Český tenisový svaz

Jarolímek Josef

Datum narození:
28.08.2006
Platnost reg. do:
12.01.2020
Klub:
Open Tennis Club
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2017
SK Žalov
785 (6)
 
 
 
2018
SK Žalov
459 (9)
760 (4)
 
 
2019
SK Žalov
184 (1)
599 (4)
 
 
2020
Open Tennis Club
 
171 (12)
 
 

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
26.01.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 4/-

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
26.01.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 4/-

-
 Jednotlivci celkem
0/0

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
25 - III.třída A
9.6.2019 NT 15.6.2019, Open Tennis Club - TK Tenisek Buštěhrad
1
2.
25 - III.třída A
12.5.2019 NT 18.5.2019, Open Tennis Club - LTC Slovan Kladno B
1
3.
25 - III.třída A
2.6.2019 NT 8.6.2019, TK Lány - Open Tennis Club
1
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
25 - III.třída A
9.6.2019 NT 15.6.2019, Open Tennis Club - TK Tenisek Buštěhrad
1
2.
25 - III.třída A
12.5.2019 NT 18.5.2019, Open Tennis Club - LTC Slovan Kladno B
1
3.
25 - III.třída A
2.6.2019 NT 8.6.2019, TK Lány - Open Tennis Club
1
 Družstva celkem (4hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
08.12.2018, LOB Cup

Lob S.A. Bohnice, zs (B - 500), K: 9/-

0
2
15.12.2018, Wilson Cup

WILSON Tenis Centrum (C - 400), K: 6/-

0
3
21.12.2018, PŘEBOR ČOS OPEN INDOOR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 4/-

7
4
27.12.2018, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 4/-

10
5
05.01.2019

SK Satalice (C - 400), K: 4/-

15
6
12.01.2019, TKK Cup 2019

TK Konstruktiva, z.s. (C - 400), K: 5/-

15
7
19.01.2019

Tempo Praha (C - 400), K: 4/5

7
8
02.02.2019

SK Satalice (C - 400), K: 4/-

10
9
16.02.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 4/-

0
10
23.02.2019, SK Tenis Kladno

SK Tenis Kladno (C - 400), K: 4/4

10
11
02.03.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

10
12
09.03.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 5/4

10
13
16.03.2019, Tenis Lužiny Praha

Tenis Centrum Lužiny (C - 400), K: 4/4

10
14
22.03.2019

Sokol Králův Dvůr (C - 400), K: 4/4

15
15
30.03.2019, TKK Cup 2019

TK Konstruktiva, z.s. (C - 400), K: 5/5

10
16
20.04.2019, Okresní přebor Kladno a Rakovník

SK Tenis Kladno (P - 100), K: 4/4

20
17
01.05.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/-

7
18
01.06.2019, Oblastní přebor

středočeský (P - 200), K: 8/-

0
19
29.06.2019, Zdice Open

Lokomotiva Zdice (C - 200), K: 4/4

0
20
05.07.2019, Turnaj B -starší žacvo

TJ TK Neratovice (B - 300), K: 8/-

16
21
13.07.2019

TK Strakonice (C - 200), K: 4/4

10
22
20.07.2019, SK Tenis CUP

SK Tenis Kladno (C - 200), K: 4/4

7
23
23.07.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 200), K: 4/-

10
24
27.07.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 200), K: 4/-

7
25
08.08.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

10
26
10.08.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

15
27
15.08.2019, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (B - 300), K: 8/-

0
28
17.08.2019, Starší žáci Doksy

TK Doksy (C - 200), K: 4/-

30
29
24.08.2019

TK Horní Měcholupy (C - 200), K: 4/4

10
30
07.09.2019, Praha Wilson Circuit 2019 - TJ Solidarita Praha

TJ Solidarita Praha 10 (C - 200), K: 4/-

7
31
14.09.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

10
32
21.09.2019, O pohár Lucie Hradecké

Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C - 200), K: 4/-

10
 Jednotlivci celkem
298/32

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
08.12.2018, LOB Cup

Lob S.A. Bohnice, zs (B - 500), K: 9/-

-
2
15.12.2018, Wilson Cup

WILSON Tenis Centrum (C - 400), K: 6/-

-
3
21.12.2018, PŘEBOR ČOS OPEN INDOOR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 4/-

