Český tenisový svaz

Matějka Daniel

Datum narození:
14.01.2002
Platnost reg. do:
06.12.2019
Klub:
SK Aritma Praha
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2013
SK Aritma Praha
158 (20)
 
 
 
2014
SK Aritma Praha
57 (35)
539 (4)
 
 
2015
SK Aritma Praha
52 (1)
121 (15)
 
 
2016
SK Aritma Praha
 
98 (20)
551 (4)
 
2017
SK Aritma Praha
 
73 (1)
205 (12)
 
2018
SK Aritma Praha
 
 
116 (15)
 
2019
SK Aritma Praha
 
 
85 (20)
 
2020
SK Aritma Praha
 
 
57 (25)
593 (4)

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
01. Pražská divize
11.5.2019, TK Start Praha-Topolka C - SK Aritma Praha A
1
2.
01. Pražská divize
8.6.2019, SK Aritma Praha A - LTC Svoboda Praha A
1
3.
01. Pražská divize
22.6.2019, SK Aritma Praha A - TK FZŠ Trávníčkova A
0
1.
03. 1.třída B
27.4.2019, SK Aritma Praha B - TK Sokol Horní Počernice,p.s.A
1
2.
03. 1.třída B
4.5.2019, TK Sport Kolovraty - SK Aritma Praha B
4
3.
03. 1.třída B
15.6.2019, SK Aritma Praha B - Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
0
 Družstva celkem (2hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
16
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
16

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
01. Pražská divize
11.5.2019, TK Start Praha-Topolka C - SK Aritma Praha A
0
2.
01. Pražská divize
8.6.2019, SK Aritma Praha A - LTC Svoboda Praha A
0
3.
01. Pražská divize
22.6.2019, SK Aritma Praha A - TK FZŠ Trávníčkova A
0
1.
03. 1.třída B
27.4.2019, SK Aritma Praha B - TK Sokol Horní Počernice,p.s.A
0
2.
03. 1.třída B
4.5.2019, TK Sport Kolovraty - SK Aritma Praha B
9
3.
03. 1.třída B
15.6.2019, SK Aritma Praha B - Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
0
 Družstva celkem (4hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
16
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
16

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
08.12.2018, Středočeské B1

TK Roja Příbram z.s. (B - 500), K: 8/8

0
2
19.01.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 5/-

40
3
16.02.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (B - 500), K: 8/8

30
4
02.03.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/5

40
5
09.03.2019, TJ Spoje Praha

TJ Spoje Praha (C - 400), K: 6/5

40
6
06.05.2019, A1

TCG Karlovy Vary (A - 400), K: 12/12

45
7
18.05.2019, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 9/9

0
8
10.06.2019, A2

TK Zlín (A - 400), K: 12/-

0
9
29.06.2019, O Pohár Tenisového klubu DEZA

TK DEZA Valašské Meziříčí (B - 300), K: 8/8

1
10
18.07.2019, Šárecký turnaj

SK Aritma Praha (B - 300), K: 8/8

30
11
10.08.2019, PWJ T 2019

Lokomotiva Praha (C - 200), K: 5/5

40
12
13.08.2019, CT dorost, kat. B

TK Most (B - 300), K: 8/-

0
13
17.08.2019, CT ŠKODA PLZEŇ z.s.

TK Škoda Plzeň z.s. (B - 300), K: 8/8

0
14
22.08.2019, PŘEBOR ČOS OPEN OUTDOOR KAT. B

TJ Sokol Vysočany (B - 300), K: 8/8

0
15
26.08.2019, Mělník Cup

TO SK Mělník (B - 300), K: 8/8

100
16
07.09.2019, Světový pohár

TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu (B - 300), K: 8/8

30
17
21.09.2019, PWJT19 - PRAŽSKÁ TOUR

TJ Spoje Praha (B - 300), K: 8/-

45
18
27.09.2019, A5

TCEN Hrádek nad Nisou (A - 400), K: 12/12

0
19
01.12.2018, A1

TCG Karlovy Vary (A - 700), K: 12/-

32
20
22.02.2019, A3

TK PRECHEZA Přerov o.s. (A - 700), K: 12/-

0
21
13.08.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 200), K: -/5

-
22
24.08.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: -/6

-
 Jednotlivci celkem
473/20

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
08.12.2018, Středočeské B1

TK Roja Příbram z.s. (B - 500), K: 8/8

0
2
19.01.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 5/-

-
3
16.02.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (B - 500), K: 8/8

0
4
02.03.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/5

20
5
09.03.2019, TJ Spoje Praha

TJ Spoje Praha (C - 400), K: 6/5

15
6
06.05.2019, A1

TCG Karlovy Vary (A - 400), K: 12/12

0
7
18.05.2019, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 9/9

19
8
10.06.2019, A2

TK Zlín (A - 400), K: 12/-

-
9
29.06.2019, O Pohár Tenisového klubu DEZA

TK DEZA Valašské Meziříčí (B - 300), K: 8/8

1
10
18.07.2019, Šárecký turnaj

SK Aritma Praha (B - 300), K: 8/8

16
11
10.08.2019, PWJ T 2019

Lokomotiva Praha (C - 200), K: 5/5

15
12
13.08.2019, CT dorost, kat. B

TK Most (B - 300), K: 8/-

-
13
17.08.2019, CT ŠKODA PLZEŇ z.s.

TK Škoda Plzeň z.s. (B - 300), K: 8/8

45
14
22.08.2019, PŘEBOR ČOS OPEN OUTDOOR KAT. B

TJ Sokol Vysočany (B - 300), K: 8/8

0
15
26.08.2019, Mělník Cup

TO SK Mělník (B - 300), K: 8/8

30
16
07.09.2019, Světový pohár

TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu (B - 300), K: 8/8

45
17
21.09.2019, PWJT19 - PRAŽSKÁ TOUR

TJ Spoje Praha (B - 300), K: 8/-

-
18
27.09.2019, A5

TCEN Hrádek nad Nisou (A - 400), K: 12/12

34
19
01.12.2018, A1

TCG Karlovy Vary (A - 700), K: 12/-

-
20
22.02.2019, A3

TK PRECHEZA Přerov o.s. (A - 700), K: 12/-

-
21
13.08.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 200), K: -/5

20
22
24.08.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: -/6

27
 Jednotlivci celkem
287/16
09.03.2019, TJ Spoje Praha

TJ Spoje Praha (C - 400), K: 6/5

8>4 Matějka, Žák - Krechler, Vojta 6:0, 6:0
4>2 Matějka, Žák - Svoboda, Novák 6:2, 6:3
2>1 Bega, Hradil - Matějka, Žák 6:2, 1:0, scr.
získané body: 15 b.
18.05.2019, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 9/9

16>8 Matějka, Žák - Dinh, Čížek 6:2, 4:6, 1:0
8>4 Kazda, Mikula - Matějka, Žák 4:6, 6:1, 1:0
získané body: 19 b.