Český tenisový svaz

Valoušek Jakub

Datum narození:
06.03.2003
Platnost reg. do:
13.12.2019
Klub:
LTK TEPLICE o.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2014
TK Viamont Teplice
562 (9)
 
 
 
2015
LTK TEPLICE o.s.
236 (15)
599 (4)
 
 
2016
LTK TEPLICE o.s.
141 (1)
332 (9)
 
 
2017
LTK TEPLICE o.s.
 
192 (12)
1125 (3)
 
2018
TKX Tennis Team Krupka z.
 
102 (1)
325 (9)
 
2019
LTK TEPLICE o.s.
 
 
194 (12)
 

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.06.2019, Oblastní přebor

severočeský (P - 400), K: 8/8

22
 Jednotlivci celkem
22/1

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.06.2019, Oblastní přebor

severočeský (P - 400), K: 8/8

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
DA1A
27.04 2019, LTK TEPLICE o.s. - TK Dubí A
0
2.
DA1A
08.05.2019, LTC Panorama Teplice - LTK TEPLICE o.s.
1
3.
DA1A
11.05.2019, LTK TEPLICE o.s. - TK Louny B
0
4.
DA1A
25.05.2019, TKX Tennis Team Krupka z.s. - LTK TEPLICE o.s.
1
5.
DA1A
15.06.2019, SK Tenis Duchcov A - LTK TEPLICE o.s.
1
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
DA1A
27.04 2019, LTK TEPLICE o.s. - TK Dubí A
0
2.
DA1A
08.05.2019, LTC Panorama Teplice - LTK TEPLICE o.s.
0
3.
DA1A
11.05.2019, LTK TEPLICE o.s. - TK Louny B
1
4.
DA1A
25.05.2019, TKX Tennis Team Krupka z.s. - LTK TEPLICE o.s.
0
5.
DA1A
15.06.2019, SK Tenis Duchcov A - LTK TEPLICE o.s.
0
 Družstva celkem (4hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4
27.04 2019, DA1A
LTK TEPLICE o.s. - TK Dubí A
team Sigl, Valoušek - Obrtlík, Lukáš 6:3, 3:6, 5:10
získané body: 0 b.
11.05.2019, DA1A
LTK TEPLICE o.s. - TK Louny B
team Sigl, Valoušek - Mareš, Strejček 6:4, 7:5
získané body: 1 b.
15.06.2019, DA1A
SK Tenis Duchcov A - LTK TEPLICE o.s.
team Svatoš Radim - Valoušek Jakub 3:6, 1:6
získané body: 1 b.
team - Valoušek scr.
získané body: 0 b.

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
24.11.2018, TK Jirkov

TK Jirkov (C - 450), K: 4/4

20
2
01.12.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/5

15
3
08.12.2018, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 5/5

20
4
15.12.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/5

15
5
27.12.2018

TK Mimoň (B - 500), K: 8/8

0
6
29.12.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 6/-

0
7
05.01.2019, TK Jirkov

TK Jirkov (C - 450), K: 4/4

10
8
12.01.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/5

15
9
18.01.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

15
10
09.02.2019, Halový oblastní přebor družstev

severočeský (P - 400), K: 8/8

0
11
16.02.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 5/4

15
12
09.03.2019

SK Satalice (C - 400), K: 5/5

15
13
15.03.2019

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 5/5

10
14
23.03.2019

TK LTC Děčín (C - 450), K: 4/4

0
15
30.03.2019, TK Jirkov

TK Jirkov (C - 450), K: 4/4

15
16
05.04.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/5

0
17
18.05.2019, Oblastní přebor

severočeský (P - 300), K: 8/8

22
18
29.06.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

15
19
05.08.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

15
20
10.08.2019, PWJ T 2019

Lokomotiva Praha (C - 200), K: 5/5

0
21
13.08.2019, CT dorost, kat. B

TK Most (B - 300), K: 8/-

0
22
17.08.2019, TC-Ustí n.Labem

TK Ústí n.Labem (C - 250), K: 4/4

0
23
20.08.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 200), K: 5/5

20
24
22.08.2019, PŘEBOR ČOS OPEN OUTDOOR KAT. B

TJ Sokol Vysočany (B - 300), K: 8/8

16
25
24.08.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 5/6

20
26
31.08.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

20
27
07.09.2019, 61.ročník dorosteneckého turnaje

SK Tenis Duchcov (B - 300), K: 8/8

0
28
14.09.2019, Celostátní turnaj

TK Kadaň (C - 200), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
293/28

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
24.11.2018, TK Jirkov

TK Jirkov (C - 450), K: 4/4

15
2
01.12.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/5

0
3
08.12.2018, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 5/5

10
4
15.12.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/5

0
5
27.12.2018

TK Mimoň (B - 500), K: 8/8

0
6
29.12.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 6/-

-
7
05.01.2019, TK Jirkov

TK Jirkov (C - 450), K: 4/4

0
8
12.01.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/5

10
9
18.01.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

0
10
09.02.2019, Halový oblastní přebor družstev

severočeský (P - 400), K: 8/8

16
11
16.02.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 5/4

7
12
09.03.2019

SK Satalice (C - 400), K: 5/5

0
13
15.03.2019

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 5/5

10
14
23.03.2019

TK LTC Děčín (C - 450), K: 4/4

10
15
30.03.2019, TK Jirkov

TK Jirkov (C - 450), K: 4/4

10
16
05.04.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/5

10
17
18.05.2019, Oblastní přebor

severočeský (P - 300), K: 8/8

0
18
29.06.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

7
19
05.08.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

7
20
10.08.2019, PWJ T 2019

Lokomotiva Praha (C - 200), K: 5/5

20
21
13.08.2019, CT dorost, kat. B

TK Most (B - 300), K: 8/-

-
22
17.08.2019, TC-Ustí n.Labem

TK Ústí n.Labem (C - 250), K: 4/4

15
23
20.08.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 200), K: 5/5

15
24
22.08.2019, PŘEBOR ČOS OPEN OUTDOOR KAT. B

TJ Sokol Vysočany (B - 300), K: 8/8

8
25
24.08.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 5/6

0
26
31.08.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

0
27
07.09.2019, 61.ročník dorosteneckého turnaje

SK Tenis Duchcov (B - 300), K: 8/8

0
28
14.09.2019, Celostátní turnaj

TK Kadaň (C - 200), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
170/26
24.11.2018, TK Jirkov

TK Jirkov (C - 450), K: 4/4

4>2 Valoušek, Zapský - Holzer, Růžek 6:7, 6:4, 7:6
2>1 Valoušek, Zapský - Bartes, Laibl 6:2, 6:2
získané body: 15 b.
09.03.2019

SK Satalice (C - 400), K: 5/5

8>4 Hujo, Koubovský - Valoušek, Mach 6:2, 6:4
získané body: 0 b.
23.03.2019

TK LTC Děčín (C - 450), K: 4/4

4>2 Valoušek, Mach - Hujo, Šlambor 6:2, 7:6 (4)
2>1 Uhřík, Zapský - Valoušek, Mach 6:1, 6:3
získané body: 10 b.
30.03.2019, TK Jirkov

TK Jirkov (C - 450), K: 4/4

4>2 Holzer, Valoušek - Laibl, Ješina 6:4, 7:6
2>1 Bartes, Uhřík - Holzer, Valoušek 6:2, 4:6, 7:6
získané body: 10 b.