, TGC Kunratice A - TJ Radlice A
0
2.
32. 1.třída B
22.6.2019, Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.A - TJ Radlice A
0
1.
33. 2.třída A
27.4.2019, SK Meteor Praha B - TJ Radlice B
0
2.
33. 2.třída A
4.5.2019, TJ Radlice B - TK Sokol Horní Počernice,p.s.
1
3.
33. 2.třída A
11.5.2019, Lob S.A. Bohnice, zs C - TJ Radlice B
0
4.
33. 2.třída A
8.6.2019, SK HAMR, z.s. C - TJ Radlice B
1
5.
33. 2.třída A
22.6.2019, TJ Radlice B - SK OAZA Praha
0
 Družstva celkem (2hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
32. 1.třída B
4.5.2019, TGC Kunratice A - TJ Radlice A
0
2.
32. 1.třída B
22.6.2019, Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.A - TJ Radlice A
0
1.
33. 2.třída A
27.4.2019, SK Meteor Praha B - TJ Radlice B
0
2.
33. 2.třída A
4.5.2019, TJ Radlice B - TK Sokol Horní Počernice,p.s.
1
3.
33. 2.třída A
11.5.2019, Lob S.A. Bohnice, zs C - TJ Radlice B
0
4.
33. 2.třída A
8.6.2019, SK HAMR, z.s. C - TJ Radlice B
1
5.
33. 2.třída A
22.6.2019, TJ Radlice B - SK OAZA Praha
0
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
45. 2.třída C
28.4.2019, TK Ruzyně Praha - TJ Radlice A
0
1.
47. 3.třída B
5.5.2019, TJ Radlice B - Sokol Čimice
0
2.
47. 3.třída B
12.5.2019, TK Sport Kolovraty - TJ Radlice B
4
3.
47. 3.třída B
9.6.2019, LTC Podolí Praha - TJ Radlice B
0
4.
47. 3.třída B
16.6.2019, TJ Radlice B - TJ Horní Měcholupy
1
5.
47. 3.třída B
23.6.2019, TJ Radlice B - Sokol Smíchov I.
3
 Družstva celkem (2hra)
8
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
21
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
20

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
45. 2.třída C
28.4.2019, TK Ruzyně Praha - TJ Radlice A
3
1.
47. 3.třída B
5.5.2019, TJ Radlice B - Sokol Čimice
3
2.
47. 3.třída B
12.5.2019, TK Sport Kolovraty - TJ Radlice B
1
3.
47. 3.třída B
9.6.2019, LTC Podolí Praha - TJ Radlice B
0
4.
47. 3.třída B
16.6.2019, TJ Radlice B - TJ Horní Měcholupy
3
5.
47. 3.třída B
23.6.2019, TJ Radlice B - Sokol Smíchov I.
3
 Družstva celkem (4hra)
13
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
21
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
20
28.4.2019, 45. 2.třída C
TK Ruzyně Praha - TJ Radlice A
team Růžička, Kubr - Sidorov, Hora 6:4, 2:6, 0:1
získané body: 3 b.
16.6.2019, 47. 3.třída B
TJ Radlice B - TJ Horní Měcholupy
team Kanda, Hora - Holada, Rádl 3:6, 7:6, 1:0
získané body: 3 b.