Český tenisový svaz

Babka Jakub

Datum narození:
22.04.2004
Platnost reg. do:
01.11.2021
Klub:
TK Slavia Plzeň
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2015
TJ Lokomotiva Plzeň
200 (15)
713 (4)
 
 
2016
TJ Lokomotiva Plzeň
72 (30)
399 (6)
 
 
2017
Lokomotiva Plzeň
61 (1)
125 (20)
 
 
2018
TK Škoda Plzeň z.s.
 
83 (25)
532 (4)
 
2019
TK Slavia Plzeň
 
94 (1)
287 (9)
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
DIVIZE
27.4.2019, LTC Sušice - Lokomotiva Plzeň B
1
2.
DIVIZE
04.5.2019, Lokomotiva Plzeň B - TCF Schicht Mariánské Lázně B
0
3.
DIVIZE
11.5.2019, TCG Karlovy Vary B - Lokomotiva Plzeň B
0
4.
DIVIZE
25.5.2019, Lokomotiva Plzeň B - Prazdroj Plzeň
0
5.
DIVIZE
08.6.2019, Slavoj Stod A - Lokomotiva Plzeň B
0
6.
DIVIZE
15.6.2019, Lokomotiva Plzeň B - Sokol Plzeň Doudlevce A
0
7.
DIVIZE
22.6.2019, Lokomotiva Plzeň B - LTK Klatovy A
0
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
DIVIZE
27.4.2019, LTC Sušice - Lokomotiva Plzeň B
0
2.
DIVIZE
04.5.2019, Lokomotiva Plzeň B - TCF Schicht Mariánské Lázně B
0
3.
DIVIZE
11.5.2019, TCG Karlovy Vary B - Lokomotiva Plzeň B
0
4.
DIVIZE
25.5.2019, Lokomotiva Plzeň B - Prazdroj Plzeň
1
5.
DIVIZE
08.6.2019, Slavoj Stod A - Lokomotiva Plzeň B
0
6.
DIVIZE
15.6.2019, Lokomotiva Plzeň B - Sokol Plzeň Doudlevce A
0
7.
DIVIZE
22.6.2019, Lokomotiva Plzeň B - LTK Klatovy A
0
 Družstva celkem (4hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2
27.4.2019, DIVIZE
LTC Sušice - Lokomotiva Plzeň B
team Nachtigall, Prášek - Koskuba, Babka 7:5, 2:6, 1:0
získané body: 0 b.
08.6.2019, DIVIZE
Slavoj Stod A - Lokomotiva Plzeň B
team Gosler, Hertl - Vild, Babka 7:5, 7:5
získané body: 0 b.
08.12.2018

SPORT EDEN Beroun (C - 400), K: 4/4

16>8 Babka Jakub- Jupa Jakub6:1, 6:0
8>4 Babka Jakub- Sýkora Tadeáš4:6, 7:5, 1:0 (10)
4>2 Vild Ondřej- Babka Jakub6:1, 6:4
získané body: 15 b.
08.12.2018

SPORT EDEN Beroun (C - 400), K: 4/4

8>4 Babka, Vild - Elich, Watzek 6:1, 6:3
4>2 Novák, Tauber - Babka, Vild 1:6, 6:1, 1:0 (2)
získané body: 7 b.
15.12.2018, DTJ jinonice CUP

DTJ Jinonice (C - 400), K: 5/5

16>8 Babka, Pelda - Bušek, Port 6:2, 6:2
8>4 Kopecký, Kotarac - Babka, Pelda 7:6 (3), 6:2
získané body: 7 b.
12.01.2019

TCG Karlovy Vary (C - 400), K: 5/5

16>8 Duba, Babka - Musil, Zahraj 6:3, 6:1
8>4 Kubín, Křížek - Duba, Babka 6:3, 6:4
získané body: 7 b.
09.03.2019

TCG Karlovy Vary (C - 400), K: 4/4

4>2 Babka, Vild - Holzer, Růžek 6:0, 6:2
2>1 Zapský, Bureš - Babka, Vild 1:6, 6:3, 1:0 (4)
získané body: 10 b.
06.08.2019

TK Březnice (C - 200), K: -/4

8>4 Duba, Babka - Pidrman, Bradáč 6:1, 6:3
4>2 Duba, Babka - Dolenský, Sudik 6:3, 6:4
2>1 Hertl, Růžička - Duba, Babka 6:0, 6:1
získané body: 10 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
MONETA - JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
28.4.2019, TK Slavia Plzeň - TCG Karlovy Vary B
1
2.
MONETA - JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
12.5.2019, TK Slavia Plzeň - LTC Domažlice
1
3.
MONETA - JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
09.6.2019, TK Slavia Plzeň - LTK Klatovy A
3
4.
MONETA - JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
23.6.2019, TK Sokolov - TK Slavia Plzeň
1
 Družstva celkem (2hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
15
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
15

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
MONETA - JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
28.4.2019, TK Slavia Plzeň - TCG Karlovy Vary B
4
2.
MONETA - JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
12.5.2019, TK Slavia Plzeň - LTC Domažlice
2
3.
MONETA - JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
09.6.2019, TK Slavia Plzeň - LTK Klatovy A
0
4.
MONETA - JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
23.6.2019, TK Sokolov - TK Slavia Plzeň
3
 Družstva celkem (4hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
15
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
15