Český tenisový svaz
Název:
středočeské B3
Datum:
01.-04.02.
Pořadatel:
TK Roja Příbram z.s. (B - 600)
Kódové číslo:
506092
Dvorců + povrch:
3 grand slam
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Chmelík Roman
Brodská 93
261 01 Příbram
Tel. (1):
728459217
E-mail:
Jaroslav.Chmelik@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

Prezentace patek mezi 16-18h sms na 728459217, los a program na sobotu po 19h v IS
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kučera Jonáš 15.09.2006 LTK Liberec
32
45
 
volná karta
19.11.2019 10:57:04
2.
Fiala Martin 24.01.2006 Lokomotiva Trutnov
44
35
 
 
10.11.2019 08:16:39
3.
Šafrata Jan 04.02.2006 I.ČLTK Praha
55
30
 
 
18.11.2019 14:06:40
4.
Stauch Daniel 27.08.2006 LTC Modřany 2005
56
30
 
 
04.11.2019 11:28:09
5.
Bien Daniel 05.05.2006 TK Sparta Praha
59
25
 
 
09.11.2019 23:26:53
6.
Čepl Filip 24.01.2006 TK Sparta Praha
67
25
 
 
13.11.2019 09:18:20
7.
Vlček Daniel 31.05.2006 Open Tennis Club
75
25
 
 
16.11.2019 20:25:46
8.
Kločurek Daniel 08.03.2007 TK Olymp Praha
82
25
8
 
31.01.2020 08:39:48
9.
Petrofský David 07.06.2007 LOB S.A. Bohnice, z.s.
91
20
22
 
21.01.2020 23:41:48
10.
Fröhlich Jan 09.07.2007 I.ČLTK Praha
105
20
11
 
05.01.2020 19:35:59
11.
Žoldák Patrik 02.06.2006 SK HAMR, z.s.
107
20
 
 
28.12.2019 12:50:35
12.
Fröhlich Max 09.07.2007 I.ČLTK Praha
110
20
12
 
05.01.2020 19:42:57
13.
Burián Marek 19.10.2006 Tenisový klub Benátky nad Jizerou
112
20
 
 
14.01.2020 20:19:00
14.
Havlík Josef 27.08.2006 TK SB Světlá n.Sáz.
113
20
 
 
03.01.2020 07:18:40
15.
Burda Oliver Petr 24.12.2006 SK Meteor Praha
129
15
 
 
21.11.2019 10:01:23
16.
Dvořák Lukáš 16.07.2006 SK HAMR, z.s.
131
15
 
 
11.01.2020 18:36:15
17.
Sklenička Štěpán 25.07.2007 TK Sparta Praha
136
15
3
 
05.11.2019 13:29:15
18.
Dvořák Filip 28.05.2007 TK Ústí n.Labem
137
15
20
 
04.11.2019 10:15:31
19.
Jarolímek Josef 28.08.2006 Open Tennis Club
172
12
 
 
18.01.2020 09:36:36
20.
Sršeň Alexandr 24.01.2007 LTK Liberec
173
12
51
 
16.11.2019 17:08:54
21.
Kozlovský Matyáš 30.09.2007 TK Olymp Praha
208
12
7
 
07.11.2019 09:34:27
22.
Šafrata David 10.08.2007 I.ČLTK Praha
216
12
61
volná karta
04.01.2020 11:25:13
23.
Sina Jakub 21.06.2006 LTC Modřany 2005
245
12
 
volná karta
20.11.2019 10:19:26
24.
Sanders Oliver 09.10.2007 I.ČLTK Praha
270
9
19
 
27.11.2019 16:29:56
25.
Ladman Filip 01.01.2009 TK Sparta Praha
371
6
37
volná karta
27.01.2020 17:54:58
26.
Komínek Kryštof 08.05.2008 TK Sparta Praha
417
6
14
 
01.11.2019 02:24:30
27.
Kalle Nicholas 27.04.2007 TK Neridé
502
6
333
 
21.11.2019 16:59:09
28.
Bešťák Jiří 04.05.2006 TK Slavia Plzeň
588
4
 
 
01.11.2019 19:50:22
29.
Kupka Kryštof 26.08.2007 TK Český Krumlov
1044
1
580
 
07.11.2019 07:32:44

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Psota Jan 20.03.2008 TK Slavia Plzeň
371
6
27
odhlášeno hráčem
06.11.2019 16:58:45
2.
Kuchař Saša 23.10.2008 TC Brno.
588
4
261
odhlášeno hráčem
10.11.2019 09:33:13
3.
Celina Tobiáš 21.06.2007 TK Bohutín, z.s.
534
4
359
odhlášeno hráčem
30.12.2019 11:58:50
4.
Brettl Filip 12.12.2006 LOB S.A. Bohnice, z.s.
168
15
 
