Český tenisový svaz
Název:
PŘEBOR ČOS OPEN OUTDOOR KAT. B
Datum:
22.-25.08.
Pořadatel:
TJ Sokol Vysočany (B - 300)
Místo konání:
NOVOŠKOLSKÁ 2, PRAHA 9
Kódové číslo:
316145
Dvorců + povrch:
7 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
St do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Vejšický Aleš
Novoškolská 696
190 00 Praha 9
Tel. (1):
602263537
Tel. (2):
724313814
E-mail:
tsmvysocany@seznam.cz
Internet:
WWW.TENISVYSOCANY.CZ

Poznámka pořadatele:

PREZENTACE 21.7. TELEFONICKY FORMOU SMS NA ČÍSLO 602263537 VE STŘEDU MEZI 17 A 18.00.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kladiva Šimon 23.11.2002 TJ Sokol Vysočany
32
30
 
 
25.07.2019 11:34:31
2.
Kračman Michal 23.06.2003 TK Olymp Praha
58
25
 
 
03.08.2019 17:48:42
3.
Vejšický Oldřich 26.02.2004 TJ Sokol Vysočany
61
25
4
 
02.07.2019 18:52:52
4.
Veigert Vojtěch 16.06.2003 LTC Pardubice
69
20
 
 
28.06.2019 15:15:05
5.
Forman Max 27.02.2002 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
74
20
 
 
04.08.2019 19:48:38
6.
Krejčíř Petr 12.04.2001 TENIS-CENTRUM DTJ HK
76
20
 
PŘIJAT
18.08.2019 18:15:23
7.
Matějka Daniel 14.01.2002 SK Aritma Praha
85
20
 
 
10.08.2019 21:07:37
8.
Kazda Martin 26.07.2001 TJ Sokol Vysočany
97
20
 
volná karta
13.08.2019 12:13:33
9.
Janis Tomáš 05.06.2001 LTK Liberec
101
15
 
 
07.08.2019 20:33:56
10.
Bušek Kryštof 28.08.2003 TJ Sokol Vysočany
110
15
 
 
06.08.2019 23:56:33
11.
Keller Oliver 22.01.2001 TK Olymp Praha
118
15
 
 
08.07.2019 18:42:30
12.
Mikula Jakub 23.06.2003 TJ Sokol Vysočany
121
15
 
 
16.03.2019 15:50:12
13.
Horálek Dominik 04.02.2003 TO SK Žamberk
124
15
 
 
19.07.2019 17:22:37
14.
Čížek Gabriel 02.05.2002 TK Olymp Praha
132
15
 
 
08.08.2019 14:10:21
15.
Makovička Daniel 22.04.2002 LTC Mladá Boleslav o.s.
135
15
 
 
10.07.2019 21:32:51
16.
Agovič Semi 11.06.2003 Lob S.A. Bohnice, zs
155
12
 
 
13.08.2019 11:59:05
17.
Holub Mikuláš 09.08.2002 TC Dvůr Králové, z.s.
168
12
 
 
13.06.2019 10:43:38
18.
Slabihoudek Matěj 18.08.2002 LTC Beroun, z.s.
169
12
 
 
02.08.2019 21:42:49
19.
Kopecký Štěpán 22.02.2002 Slavoj Český Brod
176
12
 
 
05.08.2019 07:48:08
20.
Kopecký Maxmilián Albert 17.11.2002 TK Start Praha-Topolka
182
12
 
 
09.07.2019 18:52:15
21.
Haňkovský David 09.02.2002 Sportclub Řevnice, z.s.
183
12
 
 
05.08.2019 09:11:11
22.
Kotarac Oliver 14.07.2002 TJ Spoje Praha
185
12
 
 
16.07.2019 14:31:13
23.
Typl Jáchym 26.06.2003 TK Česká Třebová, z.s.
188
12
 
 
11.08.2019 19:28:04
24.
Šťastný Zoran 10.06.2003 TJ Spoje Praha
191
12
 
 
06.06.2019 15:48:22
25.
Valoušek Jakub 06.03.2003 LTK TEPLICE o.s.
194
12
 
 
05.05.2019 15:52:24
26.
Uhřík Tadeáš 17.01.2002 TKX Tennis Team Krupka z.s.
205
12
 
 
17.06.2019 20:36:59
27.
Tocháček Marek 26.06.2002 TC ESO Praha z.s.
220
9
 
 
03.04.2019 20:47:55
28.
Bega Petr 13.02.2003 SK HAMR, z.s.
234
9
 
 
13.07.2019 13:16:56
29.
Skokan Ondřej 17.05.2003 LTC Pardubice
239
9
 
 
01.04.2019 17:54:20
30.
Vůle Matyáš 03.02.2003 SK HAMR, z.s.
255
9
 
volná karta
03.07.2019 21:38:46
31.
Jupa Jakub 06.01.2004 TK Sparta Praha
261
9
10
 
12.07.2019 10:03:09
32.
Zapský Adam 01.11.2003 Severočeská tenisová o.s.
274
9
 
volná karta
16.03.2019 13:10:36
33.
Janko Antonín 15.11.2003 Lob S.A. Bohnice, zs
287
9
 
PŘIJAT
18.08.2019 18:15:34
34.
Trunečka Štěpán 30.07.2001 TJ Spoje Praha
289
9
 
 
21.07.2019 12:04:46
35.
Holík Denis 26.06.2004 SK Meteor Praha
363
6
86
PŘIJAT
16.08.2019 19:25:54
36.
Vašíř Adam 09.01.2004 I.ČLTK Praha
382
6
14
 
