Český tenisový svaz

Tuček Matěj

Datum narození:
16.01.2008
Platnost reg. do:
23.10.2019
Klub:
Sportclub Řevnice, z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2019
Sportclub Řevnice z.s.
514 (9)
 
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
31 - I. třída A
4.5.2019 NT 12.5.2019, Tenisový klub Mníšek - Sportclub Řevnice
1
2.
31 - I. třída A
27.4.2019 NT 5.5.2019, Sportclub Řevnice - LTC Slovan Kladno
1
3.
31 - I. třída A
25.5.2019 NT 9.6.2019, SK Tenis Kladno - Sportclub Řevnice
0
4.
31 - I. třída A
15.6.2019 NT 23.6.2019, Lokomotiva Zdice - Sportclub Řevnice
0
1.
33 - II. třída A
4.5.2019 NT 12.5.2019, Sportclub Řevnice B - SPORT EDEN Beroun
0
2.
33 - II. třída A
8.6.2019 NT 16.6.2019, SK Tenis Kladno B - Sportclub Řevnice B
0
3.
33 - II. třída A
11.5.2019 NT 26.5.2019, TJ TK Neratovice - Sportclub Řevnice B
0
4.
33 - II. třída A
27.4.2019 NT 5.5.2019, TO SK Mělník - Sportclub Řevnice B
1
5.
33 - II. třída A
15.6.2019 NT 23.6.2019, Sportclub Řevnice B - LTC Beroun, z.s.
0
6.
33 - II. třída A
22.6.2019 NT 29.6.2019, Sportclub Řevnice B - Spartak Hořovice
1
 Družstva celkem (2hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
31 - I. třída A
4.5.2019 NT 12.5.2019, Tenisový klub Mníšek - Sportclub Řevnice
1
2.
31 - I. třída A
27.4.2019 NT 5.5.2019, Sportclub Řevnice - LTC Slovan Kladno
1
3.
31 - I. třída A
25.5.2019 NT 9.6.2019, SK Tenis Kladno - Sportclub Řevnice
0
4.
31 - I. třída A
15.6.2019 NT 23.6.2019, Lokomotiva Zdice - Sportclub Řevnice
0
1.
33 - II. třída A
4.5.2019 NT 12.5.2019, Sportclub Řevnice B - SPORT EDEN Beroun
0
2.
33 - II. třída A
8.6.2019 NT 16.6.2019, SK Tenis Kladno B - Sportclub Řevnice B
0
3.
33 - II. třída A
11.5.2019 NT 26.5.2019, TJ TK Neratovice - Sportclub Řevnice B
0
4.
33 - II. třída A
27.4.2019 NT 5.5.2019, TO SK Mělník - Sportclub Řevnice B
1
5.
33 - II. třída A
15.6.2019 NT 23.6.2019, Sportclub Řevnice B - LTC Beroun, z.s.
0
6.
33 - II. třída A
22.6.2019 NT 29.6.2019, Sportclub Řevnice B - Spartak Hořovice
0
 Družstva celkem (4hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7
01.12.2018

SPORT EDEN Beroun (C - 400), K: 5/5

8>4 Kecek, Tuček - Novák, Buroň 6:1, 6:1
4>2 Straka, Novotný - Kecek, Tuček 6:3, 7:5
získané body: 10 b.
12.01.2019, Tenis Lužiny Praha

Tenis Centrum Lužiny (C - 400), K: 5/4

8>4 Kecek, Tuček - Bisek, Krištůfek 6:1, 6:2
4>2 Kecek, Tuček - Svoboda, ANTL 6:2, 6:1
2>1 Hošpes, Andreas - Kecek, Tuček 6:4, 4:6, 1:0 (1)
získané body: 10 b.
26.01.2019

Tenis Club Mokropsy (C - 400), K: 6/6

4>2 Mutl, Tuček - Fajt, Šupáček 6:1, 6:1
2>1 Šidlík, Fejka - Mutl, Tuček 6:0, 6:1
získané body: 20 b.
16.03.2019

Tenis Club Mokropsy (C - 400), K: 6/4

4>2 Tuček, Slaboch - Ambrož, Roubík 6:4, 3:6, 1:0 (3)
2>1 Kasal, Boháč - Tuček, Slaboch 6:2, 6:2
získané body: 10 b.
03.07.2019

TK Březnice (C - 200), K: 4/4

16>8 Tuček Matěj- Rejlek Šimon3:6, 6:4, 6:3
8>4 Kotrba Adam- Tuček Matěj6:4, 7:5
získané body: 10 b.
03.07.2019

TK Březnice (C - 200), K: 4/4

8>4 Lobovský, Rejlek - Bucha, Tuček 6:2, 6:0
získané body: 0 b.
08.07.2019, Mělník cup

TO SK Mělník (C - 200), K: 4/4

8>4 Kecek, Tuček - Minx, Minx 6:1, 6:2
4>2 Kecek, Tuček - Ajib, Ajib 6:1, 6:2
2>1 Hromek, Hromek - Kecek, Tuček 6:2, 7:6 (3)
získané body: 10 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
41 - I. třída A
5.5.2019 NT 11.5.2019, Sportclub Řevnice - Lokomotiva Zdice
6
2.
41 - I. třída A
9.6.2019 NT 15.6.2019, TJ TK Neratovice - Sportclub Řevnice
1
3.
41 - I. třída A
16.6.2019 NT 22.6.2019, Sportclub Řevnice - Tenis Dobříš
3
4.
41 - I. třída A
12.5.2019 NT 25.5.2019, TK Březnice - Sportclub Řevnice
3
5.
41 - I. třída A
23.6.2019 NT 30.6.2019, Sportclub Řevnice - LTC Slovan Kladno
4
6.
41 - I. třída A
28.4.2019 NT 4.5.2019, TC VITALITY Březnice - Sportclub Řevnice
1
7.
41 - I. třída A
26.5.2019 NT 8.6.2019, Sportclub Řevnice - SK Tenis Kladno
4
 Družstva celkem (2hra)
22
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
52
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
38

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
41 - I. třída A
5.5.2019 NT 11.5.2019, Sportclub Řevnice - Lokomotiva Zdice
4
2.
41 - I. třída A
9.6.2019 NT 15.6.2019, TJ TK Neratovice - Sportclub Řevnice
3
3.
41 - I. třída A
16.6.2019 NT 22.6.2019, Sportclub Řevnice - Tenis Dobříš
4
4.
41 - I. třída A
12.5.2019 NT 25.5.2019, TK Březnice - Sportclub Řevnice
6
5.
41 - I. třída A
23.6.2019 NT 30.6.2019, Sportclub Řevnice - LTC Slovan Kladno
7
6.
41 - I. třída A
28.4.2019 NT 4.5.2019, TC VITALITY Březnice - Sportclub Řevnice
3
7.
41 - I. třída A
26.5.2019 NT 8.6.2019, Sportclub Řevnice - SK Tenis Kladno
3
 Družstva celkem (4hra)
30
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
52
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
38