Český tenisový svaz

Janko Antonín

Datum narození:
15.11.2003
Platnost reg. do:
20.04.2020
Klub:
Lob S.A. Bohnice, zs
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2014
LOB Slovan Bohnice
1718 (3)
 
 
 
2015
LOB Slovan Bohnice
514 (9)
 
 
 
2016
LOB Slovan Bohnice
191 (1)
508 (4)
 
 
2017
Lob S.A. Bohnice, zs
 
195 (12)
908 (3)
 
2018
Lob S.A. Bohnice, zs
 
132 (1)
411 (6)
 
2019
Lob S.A. Bohnice, zs
 
 
287 (9)
994 (3)

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
08.07.2019, AntiOvar CUP aneb sportem proti obezitě 2019 #2

TCD Donovalská (C - 350), K: -/5

-
 Jednotlivci celkem
0/0

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
08.07.2019, AntiOvar CUP aneb sportem proti obezitě 2019 #2

TCD Donovalská (C - 350), K: -/5

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
09. 3.třída B
27.4.2019, Lob S.A. Bohnice, zs D - SK Satalice B
0
2.
09. 3.třída B
4.5.2019, Baník Praha A - Lob S.A. Bohnice, zs D
0
3.
09. 3.třída B
11.5.2019, Lob S.A. Bohnice, zs D - SK HAMR, z.s. E
0
4.
09. 3.třída B
25.5.2019, TJ Tatran Střešovice B - Lob S.A. Bohnice, zs D
0
5.
09. 3.třída B
15.6.2019, TK Hanspaulka B - Lob S.A. Bohnice, zs D
3
6.
09. 3.třída B
22.6.2019, TK Montáže, z.s. - Lob S.A. Bohnice, zs D
0
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
09. 3.třída B
27.4.2019, Lob S.A. Bohnice, zs D - SK Satalice B
0
2.
09. 3.třída B
4.5.2019, Baník Praha A - Lob S.A. Bohnice, zs D
1
3.
09. 3.třída B
11.5.2019, Lob S.A. Bohnice, zs D - SK HAMR, z.s. E
1
4.
09. 3.třída B
25.5.2019, TJ Tatran Střešovice B - Lob S.A. Bohnice, zs D
0
5.
09. 3.třída B
15.6.2019, TK Hanspaulka B - Lob S.A. Bohnice, zs D
1
6.
09. 3.třída B
22.6.2019, TK Montáže, z.s. - Lob S.A. Bohnice, zs D
1
 Družstva celkem (4hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/5

20
2
08.12.2018, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 5/5

10
3
15.12.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/5

0
4
04.01.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

15
5
12.01.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/5

0
6
18.01.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

20
7
25.01.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

10
8
01.02.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/4

15
9
02.02.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/4

10
10
09.02.2019, Halový oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 9/9

19
11
02.03.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 4/4

10
12
30.03.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/5

27
13
05.04.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/5

20
14
18.05.2019, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 9/9

19
15
29.06.2019

TK Neridé (B - 300), K: 8/9

0
16
01.07.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 200), K: 5/5

15
17
05.07.2019, Pohár Karlovarského kraje

TCG Karlovy Vary (B - 300), K: 8/8

0
18
10.07.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

0
19
13.07.2019, TENIS CIBULKA CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 5/6

0
20
18.07.2019, Šárecký turnaj

SK Aritma Praha (B - 300), K: 8/8

16
21
05.08.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

7
22
06.08.2019

TK Březnice (C - 200), K: 4/4

15
23
10.08.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 200), K: 4/4

0
24
20.08.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 200), K: 5/5

10
25
22.08.2019, PŘEBOR ČOS OPEN OUTDOOR KAT. B

TJ Sokol Vysočany (B - 300), K: 8/8

0
26
31.08.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

10
27
14.09.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

7
28
18.05.2019, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 9/-

0
29
08.03.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: -/4

-
30
15.03.2019

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: -/5

-
31
22.03.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: -/4

-
32
01.06.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: -/5

-
33
01.08.2019, TENIS CIBULKA CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: -/5

