Český tenisový svaz

Holík Denis

Datum narození:
26.06.2004
Platnost reg. do:
08.11.2019
Klub:
SK Meteor Praha
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2015
SK Meteor Praha
347 (12)
 
 
 
2016
SK Meteor Praha
191 (20)
 
 
 
2017
SK Meteor Praha
140 (1)
365 (6)
 
 
2018
SK Meteor Praha
 
119 (20)
569 (4)
 
2019
SK Meteor Praha
 
86 (1)
363 (6)
 
2020
SK Meteor Praha
 
 
199 (12)
954 (3)

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/-

0
2
08.12.2018, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 5/4

0
3
15.12.2018, TKK Cup 2019

TK Konstruktiva, z.s. (C - 400), K: 4/4

7
4
04.01.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

10
5
12.01.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 5/5

0
6
19.01.2019

TK Pelhřimov (C - 400), K: 4/4

20
7
01.02.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/4

0
8
09.02.2019, Halový oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 9/9

0
9
15.02.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

10
10
02.03.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 4/4

0
11
15.03.2019

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 5/5

0
12
23.03.2019, Krumlovský pohár

LTC Český Krumlov (C - 400), K: 5/4

15
13
05.04.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/5

15
14
01.06.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/-

20
15
29.06.2019

TK ZVVZ Milevsko (C - 200), K: 4/-

15
16
05.07.2019, Pohár Karlovarského kraje

TCG Karlovy Vary (B - 300), K: 8/8

0
17
06.07.2019, Hluboká n./V. CUP

TJ TK MANE Hluboká n.V. (C - 200), K: 4/-

20
18
18.07.2019

TK Strakonice (B - 300), K: 8/8

22
19
25.07.2019, TENIS CIBULKA CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

15
20
01.08.2019, TENIS CIBULKA CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/5

15
21
13.08.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 200), K: 4/5

15
22
15.08.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

10
23
20.08.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 200), K: 5/5

20
24
22.08.2019, PŘEBOR ČOS OPEN OUTDOOR KAT. B

TJ Sokol Vysočany (B - 300), K: 8/8

0
25
28.08.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 5/4

15
26
07.09.2019, Světový pohár

TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu (B - 300), K: 8/8

22
27
28.09.2019, Praha Wilson Circuit 2019 - TJ Solidarita Praha

TJ Solidarita Praha 10 (C - 200), K: 4/4

10
 Jednotlivci celkem
276/27

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/-

-
2
08.12.2018, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 5/4

0
3
15.12.2018, TKK Cup 2019

TK Konstruktiva, z.s. (C - 400), K: 4/4

10
4
04.01.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

15
5
12.01.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 5/5

10
6
19.01.2019

TK Pelhřimov (C - 400), K: 4/4

0
7
01.02.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/4

7
8
09.02.2019, Halový oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 9/9

0
9
15.02.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

10
10
02.03.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 4/4

7
11
15.03.2019

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 5/5

0
12
23.03.2019, Krumlovský pohár

LTC Český Krumlov (C - 400), K: 5/4

0
13
05.04.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/5

0
14
01.06.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/-

-
15
29.06.2019

TK ZVVZ Milevsko (C - 200), K: 4/-

-
16
05.07.2019, Pohár Karlovarského kraje

TCG Karlovy Vary (B - 300), K: 8/8

16
17
06.07.2019, Hluboká n./V. CUP

TJ TK MANE Hluboká n.V. (C - 200), K: 4/-

-
18
18.07.2019

TK Strakonice (B - 300), K: 8/8

0
19
25.07.2019, TENIS CIBULKA CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

7
20
01.08.2019, TENIS CIBULKA CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/5