odhlášeno hráčem
30.12.2019 13:44:57
5.
Košárko Filip 31.05.2008 TK AGROFERT Prostějov
402
6
31
odhlášeno hráčem
31.12.2019 08:19:56
6.
Růžička Jan 16.11.2007 Slavoj Český Brod
708
4
64
odhlášeno hráčem
13.01.2020 17:22:21
7.
Kalina Tobiáš 16.10.2007 TCEN Hrádek nad Nisou
1044
1
687
odhlášeno hráčem
18.01.2020 00:27:39
8.
Luňák Maxim 20.12.2007 TC VŠ Praha
371
6
152
odhlášeno hráčem
18.01.2020 11:00:08
9.
Červenka Matěj 04.06.2008 TK Ústí n.Labem
493
6
130
odhlášeno hráčem
18.01.2020 18:16:22
10.
Havránek Jakub 15.06.2006 Tenisklub Cheb
175
12
 
odhlášeno hráčem
21.01.2020 09:22:31
11.
Bursa Tomáš 01.02.2007 LTK Liberec
279
9
50
odhlášeno hráčem
22.01.2020 17:59:28
12.
Sýkora Jan 13.02.2008 TK AGROFERT Prostějov
312
9
34
odhlášeno hráčem
22.01.2020 20:39:45
13.
Javůrek Petr 13.09.2006 Lokomotiva Trutnov
262
9
 
odhlášeno hráčem
24.01.2020 20:45:24
14.
Čížek David 29.11.2007 LTC České Budějovice,z.s.
1044
1
321
odhlášeno hráčem
24.01.2020 22:16:02
15.
Abrahám Nicolas 20.12.2007 Severočeská tenisová o.s.
493
6
94
odhlášeno hráčem
25.01.2020 11:07:38
16.
Voleský Daniel 22.10.2007 SK HAMR, z.s.
284
9
60
IS: kolizní přihláška
25.01.2020 12:00:09
17.
Silbernágl Kryštof 18.10.2006 TENIS-CENTRUM DTJ HK
123
15
 
odhlášeno hráčem
25.01.2020 13:58:25
18.
Augustýn Tadeáš 06.05.2006 SK HAMR, z.s.
173
12
 
odhlášeno hráčem
25.01.2020 16:43:25
19.
Jirásek Milan 31.07.2008 Lokomotiva Beroun
570
4
198
odhlášeno hráčem
25.01.2020 20:07:55
20.
Ledvina Jan 06.04.2006 Slavoj Český Brod
98
20
 
odhlášeno hráčem
25.01.2020 21:14:21
21.
Šmejcký Jakub 09.02.2008 I.ČLTK Praha
292
9
24
odhlášeno hráčem
26.01.2020 09:38:59
22.
Baxa Jan 13.09.2006 LTK Klatovy
583
4
 
odhlášeno hráčem
26.01.2020 10:22:38
23.
Lobovský Robert 17.02.2007 LTK Klatovy
421
6
139
odhlášeno hráčem
26.01.2020 10:31:03
24.
Brázda Filip 11.12.2006 Tenisový klub Progress z.s.
366
6
 
odhlášeno hráčem
26.01.2020 10:46:44
25.
Pokorný Jiří 29.03.2006 TK Olymp Praha
73
25
 
odhlášeno hráčem
26.01.2020 11:18:41
26.
Rieser Frederik William 31.12.2006 TK Škoda Plzeň z.s.
162
15
 
odhlášeno hráčem
26.01.2020 11:33:27
27.
Bureš Oliver 04.04.2007 TK Sparta Praha
506
6
201
odhlášeno hráčem
26.01.2020 11:41:43
28.
Leipner Petr 13.02.2006 TK Sparta Praha
42
35
 
IS: kolizní přihláška
26.01.2020 12:00:10
29.
Škopek Martin 18.06.2006 TK Škoda Plzeň z.s.
194
12
 
odhlášeno hráčem
26.01.2020 13:33:19
30.
Mojžíš Dominik 28.04.2006 LTC České Budějovice,z.s.
43
35
 
odhlášeno hráčem
26.01.2020 16:46:07
31.
Volf Matěj 04.08.2006 LTC Mladá Boleslav z.s.
117
20
 
odhlášeno hráčem
26.01.2020 18:56:18
32.
Holub Lukáš J. 13.02.2006 TK Neridé
56
30
 
odhlášeno hráčem
29.01.2020 08:47:00
33.
Košek Martin 11.12.2006 Tenisový klub Rokycany
167
15
 
odhlášeno hráčem
29.01.2020 10:55:20
34.
Mojžíš Patrik 28.04.2006 LTC České Budějovice,z.s.
49
30
 
odhlášeno hráčem
30.01.2020 09:55:48
35.
Soukup Adam 24.11.2006 I.ČLTK Praha
40
35
 
odhlášeno hráčem
30.01.2020 19:12:02
36.
Klofáč Tobiáš 10.03.2007 SK Meteor Praha
106
20
23
odhlášeno hráčem
30.01.2020 21:17:48
37.
Šefčík Lukáš 11.12.2007 TK Pelhřimov
93
20
32
odhlášeno hráčem
31.01.2020 14:00:26