Český tenisový svaz

Ledvina Jan

Datum narození:
06.04.2006
Platnost reg. do:
09.10.2020
Klub:
Slavoj Český Brod
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2017
Slavoj Český Brod
358 (12)
 
 
 
2018
Slavoj Český Brod
139 (20)
 
 
 
2019
Slavoj Český Brod
297 (1)
246 (12)
 
 
2020
Slavoj Český Brod
 
96 (20)
600 (4)
 

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
18.05.2019, Oblastní přebor

středočeský (P - 200), K: 8/-

16
 Jednotlivci celkem
16/1

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
18.05.2019, Oblastní přebor

středočeský (P - 200), K: 8/-

-
 Jednotlivci celkem
0/0

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
22 - I. třída B
5.5.2019 NT 11.5.2019, TC Realsport Nymburk o.s. - Slavoj Český Brod B
1
2.
22 - I. třída B
9.6.2019 NT 15.6.2019, LTC Kolín - Slavoj Český Brod B
0
3.
22 - I. třída B
16.6.2019 NT 22.6.2019, Slavoj Český Brod B - I. ČLTPK Čerčany
6
4.
22 - I. třída B
12.5.2019 NT 25.5.2019, Slavoj Český Brod B - Slavoj Žiželice
0
5.
22 - I. třída B
23.6.2019 NT 30.6.2019, Tenisový klub Benátky nad Jizerou - Slavoj Český Brod B
1
6.
22 - I. třída B
28.4.2019 NT 4.5.2019, Slavoj Český Brod B - TK Čelákovice
3
7.
22 - I. třída B
26.5.2019 NT 8.6.2019, LTC Mladá Boleslav B - Slavoj Český Brod B
1
 Družstva celkem (2hra)
12
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
25
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
24

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
22 - I. třída B
5.5.2019 NT 11.5.2019, TC Realsport Nymburk o.s. - Slavoj Český Brod B
0
2.
22 - I. třída B
9.6.2019 NT 15.6.2019, LTC Kolín - Slavoj Český Brod B
0
3.
22 - I. třída B
16.6.2019 NT 22.6.2019, Slavoj Český Brod B - I. ČLTPK Čerčany
6
4.
22 - I. třída B
12.5.2019 NT 25.5.2019, Slavoj Český Brod B - Slavoj Žiželice
0
5.
22 - I. třída B
23.6.2019 NT 30.6.2019, Tenisový klub Benátky nad Jizerou - Slavoj Český Brod B
3
6.
22 - I. třída B
28.4.2019 NT 4.5.2019, Slavoj Český Brod B - TK Čelákovice
4
7.
22 - I. třída B
26.5.2019 NT 8.6.2019, LTC Mladá Boleslav B - Slavoj Český Brod B
0
 Družstva celkem (4hra)
13
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
25
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
24

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 5/5

0
2
07.12.2018, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 4/4

15
3
15.12.2018, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 5/-

15
4
27.12.2018, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 4/4

20
5
12.01.2019, SPORT ADVANTAGE CUP

TO Sokol Nehvizdy (C - 400), K: 4/4

30
6
26.01.2019, Halový oblastní přebor

středočeský (P - 300), K: 8/8

22
7
02.02.2019, TJ Spoje Praha

TJ Spoje Praha (C - 400), K: 4/4

20
8
09.02.2019

Slavoj Český Brod (C - 400), K: 4/4

30
9
16.02.2019, TKK 4. turnaj tř. B Praha

TK Konstruktiva, z.s. (B - 500), K: 9/8

0
10
23.02.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 5/-

15
11
09.03.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 4/5

20
12
30.03.2019, TKK Cup 2019

TK Konstruktiva, z.s. (C - 400), K: 5/5

20
13
20.04.2019, Okresní přebory Kolín

Slavoj Český Brod (P - 200), K: 4/-

20
14
01.06.2019, Oblastní přebor

středočeský (P - 200), K: 8/8

16
15
29.06.2019, TKMH Open 2019

TK Mnichovo Hradiště (C - 200), K: 4/4

30
16
05.07.2019, Turnaj B -starší žacvo

TJ TK Neratovice (B - 300), K: 8/-

0
17
08.07.2019, TENIS CIBULKA CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

