Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Brosway Cup
Pořadatel:  Slavoj Žiželice
Datum:  22.-25.08.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Brückner David
 
 
 
Šimek Kristián
6:1, 6:0
 
Přáda Jaroslav
6:0, 6:1
 
Krechler Daniel
6:1, 6:1
 
Maršík Matyáš
7:6 (5), 6:4
 
 
6:3, 6:2
 
Svoboda Patrik
 
Janoštík Lukáš
6:1, 6:2
 
 
 
Kabrhel Šimon
3:6, 6:3, 6:1
 
Kovář Josef
6:0, 6:1
 
Suchánek Pavel
6:3, 6:3
 
Záhornický Matyáš
6:1, 6:3
 
 
6:3, 6:2
 
Köhler Matěj
 
Majera Denis
scr.
 
 
 
Dzúr Štěpán
6:0, 6:0
 
Tuček Matěj
6:0, 6:3
 
Minx Jindřich
6:4, 6:2
 
Vališ Šimon
6:4, 6:4
 
 
6:0, 6:1
 
Lvovský Albert
 
Dzúr Jan
6:0, 6:1
 
 
 
Bílek Dominik
6:2, 6:1
 
Minx Vojta
2:6, 6:4, 6:1
 
Sýkora Ondřej
6:3, 6:3
 
Klíma Filip
6:2, 6:1
 
 
6:3, 6:0
 
Novák Matěj
 
Rat Daniel
6:1, 6:3
 
 
 
Loučka Ondřej
6:1, 6:0
 
Vokroj Marek
6:4, 6:3
 
Moravec Nicolas
6:2, 6:1
 
Sviták Matěj
6:0, 6:0
 
 
6:3, 6:3
 
Motal Jan
 
Veškrna Tomáš
6:2, 6:4
 
 
 
Witoš Ondřej
6:3, 5:7, 6:2
 
Votava Lukáš
6:1, 7:6 (2)
 
Šmejcký Marek
6:1, 6:0
 
Perůtka Matyáš
6:1, 6:0
 
 
6:2, 6:4
 
Svoboda Josef
 
Holub Jakub
6:2, 6:1
 
 
 
Svoboda Josef
6:3, 6:2
 
Klacek  Tadeáš
6:2, 6:2
 
Dufek Pavel Oliver
6:0, 6:1
 
Šmíd Martin
2:6, 6:2, 7:6 (5)
 
 
6:3, 6:4
 
Eversfield Tomáš
 
Šipula David
3:6, 6:3, 6:3
 
 
 
Krištůfek Tomáš
6:1, 6:2
 
Techlovský Tomáš
6:0, 6:1
 
Dvořák Jakub
6:0, 6:1
 
Mikeš Marek
6:2, 6:4
 
 
6:1, 6:2
 
Krejčí Tomáš
 
Rozhodčí turnaje: Rais Tomáš (platná licence B do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele: Podělí: 9:30 Rat - Holub, 11:00 Brückner Čtyřhra ne před 12:30
Počet účastníků48
NasazeníBH
Brückner David 1560
Krejčí Tomáš 4535
Svoboda Josef 5235
Majera Denis 7030
Rat Daniel 7530
Holub Jakub 7930
Köhler Matěj 8430
Novák Matěj 11525
Kategorie : 11Součet BH: 275
Kódové číslo akce: 712192

Krejčí Tomáš - Brückner David
 
 
 
Tuček Matěj - Votava Lukáš
6:1, 6:3
 
Mikeš Marek - Maršík Matyáš
6:1, 6:0
 
Dufek Pavel Oliver - Köhler Matěj
6:0, 6:1
 
 
 
 
5:7, 6:4, 1:0 (10)
 
Majera Denis - Šimek Kristián
 
Lvovský Albert - Dzúr Jan
6:3, 6:0
 
 
 
Přáda Jaroslav - Šmejcký Marek
6:3, 5:7, 1:0 (4)
 
Motal Jan - Záhornický Matyáš
7:5, 4:6, 1:0 (7)
 
Šmíd Martin - Klíma Filip
6:2, 6:3
 
Suchánek Pavel - Dvořák Jakub
6:0, 4:6, 1:0 (7)
 
 
6:1, 6:2
 
Veškrna Tomáš - Šipula David
 
Janoštík Lukáš - Dzúr Štěpán
6:2, 7:6 (1)
 
 
 
Sýkora Ondřej - Vališ Šimon
6:2, 4:6, 1:0 (2)
 
Techlovský Tomáš - Novák Matěj
6:1, 6:1
 
Perůtka Matyáš - Kovář Josef
6:2, 6:4
 
Minx Jindřich - Svoboda Josef
6:1, 6:1
 
 
6:0, 6:4
 
Svoboda Patrik - Holub Jakub
 
Krechler Daniel - Eversfield Tomáš
6:1, 7:5
 
 
 
Witoš Ondřej - Moravec Nicolas
4:6, 6:3, 1:0 (14)
 
Loučka Ondřej - Kabrhel Šimon
6:4, 7:6 (2)
 
Sviták Matěj - Bílek Dominik
6:3, 6:2
 
Sirotek Oskar - Klacek  Tadeáš
6:3, 6:3
 
 
6:3, 6:2
 
Svoboda Josef - Kreysa Jan
 
Rozhodčí turnaje: Rais Tomáš (platná licence B do 31.12.2022)
Počet dvojic23
NasazeníBH
Brückner David 1560
Krejčí Tomáš 4535
Svoboda Josef 5235
Kreysa Jan 6330
Majera Denis 7030
Holub Jakub 7930
Köhler Matěj 8430
Novák Matěj 11525
Kategorie : 11Součet BH: 275
Kódové číslo akce: 714192

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Veškrna Tomáš07.03.2009TK Spartak Jihlava
Kreysa Jan02.09.2009LTK Liberec