-
4
27.12.2018, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 4/-

-
5
05.01.2019

SK Satalice (C - 400), K: 4/-

-
6
12.01.2019, TKK Cup 2019

TK Konstruktiva, z.s. (C - 400), K: 5/-

-
7
19.01.2019

Tempo Praha (C - 400), K: 4/5

10
8
02.02.2019

SK Satalice (C - 400), K: 4/-

-
9
16.02.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 4/-

-
10
23.02.2019, SK Tenis Kladno

SK Tenis Kladno (C - 400), K: 4/4

10
11
02.03.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

0
12
09.03.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 5/4

15
13
16.03.2019, Tenis Lužiny Praha

Tenis Centrum Lužiny (C - 400), K: 4/4

15
14
22.03.2019

Sokol Králův Dvůr (C - 400), K: 4/4

15
15
30.03.2019, TKK Cup 2019

TK Konstruktiva, z.s. (C - 400), K: 5/5

0
16
20.04.2019, Okresní přebor Kladno a Rakovník

SK Tenis Kladno (P - 100), K: 4/4

15
17
01.05.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/-

-
18
01.06.2019, Oblastní přebor

středočeský (P - 200), K: 8/-

-
19
29.06.2019, Zdice Open

Lokomotiva Zdice (C - 200), K: 4/4

15
20
05.07.2019, Turnaj B -starší žacvo

TJ TK Neratovice (B - 300), K: 8/-

-
21
13.07.2019

TK Strakonice (C - 200), K: 4/4

0
22
20.07.2019, SK Tenis CUP

SK Tenis Kladno (C - 200), K: 4/4

15
23
23.07.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 200), K: 4/-

-
24
27.07.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 200), K: 4/-

-
25
08.08.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

0
26
10.08.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

7
27
15.08.2019, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (B - 300), K: 8/-

-
28
17.08.2019, Starší žáci Doksy

TK Doksy (C - 200), K: 4/-

-
29
24.08.2019

TK Horní Měcholupy (C - 200), K: 4/4

15
30
07.09.2019, Praha Wilson Circuit 2019 - TJ Solidarita Praha

TJ Solidarita Praha 10 (C - 200), K: 4/-

-
31
14.09.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

7
32
21.09.2019, O pohár Lucie Hradecké

Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C - 200), K: 4/-

-
 Jednotlivci celkem
139/15
19.01.2019

Tempo Praha (C - 400), K: 4/5

8>4 Jarolímek, Vlček - Flusser, Keblušek 6:1, 6:1
4>2 Kusý, Kusý - Jarolímek, Vlček 6:1, 6:1
získané body: 10 b.

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
4.5.2019 NT 12.5.2019, Open Tennis Club - TK Neridé
0
2.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
11.5.2019 NT 26.5.2019, Slavoj Český Brod - Open Tennis Club
12
3.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
27.4.2019 NT 5.5.2019, 1. Vestecká sportovní - Open Tennis Club
1
4.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
15.6.2019 NT 23.6.2019, Open Tennis Club - Lokomotiva Beroun
1
5.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
22.6.2019 NT 29.6.2019, TK Bohutín, z.s. - Open Tennis Club
3
 Družstva celkem (2hra)
17
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
32
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
32

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
4.5.2019 NT 12.5.2019, Open Tennis Club - TK Neridé
0
2.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
11.5.2019 NT 26.5.2019, Slavoj Český Brod - Open Tennis Club
0
3.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
27.4.2019 NT 5.5.2019, 1. Vestecká sportovní - Open Tennis Club
8
4.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
15.6.2019 NT 23.6.2019, Open Tennis Club - Lokomotiva Beroun
5
5.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
22.6.2019 NT 29.6.2019, TK Bohutín, z.s. - Open Tennis Club
2
 Družstva celkem (4hra)
15
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
32
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
32