Český tenisový svaz

Brázda Filip

Datum narození:
11.12.2006
Platnost reg. do:
04.02.2022
Klub:
Tenisový klub Progress z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2017
TK Horní Měcholupy
1142 (4)
 
 
 
2018
Tenisová škola Lucie Hrad
428 (9)
 
 
 
2019
Tenisová škola Lucie Hrad
190 (1)
680 (4)
 
 
2020
Tenisová škola Lucie Hrad
 
366 (6)
 
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
31.07.2020, Lob cup

LOB S.A. Bohnice, z.s. (C - 300), K: 4/4

10
 Jednotlivci celkem
10/1

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
31.07.2020, Lob cup

LOB S.A. Bohnice, z.s. (C - 300), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
24 - II. třída B
28.6.2020 NT 5.7.2020, TJ Jiskra Zruč n.Sáz. (5) - WILSON Tenis Centrum (6)
0
1.
29F - III. třída F
7.6.2020 NT 13.6.2020, LTC Kolín B (2) - WILSON Tenis Centrum B (8)
1
2.
29F - III. třída F
21.6.2020 NT 25.6.2020, TJ Jiskra Zruč n.Sáz. B (5) - WILSON Tenis Centrum B (8)
1
3.
29F - III. třída F
28.6.2020 NT 5.7.2020, WILSON Tenis Centrum B (8) - TK Scentrum Benešov, z.s. (7)
1
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
8
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
24 - II. třída B
28.6.2020 NT 5.7.2020, TJ Jiskra Zruč n.Sáz. (5) - WILSON Tenis Centrum (6)
0
1.
29F - III. třída F
7.6.2020 NT 13.6.2020, LTC Kolín B (2) - WILSON Tenis Centrum B (8)
2
2.
29F - III. třída F
21.6.2020 NT 25.6.2020, TJ Jiskra Zruč n.Sáz. B (5) - WILSON Tenis Centrum B (8)
2
3.
29F - III. třída F
28.6.2020 NT 5.7.2020, WILSON Tenis Centrum B (8) - TK Scentrum Benešov, z.s. (7)
1
 Družstva celkem (4hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
8
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
30. MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
6.6.2020, LTC Modřany 2005 A - TJ Sokol Vysočany A
0
2.
30. MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
20.6.2020, TJ Sokol Vysočany A - LOB S.A. Bohnice, z.s. A
0
3.
30. MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
27.6.2020, SK HAMR, z.s. B - TJ Sokol Vysočany A
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
30. MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
6.6.2020, LTC Modřany 2005 A - TJ Sokol Vysočany A
0
2.
30. MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
20.6.2020, TJ Sokol Vysočany A - LOB S.A. Bohnice, z.s. A
0
3.
30. MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
27.6.2020, SK HAMR, z.s. B - TJ Sokol Vysočany A
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0