30
18
27.07.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 200), K: 4/4

30
19
08.08.2019

LTK Liberec (B - 300), K: 8/8

22
20
20.08.2019, Meteor Cup 2019

SK Meteor Praha (C - 200), K: 4/4

30
21
24.08.2019, TROČILl CUP

TK Sezimovo Ústí (B - 300), K: 8/8

0
22
07.09.2019

LTC Kolín (C - 200), K: 4/-

30
23
21.09.2019, Čelákovice

TK Čelákovice (B - 300), K: 8/8

16
 Jednotlivci celkem
431/23

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 5/5

15
2
07.12.2018, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 4/4

15
3
15.12.2018, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 5/-

-
4
27.12.2018, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 4/4

10
5
12.01.2019, SPORT ADVANTAGE CUP

TO Sokol Nehvizdy (C - 400), K: 4/4

10
6
26.01.2019, Halový oblastní přebor

středočeský (P - 300), K: 8/8

0
7
02.02.2019, TJ Spoje Praha

TJ Spoje Praha (C - 400), K: 4/4

10
8
09.02.2019

Slavoj Český Brod (C - 400), K: 4/4

0
9
16.02.2019, TKK 4. turnaj tř. B Praha

TK Konstruktiva, z.s. (B - 500), K: 9/8

0
10
23.02.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 5/-

-
11
09.03.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 4/5

20
12
30.03.2019, TKK Cup 2019

TK Konstruktiva, z.s. (C - 400), K: 5/5

15
13
20.04.2019, Okresní přebory Kolín

Slavoj Český Brod (P - 200), K: 4/-

-
14
01.06.2019, Oblastní přebor

středočeský (P - 200), K: 8/8

16
15
29.06.2019, TKMH Open 2019

TK Mnichovo Hradiště (C - 200), K: 4/4

15
16
05.07.2019, Turnaj B -starší žacvo

TJ TK Neratovice (B - 300), K: 8/-

-
17
08.07.2019, TENIS CIBULKA CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

7
18
27.07.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 200), K: 4/4

15
19
08.08.2019

LTK Liberec (B - 300), K: 8/8

0
20
20.08.2019, Meteor Cup 2019

SK Meteor Praha (C - 200), K: 4/4

10
21
24.08.2019, TROČILl CUP

TK Sezimovo Ústí (B - 300), K: 8/8

16
22
07.09.2019

LTC Kolín (C - 200), K: 4/-

-
23
21.09.2019, Čelákovice

TK Čelákovice (B - 300), K: 8/8

0
 Jednotlivci celkem
174/18
09.02.2019

Slavoj Český Brod (C - 400), K: 4/4

4>2 Klíma, Šmejkal - Ledvina, Mareš 6:2, 2:6, 1:0 (2)
získané body: 0 b.
08.07.2019, TENIS CIBULKA CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

8>4 Ledvina, Rat - Vojíř, Lafek 6:1, 6:3
4>2 Kotarac, Rat - Ledvina, Rat 1:6, 6:3, 1:0
získané body: 7 b.
08.08.2019

LTK Liberec (B - 300), K: 8/8

32>16 Ledvina Jan- Kreysa Jan4:6, 6:0, 6:0
16>8 Hozman Dominik- Ledvina Jan3:6, 6:1, 6:0
získané body: 22 b.
20.08.2019, Meteor Cup 2019

SK Meteor Praha (C - 200), K: 4/4

4>2 Picek, Ledvina - Luňák, Tábořík 6:2, 6:1
2>1 Kločurek, Sanders - Picek, Ledvina 6:7 (5), 6:2, 1:0 (2)
získané body: 10 b.

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
4.5.2019 NT 12.5.2019, Slavoj Český Brod - 1. Vestecká sportovní
1
2.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
8.6.2019 NT 16.6.2019, Slavoj Český Brod - TK Bohutín, z.s.
1
3.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
11.5.2019 NT 26.5.2019, Slavoj Český Brod - Open Tennis Club
6
4.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
27.4.2019 NT 5.5.2019, Lokomotiva Beroun - Slavoj Český Brod
1
5.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
25.5.2019 NT 9.6.2019, Tenis Dobříš - Slavoj Český Brod
0
6.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
15.6.2019 NT 23.6.2019, TK Neridé - Slavoj Český Brod
0
7.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
22.6.2019 NT 29.6.2019, Slavoj Český Brod - LTC Mladá Boleslav o.s.
9
 Družstva celkem (2hra)
18
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
50
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
49

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
4.5.2019 NT 12.5.2019, Slavoj Český Brod - 1. Vestecká sportovní
8
2.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
8.6.2019 NT 16.6.2019, Slavoj Český Brod - TK Bohutín, z.s.
12
3.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
11.5.2019 NT 26.5.2019, Slavoj Český Brod - Open Tennis Club
0
4.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
27.4.2019 NT 5.5.2019, Lokomotiva Beroun - Slavoj Český Brod
0
5.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
25.5.2019 NT 9.6.2019, Tenis Dobříš - Slavoj Český Brod
12
6.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
15.6.2019 NT 23.6.2019, TK Neridé - Slavoj Český Brod
0
7.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
22.6.2019 NT 29.6.2019, Slavoj Český Brod - LTC Mladá Boleslav o.s.
0
 Družstva celkem (4hra)
32
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
50
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
49