07.08.2019 08:07:17
37.
Hujo Ondřej 05.10.2004 LTK TEPLICE o.s.
392
6
49
 
11.08.2019 21:34:01
38.
Kameník Kryštof 19.05.2003 Severočeská tenisová o.s.
392
6
 
volná karta
12.08.2019 10:00:46
39.
Jašek David 06.06.2004 Lob S.A. Bohnice, zs
397
6
141
volná karta
28.07.2019 10:56:53
40.
Pimpara Vojtěch 22.12.2004 LTC Český Krumlov
402
6
88
 
06.08.2019 23:38:28
41.
Krautman Christopher Joseph 14.03.2004 LTC Modřany 2005
407
6
378
 
28.06.2019 19:26:31
42.
Velík Lukáš 17.06.2005 I.ČLTK Praha
426
6
19
 
10.08.2019 14:41:46
43.
Chvapil Viktor 11.08.2004 TK Sparta Praha
466
6
310
volná karta
27.07.2019 07:38:35
44.
Brož Tobiáš 05.03.2005 SK HAMR, z.s.
652
4
138
 
09.08.2019 22:32:08
45.
Knutson Dominik 29.09.2003 TC Dvůr Králové, z.s.
660
4
 
 
08.08.2019 07:05:37
46.
Badhe Ashmit Samir 13.08.2004 TK Start Praha-Topolka
703
4
294
 
20.06.2019 23:02:07
47.
Kalina Vít 12.07.2005 TK Sparta Praha
856
3
28
 
09.08.2019 18:25:46
48.
Papoušek David 15.11.2003 LTC Pardubice
1128
1
 
 
01.08.2019 21:40:51

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Hradil Tomáš 03.02.2003 SK HAMR, z.s.
335
6
 
PŘIJAT
18.08.2019 18:15:45
2.
Phan Tomáš 11.11.2001 TJ Radlice
142
15
 
 
19.08.2019 12:15:35
3.
Říha Matyáš 14.06.2002 TC Dvůr Králové, z.s.
395
6
 
 
19.08.2019 13:10:46
4.
Dinh Pavel 01.10.2001 SK HAMR, z.s.
162
12
 
 
20.08.2019 19:19:45
5.
Kotarac Alex 22.06.2005 TK Sparta Praha
1128
1
354
 
21.08.2019 09:38:28
6.
Šafář Petr 24.01.2004 TK Start Praha-Topolka
555
4
259
 
21.08.2019 11:54:02
7.
Majšajdr Jaroslav 09.12.2002 LTK Liberec
348
6
 
 
21.08.2019 12:34:10

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Šubert Vítek 23.10.2001 TC VŠ Praha
189
12
 
odhlášeno hráčem
23.07.2019 19:19:26
2.
Hájek Tobiáš 04.09.2002 SK HAMR, z.s.
106
15
 
odhlášeno hráčem
27.07.2019 09:30:48
3.
Chmelík Oliver 22.03.2001 LTC Hodonín
92
20
 
odhlášeno hráčem
27.07.2019 10:02:03
4.
Klír Lukáš 05.07.2004 TCG Karlovy Vary
275
9
18
odhlášeno hráčem
02.08.2019 14:57:28
5.
Říha Matyáš 01.02.2004 HTK Třebíč
267
9
29
odhlášeno hráčem
10.08.2019 16:07:38
6.
Šrámek Ondřej 17.09.2002 TO SK Žamberk
113
15
 
odhlášeno hráčem
12.08.2019 17:14:01
7.
Babka Jakub 22.04.2004 TK Slavia Plzeň
287
9
94
odhlášeno hráčem
14.08.2019 11:11:39
8.
Šich Daniel 17.10.2002 Severočeská tenisová o.s.
239
9
 
odhlášeno hráčem
14.08.2019 14:40:34
9.
Vild Ondřej 19.01.2004 TK Slavia Plzeň
197
12
173
odhlášeno hráčem
14.08.2019 15:06:16
10.
Hovorka Patrik 29.09.2003 LTC Panorama Teplice
135
15
 
odhlášeno hráčem
14.08.2019 17:40:46
11.
Kelnar Lukáš 08.01.2003 LTC Pardubice
258
9
 
odhlášeno hráčem
15.08.2019 08:18:59
12.
Lukáš Břetislav 09.02.2002 TC Dvůr Králové, z.s.
94
20
 
odhlášeno hráčem
15.08.2019 19:37:48
13.
Křepinský Tomáš 10.04.2003 Lokomotiva Trutnov
224
9
 
odhlášeno hráčem
15.08.2019 21:29:48
14.
Hrdina Aleš 12.04.2003 TK Neridé
177
12
 
odhlášeno hráčem
15.08.2019 21:46:06
15.
Stuchlík Oskar Oliver 17.08.2001 TK Olymp Praha
37
30
 
odhlášeno hráčem
16.08.2019 16:23:28
16.
Kollár Petr 23.12.2002 Severočeská tenisová o.s.
133
15
 
odhlášeno hráčem
16.08.2019 19:17:33
17.
Schneider Václav 25.08.2002 I.ČLTK Praha
129
15
 
odhlášeno hráčem
16.08.2019 19:51:13
18.
Fáček Jan 03.08.2005 SK HAMR, z.s.
638
4
41
odhlášeno hráčem
18.08.2019 17:51:53
19.
Baum Štěpán 26.07.2003 TK Olymp Praha
70
20
 
odhlášeno hráčem
18.08.2019 23:29:24
20.
Paroulek Filip 20.06.2005 TJ Radlice
611
4
34
odhlášeno hráčem
20.08.2019 16:31:02
21.
Mareš Vojtěch 25.05.2001 Slavoj Český Brod
114
15
 
odhlášeno hráčem
21.08.2019 10:40:17