Český tenisový svaz

Kollár Petr

Datum narození:
23.12.2002
Platnost reg. do:
04.12.2019
Klub:
Severočeská tenisová o.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2013
TK Viamont Teplice
404 (9)
 
 
 
2014
TK Viamont Teplice
181 (20)
737 (4)
 
 
2015
Severočeská tenisová o.s.
69 (1)
305 (9)
 
 
2016
Severočeská tenisová o.s.
 
107 (20)
 
 
2017
Severočeská tenisová o.s.
 
246 (1)
330 (9)
 
2018
Severočeská tenisová o.s.
 
 
208 (12)
 
2019
Severočeská tenisová o.s.
 
 
133 (15)
511 (4)
2020
Severočeská tenisová o.s.
 
 
88 (20)
562 (4)
24.11.2018

SK Tenis Duchcov (C - 500), K: 4/4

8>4 Kollár, Maxa - Bureš, Kubišta 6:1, 6:1
4>2 Čech, Vondrášek - Kollár, Maxa 6:2, 6:0
získané body: 7 b.
19.01.2019

TK SK Kladno, z.s. (C - 500), K: 4/4

8>4 Kollár, Vild - Moravec, Beneš 6:3, 6:2
4>2 Kothera, Zajíc - Kollár, Vild 6:4, 6:4
získané body: 7 b.

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
DA1A
27.04 2019, TK Louny B - SK Tenis Duchcov A
4
2.
DA1A
04.05.2019, SK Tenis Duchcov A - TKX Tennis Team Krupka z.s.
0
3.
DA1A
08.05.2019, TK Kadaň - SK Tenis Duchcov A
1
4.
DA1A
11.05.2019, SK Tenis Duchcov A - LTC Panorama Teplice
0
5.
DA1A
25.05.2019, SK Tenis Duchcov A - TK Dubí A
1
6.
DA1A
08.06.2019, TK Chomutov - SK Tenis Duchcov A
1
7.
DA1A
15.06.2019, SK Tenis Duchcov A - LTK TEPLICE o.s.
1
 Družstva celkem (2hra)
8
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
15
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
14

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
DA1A
27.04 2019, TK Louny B - SK Tenis Duchcov A
4
2.
DA1A
04.05.2019, SK Tenis Duchcov A - TKX Tennis Team Krupka z.s.
0
3.
DA1A
08.05.2019, TK Kadaň - SK Tenis Duchcov A
1
4.
DA1A
11.05.2019, SK Tenis Duchcov A - LTC Panorama Teplice
0
5.
DA1A
25.05.2019, SK Tenis Duchcov A - TK Dubí A
1
6.
DA1A
08.06.2019, TK Chomutov - SK Tenis Duchcov A
1
7.
DA1A
15.06.2019, SK Tenis Duchcov A - LTK TEPLICE o.s.
0
 Družstva celkem (4hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
15
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
14
27.04 2019, DA1A
TK Louny B - SK Tenis Duchcov A
team Lerch, Strejček - Maxa, Kollár 4:6, 7:6, 0:1
získané body: 4 b.
08.05.2019, DA1A
TK Kadaň - SK Tenis Duchcov A
team Hlavatý, Trepesch - Kollár, Bureš 1:6, 6:1, 6:10
získané body: 1 b.
25.05.2019, DA1A
SK Tenis Duchcov A - TK Dubí A
team Maxa, Kollár - Batík, Hein 6:3, 6:3
získané body: 1 b.
15.06.2019, DA1A
SK Tenis Duchcov A - LTK TEPLICE o.s.
team Kollár, Halíř - Sigl, Vodráško 6:4, 5:7, 8:10
získané body: 0 b.

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
08.12.2018, Středočeské B1

TK Roja Příbram z.s. (B - 500), K: 8/8

0
2
15.12.2018, DTJ jinonice CUP

DTJ Jinonice (C - 400), K: 5/5

40
3
02.02.2019, Klatovy Cup

LTK Klatovy (B - 500), K: 8/8

0
4
09.02.2019, Halový oblastní přebor družstev

severočeský (P - 400), K: 8/8

0
5
16.02.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 5/-

1
6
23.02.2019

Řevnická sportovní (C - 400), K: 5/-

0
7
02.03.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 6/6

20
8
08.03.2019

TK Strakonice (B - 500), K: 8/8

0
9
15.03.2019

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 5/5

10
10
23.03.2019

Řevnická sportovní (B - 500), K: 8/8

22
11
30.03.2019, TJ Radlice

TJ Radlice (B - 500), K: 8/9

0
12
18.05.2019, Oblastní přebor

severočeský (P - 300), K: 8/8

45
13
10.06.2019, A2

TK Zlín (A - 400), K: 12/12

0
14
25.06.2019, LTK Bílina

LTK Bílina (C - 250), K: 5/4

15
15
29.06.2019

TK Neridé (B - 300), K: 8/9

16
16
05.07.2019, Pohár Karlovarského kraje

TCG Karlovy Vary (B - 300), K: 8/8

30
17
13.07.2019, TENIS CIBULKA CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 5/6

