Český tenisový svaz

Forman Max

Datum narození:
27.02.2002
Platnost reg. do:
13.11.2020
Klub:
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2013
TK Písnice
370 (9)
 
 
 
2014
TK Písnice
113 (25)
1036 (3)
 
 
2015
TK Písnice
32 (1)
148 (15)
 
 
2016
TŠ Lucie Hradecká
 
58 (30)
567 (4)
 
2017
Tenisová škola Lucie Hrad
 
25 (1)
184 (12)
897 (3)
2018
Tenisová škola Lucie Hrad
 
 
83 (20)
780 (3)
2019
Tenisová škola Lucie Hrad
 
 
74 (20)
479 (4)

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
01. Pražská divize
27.4.2019, TJ Sokol Vysočany A - SK Aritma Praha A
4
1.
02. 1.třída A
4.5.2019, TJ Sokol Vysočany B - Lob S.A. Bohnice, zs B
4
2.
02. 1.třída A
11.5.2019, Sokol Petrovice A - TJ Sokol Vysočany B
12
3.
02. 1.třída A
25.5.2019, TJ Sokol Vysočany B - TC VŠ Praha
0
4.
02. 1.třída A
8.6.2019, TJ Sokol Vysočany B - LTC Modřany 2005 C
12
5.
02. 1.třída A
22.6.2019, TJ Sokol Vysočany B - TJ Spoje Praha B
0
 Družstva celkem (2hra)
32
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
48
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
48

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
01. Pražská divize
27.4.2019, TJ Sokol Vysočany A - SK Aritma Praha A
0
1.
02. 1.třída A
4.5.2019, TJ Sokol Vysočany B - Lob S.A. Bohnice, zs B
3
2.
02. 1.třída A
11.5.2019, Sokol Petrovice A - TJ Sokol Vysočany B
9
3.
02. 1.třída A
25.5.2019, TJ Sokol Vysočany B - TC VŠ Praha
0
4.
02. 1.třída A
8.6.2019, TJ Sokol Vysočany B - LTC Modřany 2005 C
3
5.
02. 1.třída A
22.6.2019, TJ Sokol Vysočany B - TJ Spoje Praha B
1
 Družstva celkem (4hra)
16
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
48
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
48

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.02.2019, Klatovy Cup

LTK Klatovy (B - 500), K: 8/-

0
2
09.02.2019, Halový oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 9/-

40
3
16.02.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (B - 500), K: 8/8

30
4
23.02.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 6/-

60
5
02.03.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 6/6

27
6
16.03.2019, Halové Mistrovství ČR

ČTS (H), K: 15/-

0
7
23.03.2019

Řevnická sportovní (B - 500), K: 8/-

22
8
30.03.2019, TJ Radlice

TJ Radlice (B - 500), K: 8/9

0
9
05.04.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/5

40
10
06.05.2019, A1

TCG Karlovy Vary (A - 400), K: 12/12

75
11
18.05.2019, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 9/-

27
12
29.06.2019

TK Neridé (B - 300), K: 8/9

30
13
05.07.2019, STRATOS AUTO CUP

TENIS-CENTRUM DTJ HK (B - 200), K: 8/-

65
14
18.07.2019

TK Strakonice (B - 300), K: 8/8

30
15
02.08.2019, A4

TK Neridé (A - 400), K: 12/-

0
16
17.08.2019, CT ŠKODA PLZEŇ z.s.

TK Škoda Plzeň z.s. (B - 300), K: 8/8

0
17
20.08.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 200), K: 5/5

40
18
22.08.2019, PŘEBOR ČOS OPEN OUTDOOR KAT. B

TJ Sokol Vysočany (B - 300), K: 8/-

30
19
26.08.2019, Mělník Cup

TO SK Mělník (B - 300), K: 8/8

22
20
07.09.2019, 61.ročník dorosteneckého turnaje

SK Tenis Duchcov (B - 300), K: 8/-

30
21
14.12.2018, A2

TK Neridé (A - 700), K: 12/-

0
22
22.02.2019, A3

TK PRECHEZA Přerov o.s. (A - 700), K: 12/-

0
23
01.07.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 200), K: -/5

-
24
24.08.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: -/6

-
 Jednotlivci celkem
568/22

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.02.2019, Klatovy Cup

LTK Klatovy (B - 500), K: 8/-

-
2
09.02.2019, Halový oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 9/-