-
34
24.08.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: -/6

-
35
07.09.2019, Šárecký turnaj

SK Aritma Praha (C - 200), K: -/4

-
 Jednotlivci celkem
275/28

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/5

0
2
08.12.2018, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 5/5

15
3
15.12.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/5

15
4
04.01.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

0
5
12.01.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/5

10
6
18.01.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

10
7
25.01.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

10
8
01.02.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/4

7
9
02.02.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/4

10
10
09.02.2019, Halový oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 9/9

0
11
02.03.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 4/4

15
12
30.03.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/5

0
13
05.04.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/5

10
14
18.05.2019, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 9/9

0
15
29.06.2019

TK Neridé (B - 300), K: 8/9

0
16
01.07.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 200), K: 5/5

0
17
05.07.2019, Pohár Karlovarského kraje

TCG Karlovy Vary (B - 300), K: 8/8

0
18
10.07.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

10
19
13.07.2019, TENIS CIBULKA CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 5/6

10
20
18.07.2019, Šárecký turnaj

SK Aritma Praha (B - 300), K: 8/8

0
21
05.08.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

0
22
06.08.2019

TK Březnice (C - 200), K: 4/4

7
23
10.08.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 200), K: 4/4

0
24
20.08.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 200), K: 5/5

0
25
22.08.2019, PŘEBOR ČOS OPEN OUTDOOR KAT. B

TJ Sokol Vysočany (B - 300), K: 8/8

0
26
31.08.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

10
27
14.09.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

10
28
18.05.2019, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 9/-

-
29
08.03.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: -/4

10
30
15.03.2019

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: -/5

0
31
22.03.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: -/4

0
32
01.06.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: -/5

10
33
01.08.2019, TENIS CIBULKA CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: -/5

7
34
24.08.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: -/6

0
35
07.09.2019, Šárecký turnaj

SK Aritma Praha (C - 200), K: -/4

0
 Jednotlivci celkem
176/34
08.12.2018, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 5/5

8>4 Tocháček, Janko - Dvorský, Grois 6:2, 3:6, 1:0 (3)
4>2 Tocháček, Janko - Šupka, Buřil 6:4, 6:3
2>1 Král, Žák - Tocháček, Janko 6:0, 6:2
získané body: 15 b.
15.12.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/5

4>2 Janko, Nerud - Valoušek, Rudolf 6:1, 4:6, 1:0
2>1 Agovič, Novotný - Janko, Nerud 6:1, 4:6, 1:0
získané body: 15 b.
29.06.2019

TK Neridé (B - 300), K: 8/9

32>16 Kubelka, Mach - Janko, Jašek 6:4, 6:3
získané body: 0 b.
06.08.2019

TK Březnice (C - 200), K: 4/4

8>4 Ščurek, Janko - Lukášek, Forgács 3:6, 6:3, 1:0
4>2 Hertl, Růžička - Ščurek, Janko 6:1, 6:0
získané body: 7 b.
14.09.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

8>4 Šupka, Janko - Rat, Holub 6:4, 6:4
4>2 Šupka, Janko - Vydlák, Arefe 6:3, 6:4
2>1 Haňkovský, Kopecký - Šupka, Janko 0:6, 6:0, 1:0
získané body: 10 b.
15.03.2019

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: -/5

16>8 Stauch, Jungmann - Holík, Janko 6:4, 3:6, 1:0 (8)
získané body: 0 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
22. 1.třída B
28.4.2019, TK Start Praha-Topolka - Lob S.A. Bohnice, zs A
0
1.
25. 2.třída C
5.5.2019, Lob S.A. Bohnice, zs C - TK FZŠ Trávníčkova
1
2.
25. 2.třída C
12.5.2019, Sokol Smíchov I. - Lob S.A. Bohnice, zs C
4
3.
25. 2.třída C
26.5.2019, Lob S.A. Bohnice, zs C - SK Meteor Praha
1
 Družstva celkem (2hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
16
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
16

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
22. 1.třída B
28.4.2019, TK Start Praha-Topolka - Lob S.A. Bohnice, zs A
4
1.
25. 2.třída C
5.5.2019, Lob S.A. Bohnice, zs C - TK FZŠ Trávníčkova
0
2.
25. 2.třída C
12.5.2019, Sokol Smíchov I. - Lob S.A. Bohnice, zs C
5
3.
25. 2.třída C
26.5.2019, Lob S.A. Bohnice, zs C - SK Meteor Praha
1
 Družstva celkem (4hra)
10
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
16
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
16