40
18
26.07.2019, A3 Memoriál JUDr. Jiřího Lendla

TK SC OSTRAVA (A - 400), K: 12/12

45
19
02.08.2019, A4

TK Neridé (A - 400), K: 12/12

0
20
13.08.2019, CT dorost, kat. B

TK Most (B - 300), K: 8/8

22
21
17.08.2019, CT ŠKODA PLZEŇ z.s.

TK Škoda Plzeň z.s. (B - 300), K: 8/-

30
22
31.08.2019

LTC Mladá Boleslav o.s. (B - 300), K: 8/8

0
23
07.09.2019, 61.ročník dorosteneckého turnaje

SK Tenis Duchcov (B - 300), K: 8/8

0
24
14.09.2019, Dorost

TK Dubí (C - 250), K: 4/4

30
25
27.09.2019, A5

TCEN Hrádek nad Nisou (A - 400), K: 12/12

0
26
06.05.2019, A1

TCG Karlovy Vary (A - 400), K: 12/12

0
27
10.06.2019, A2

TK Zlín (A - 400), K: 12/-

0
28
26.07.2019, A3 Memoriál JUDr. Jiřího Lendla

TK SC OSTRAVA (A - 400), K: 12/-

0
29
02.08.2019, A4

TK Neridé (A - 400), K: 12/-

32
30
27.09.2019, A5

TCEN Hrádek nad Nisou (A - 400), K: 12/-

0
31
16.02.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (B - 500), K: -/8

-
 Jednotlivci celkem
398/30

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
08.12.2018, Středočeské B1

TK Roja Příbram z.s. (B - 500), K: 8/8

22
2
15.12.2018, DTJ jinonice CUP

DTJ Jinonice (C - 400), K: 5/5

15
3
02.02.2019, Klatovy Cup

LTK Klatovy (B - 500), K: 8/8

0
4
09.02.2019, Halový oblastní přebor družstev

severočeský (P - 400), K: 8/8

22
5
16.02.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 5/-

-
6
23.02.2019

Řevnická sportovní (C - 400), K: 5/-

-
7
02.03.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 6/6

14
8
08.03.2019

TK Strakonice (B - 500), K: 8/8

0
9
15.03.2019

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 5/5

0
10
23.03.2019

Řevnická sportovní (B - 500), K: 8/8

16
11
30.03.2019, TJ Radlice

TJ Radlice (B - 500), K: 8/9

27
12
18.05.2019, Oblastní přebor

severočeský (P - 300), K: 8/8

0
13
10.06.2019, A2

TK Zlín (A - 400), K: 12/12

0
14
25.06.2019, LTK Bílina

LTK Bílina (C - 250), K: 5/4

15
15
29.06.2019

TK Neridé (B - 300), K: 8/9

0
16
05.07.2019, Pohár Karlovarského kraje

TCG Karlovy Vary (B - 300), K: 8/8

0
17
13.07.2019, TENIS CIBULKA CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 5/6

14
18
26.07.2019, A3 Memoriál JUDr. Jiřího Lendla

TK SC OSTRAVA (A - 400), K: 12/12

0
19
02.08.2019, A4

TK Neridé (A - 400), K: 12/12

21
20
13.08.2019, CT dorost, kat. B

TK Most (B - 300), K: 8/8

45
21
17.08.2019, CT ŠKODA PLZEŇ z.s.