-
3
16.02.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (B - 500), K: 8/8

0
4
23.02.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 6/-

-
5
02.03.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 6/6

0
6
16.03.2019, Halové Mistrovství ČR

ČTS (H), K: 15/-

-
7
23.03.2019

Řevnická sportovní (B - 500), K: 8/-

-
8
30.03.2019, TJ Radlice

TJ Radlice (B - 500), K: 8/9

0
9
05.04.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/5

20
10
06.05.2019, A1

TCG Karlovy Vary (A - 400), K: 12/12

0
11
18.05.2019, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 9/-

-
12
29.06.2019

TK Neridé (B - 300), K: 8/9

0
13
05.07.2019, STRATOS AUTO CUP

TENIS-CENTRUM DTJ HK (B - 200), K: 8/-

-
14
18.07.2019

TK Strakonice (B - 300), K: 8/8

22
15
02.08.2019, A4

TK Neridé (A - 400), K: 12/-

-
16
17.08.2019, CT ŠKODA PLZEŇ z.s.

TK Škoda Plzeň z.s. (B - 300), K: 8/8

22
17
20.08.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 200), K: 5/5

20
18
22.08.2019, PŘEBOR ČOS OPEN OUTDOOR KAT. B

TJ Sokol Vysočany (B - 300), K: 8/-

-
19
26.08.2019, Mělník Cup

TO SK Mělník (B - 300), K: 8/8

30
20
07.09.2019, 61.ročník dorosteneckého turnaje

SK Tenis Duchcov (B - 300), K: 8/-

-
21
14.12.2018, A2

TK Neridé (A - 700), K: 12/-

-
22
22.02.2019, A3

TK PRECHEZA Přerov o.s. (A - 700), K: 12/-

-
23
01.07.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 200), K: -/5

20
24
24.08.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: -/6

27
 Jednotlivci celkem
161/12
05.04.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/5

8>4 Forman, Král - Jašek, Tocháček 6:0, 6:7, 1:0
4>2 Forman, Král - Janko, Valoušek scr.
2>1 Forman, Král - Petrofský, Agovič 6:4, 4:6, 1:0
získané body: 20 b.
06.05.2019, A1

TCG Karlovy Vary (A - 400), K: 12/12

32>16 Kratochvíl, Horálek - Chmelík, Forman 6:7, 7:5, 1:0 (10)
získané body: 0 b.
29.06.2019

TK Neridé (B - 300), K: 8/9

32>16 Forman Max- Říha Matyáš6:4, 6:1
16>8 Forman Max- Hájek Tobiáš3:6, 6:4, 6:1
8>4 Příhoda Jan- Forman Max6:7, 6:3, 6:1
získané body: 30 b.
29.06.2019

TK Neridé (B - 300), K: 8/9

16>8 Makovička, Hrdina - Král, Forman 6:1, 6:3
získané body: 0 b.
05.07.2019, STRATOS AUTO CUP

TENIS-CENTRUM DTJ HK (B - 200), K: 8/-

32>16 Forman Max- Fáček Jan2:6, 6:2, 6:1
16>8 Forman Max- Wünsch Vojtěch2:6, 6:4, 6:3
8>4 Forman Max- Homola Patrik6:4, 2:6, 5:3, scr.
4>2 Forman Max- Janis Tomáš1:6, 7:5, 6:4
2>1 Alan Matyáš- Forman Max6:1, 6:3
získané body: 65 b.
18.07.2019

TK Strakonice (B - 300), K: 8/8

32>16 Forman Max- Šťastný Zoran6:2, 7:6 (5)
16>8 Forman Max- Holík Denis6:0, 6:1
8>4 Nicod Jakub- Forman Max6:4, 6:3
získané body: 30 b.
02.08.2019, A4

TK Neridé (A - 400), K: 12/-

64>32 Jupa Jakub- Forman Max7:6 (5), 7:6 (5)
získané body: 0 b.
01.07.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 200), K: -/5

16>8 Král, Forman - Holub, Kroutil 6:0, 6:1
8>4 Král, Forman - Brož, Dvorský 6:3, 6:1
4>2 Král, Forman - Sýkora, Sembdner 6:4, 6:2
2>1 Král, Forman - Haňkovský, Buřil 6:2, 7:6
získané body: 20 b.