10
21
13.08.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 200), K: 4/5

10
22
15.08.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

0
23
20.08.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 200), K: 5/5

0
24
22.08.2019, PŘEBOR ČOS OPEN OUTDOOR KAT. B

TJ Sokol Vysočany (B - 300), K: 8/8

0
25
28.08.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 5/4

7
26
07.09.2019, Světový pohár

TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu (B - 300), K: 8/8

0
27
28.09.2019, Praha Wilson Circuit 2019 - TJ Solidarita Praha

TJ Solidarita Praha 10 (C - 200), K: 4/4

10
 Jednotlivci celkem
119/23
15.12.2018, TKK Cup 2019

TK Konstruktiva, z.s. (C - 400), K: 4/4

4>2 Vencl, Holík - Skřička, Macek 7:5, 7:5
2>1 Hertl, Vůle - Vencl, Holík 6:4, 6:7 (4), 1:0 (8)
získané body: 10 b.
04.01.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

8>4 Holík, Dušek - Šulc, Šturma 6:1, 6:2
4>2 Holík, Dušek - Janko, Novák 6:4, 3:6, 1:0
2>1 Holík, Dušek - Kafka, Drbohlav 7:5, 6:1
získané body: 15 b.
19.01.2019

TK Pelhřimov (C - 400), K: 4/4

32>16 Holík Denis- Čížek Patrik6:0, 6:1
16>8 Holík Denis- Bouchner Aleš6:4, 6:7, 1:0
8>4 Holík Denis- Ryšánek Jan6:1, 6:4
4>2 Holík Denis- Mach Jan6:4, 4:6, 1:0
2>1 Minárik Martin- Holík Denis6:0, 6:1
získané body: 20 b.
15.03.2019

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 5/5

16>8 Stauch, Jungmann - Holík, Janko 6:4, 3:6, 1:0 (8)
získané body: 0 b.
18.07.2019

TK Strakonice (B - 300), K: 8/8

32>16 Holík Denis- Makovec Radek1:6, 7:5, 6:2
16>8 Forman Max- Holík Denis6:0, 6:1
získané body: 22 b.
18.07.2019

TK Strakonice (B - 300), K: 8/8

16>8 Bartoněk, Doušek - Fáček, Holík 6:1, 5:7, 1:0 (5)
získané body: 0 b.
28.08.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 5/4

8>4 Kopecký, Holík - Juha, Watzek 6:1, 3:6, 1:0
4>2 Petrofský, Agovič - Kopecký, Holík 6:4, 4:6, 1:0
získané body: 7 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
22. 1.třída B
5.5.2019, Lob S.A. Bohnice, zs A - TJ Sokol Vysočany D
3
2.
22. 1.třída B
12.5.2019, Lob S.A. Bohnice, zs A - TJ Radlice A
1
3.
22. 1.třída B
26.5.2019, SK HAMR, z.s. C - Lob S.A. Bohnice, zs A
4
4.
22. 1.třída B
9.6.2019, Lob S.A. Bohnice, zs A - TK Konstruktiva, z.s. A
1
5.
22. 1.třída B
16.6.2019, LTC Modřany 2005 B - Lob S.A. Bohnice, zs A
0
1.
25. 2.třída C
28.4.2019, TC ESO Praha z.s. - Lob S.A. Bohnice, zs C
9
 Družstva celkem (2hra)
18
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
35
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
34

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
22. 1.třída B
5.5.2019, Lob S.A. Bohnice, zs A - TJ Sokol Vysočany D
8
2.
22. 1.třída B
12.5.2019, Lob S.A. Bohnice, zs A - TJ Radlice A
2
3.
22. 1.třída B
26.5.2019, SK HAMR, z.s. C - Lob S.A. Bohnice, zs A
0
4.
22. 1.třída B
9.6.2019, Lob S.A. Bohnice, zs A - TK Konstruktiva, z.s. A
1
5.
22. 1.třída B
16.6.2019, LTC Modřany 2005 B - Lob S.A. Bohnice, zs A
0
1.
25. 2.třída C
28.4.2019, TC ESO Praha z.s. - Lob S.A. Bohnice, zs C
6
 Družstva celkem (4hra)
17
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
35
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
34