TK Škoda Plzeň z.s. (B - 300), K: 8/-

-
22
31.08.2019

LTC Mladá Boleslav o.s. (B - 300), K: 8/8

45
23
07.09.2019, 61.ročník dorosteneckého turnaje

SK Tenis Duchcov (B - 300), K: 8/8

22
24
14.09.2019, Dorost

TK Dubí (C - 250), K: 4/4

15
25
27.09.2019, A5

TCEN Hrádek nad Nisou (A - 400), K: 12/12

0
26
06.05.2019, A1

TCG Karlovy Vary (A - 400), K: 12/12

0
27
10.06.2019, A2

TK Zlín (A - 400), K: 12/-

-
28
26.07.2019, A3 Memoriál JUDr. Jiřího Lendla

TK SC OSTRAVA (A - 400), K: 12/-

-
29
02.08.2019, A4

TK Neridé (A - 400), K: 12/-

-
30
27.09.2019, A5

TCEN Hrádek nad Nisou (A - 400), K: 12/-

-
31
16.02.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (B - 500), K: -/8

16
 Jednotlivci celkem
309/24
08.12.2018, Středočeské B1

TK Roja Příbram z.s. (B - 500), K: 8/8

16>8 Bažant, Kollár - Hertl, Šťastný 6:7 (5), 6:3, 1:0 (10)
8>4 Bažant, Kollár - Novák, Haňkovský 6:2, 6:2
4>2 Novák, Bušek - Bažant, Kollár 4:6, 6:1, 1:0 (4)
získané body: 22 b.
15.03.2019

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 5/5

8>4 Froňka, Beran - Kollár, Kopecký 7:6 (3), 1:6, 1:0 (7)
získané body: 0 b.
30.03.2019, TJ Radlice

TJ Radlice (B - 500), K: 8/9

16>8 Čech, Kollár - Kubín, Šubert 6:3, 3:6, 1:0 (4)
8>4 Čech, Kollár - Kazda, Keller 6:1, 6:3
4>2 Baum, Apltauer - Čech, Kollár 6:1, 6:3
získané body: 27 b.
10.06.2019, A2

TK Zlín (A - 400), K: 12/12

64>32 Doušek Adam- Kollár Petr2:6, 6:0, 6:1
získané body: 0 b.
10.06.2019, A2

TK Zlín (A - 400), K: 12/12

32>16 Homola, Myslivec - Kovar, Kollár 6:1, 6:1
získané body: 0 b.
25.06.2019, LTK Bílina

LTK Bílina (C - 250), K: 5/4

4>2 Kollár, Uhřík - Bartes, Dvorský 6:2, 7:5
2>1 Kollár, Uhřík - Zapský, Laibl 3:6, 6:0, 1:0 (3)
získané body: 15 b.
29.06.2019

TK Neridé (B - 300), K: 8/9

16>8 Donald, Bušek - Kollár, Jindáček 6:4, 6:2
získané body: 0 b.
02.08.2019, A4

TK Neridé (A - 400), K: 12/12

32>16 Kollár, Kazda - Novák, Čech 3:6, 6:3, 1:0 (7)
16>8 Semerák, Pučálka - Kollár, Kazda 6:1, 6:1
získané body: 21 b.
13.08.2019, CT dorost, kat. B

TK Most (B - 300), K: 8/8

16>8 Jindáček, Kollár - Hrdina, Zlatohlávek 6:0, 3:1, scr.
8>4 Jindáček, Kollár - Janoušek, Uhřík 6:1, 6:2
4>2 Jindáček, Kollár - Kubín, Lukáš 6:4, 6:4
2>1 Jindáček, Kollár - Havlíček, Hovorka 6:3, 6:7 (6), 1:0 (4)
získané body: 45 b.
31.08.2019

LTC Mladá Boleslav o.s. (B - 300), K: 8/8

16>8 Schneider, Kollár - Makovička, Holub 6:4, 4:6, 1:0 (7)
8>4 Schneider, Kollár - Kratochvíl, Říha 6:0, 7:5
4>2 Schneider, Kollár - Bušek, Šubert 6:2, 6:1
2>1 Schneider, Kollár - Lukáš, Kubín 6:0, 6:1
získané body: 45 b.
14.09.2019, Dorost

TK Dubí (C - 250), K: 4/4

4>2 Kollár, Bažant - Patyk, Dvorský 6:1, 6:3
2>1 Kollár, Bažant - Bureš, Kubišta 7:5, 6:3
získané body: 15 b.
06.05.2019, A1

TCG Karlovy Vary (A - 400), K: 12/12

32>16 Vašíř, Jadlovský - Kovar, Kollár 3:6, 6:3, 1:0 (8)
získané body: 0 b.
10.06.2019, A2

TK Zlín (A - 400), K: 12/-

2>1 Káňa Filip- Kollár Petr6:7 (5), 7:5, 6:4
získané body: 0 b.