Český tenisový svaz

Bega Petr

Datum narození:
13.02.2003
Platnost reg. do:
10.12.2019
Klub:
SK HAMR, z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2014
TJ LTC Poděbrady
278 (12)
949 (3)
 
 
2015
TJ LTC Poděbrady
115 (25)
576 (4)
 
 
2016
SK HAMR, o.s.
92 (1)
237 (12)
 
 
2017
SK HAMR, z.s.
 
175 (15)
889 (3)
 
2018
SK HAMR, z.s.
 
82 (1)
629 (4)
 
2019
SK HAMR, z.s.
 
 
234 (9)
 

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
03.08.2019, Poděbradský pohár 2019

TJ LTC Poděbrady (C - 400), K: 5/-

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
03.08.2019, Poděbradský pohár 2019

TJ LTC Poděbrady (C - 400), K: 5/-

-
 Jednotlivci celkem
0/0

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
09 - III. třída B
4.5.2019 NT 12.5.2019, TJ LTC Poděbrady - 1.TK Pacov
1
2.
09 - III. třída B
11.5.2019 NT 26.5.2019, TJ LTC Poděbrady - TK Mnichovo Hradiště B
3
3.
09 - III. třída B
27.4.2019 NT 5.5.2019, Sokol Říčany B - TJ LTC Poděbrady
1
4.
09 - III. třída B
25.5.2019 NT 9.6.2019, TK Radošovice B - TJ LTC Poděbrady
3
5.
09 - III. třída B
15.6.2019 NT 23.6.2019, 1. Vestecká sportovní o.s. - TJ LTC Poděbrady
0
6.
09 - III. třída B
22.6.2019 NT 29.6.2019, TJ LTC Poděbrady - TK Radošovice C
3
 Družstva celkem (2hra)
11
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
21
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
18

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
09 - III. třída B
4.5.2019 NT 12.5.2019, TJ LTC Poděbrady - 1.TK Pacov
1
2.
09 - III. třída B
11.5.2019 NT 26.5.2019, TJ LTC Poděbrady - TK Mnichovo Hradiště B
1
3.
09 - III. třída B
27.4.2019 NT 5.5.2019, Sokol Říčany B - TJ LTC Poděbrady
1
4.
09 - III. třída B
25.5.2019 NT 9.6.2019, TK Radošovice B - TJ LTC Poděbrady
4
5.
09 - III. třída B
15.6.2019 NT 23.6.2019, 1. Vestecká sportovní o.s. - TJ LTC Poděbrady
1
6.
09 - III. třída B
22.6.2019 NT 29.6.2019, TJ LTC Poděbrady - TK Radošovice C
2
 Družstva celkem (4hra)
10
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
21
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
18
22.12.2018, STRATOS AUTO CUP

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 400), K: 6/6

16>8 Šubert, Bega - Kárník, Malý 6:3, 6:3
8>4 Šubert, Bega - Veselý, Lukáš 6:4, 6:7 (5), 1:0 (5)
4>2 Šubert, Bega - Bušek, Šrámek 2:6, 6:3, 1:0 (9)
2>1 Šubert, Bega - Kelnar, Veigert 6:3, 0:6, 1:0 (7)
získané body: 27 b.
05.01.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 6/6

16>8 Bega, Vůle - Prachař, Landfeld 6:2, 6:3
8>4 Bega, Vůle - Sýkora, Novák 6:2, 5:7, 1:0
4>2 Bega, Vůle - Křepinský, Tocháček 7:5, 6:3
2>1 Bega, Vůle - Hertl, Hovorka 4:6, 6:2, 1:0
získané body: 27 b.
26.01.2019, PTA Wilson Cup

TK PTA Kolín (C - 400), K: 4/4

4>2 Bega, Vůle - Drbohlav, Šulc 6:4, 2:6, 1:0 (6)
2>1 Bega, Vůle - Skokan, Zlatohlávek 1:6, 7:6 (5), 1:0 (5)
získané body: 15 b.
09.02.2019, Halový oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 9/9

16>8 Bega, Vůle - Dušek, Holík scr.
8>4 Bega, Vůle - Dinh, Kljujev 6:7, 7:6, 1:0
4>2 Kladiva, Vejšický - Bega, Vůle 6:4, 6:3
získané body: 27 b.
09.03.2019, TJ Spoje Praha

TJ Spoje Praha (C - 400), K: 6/5

8>4 Bega, Hradil - Šich, Řehák 6:3, 6:2
4>2 Bega, Hradil - Novotný, Zámečník 6:3, 6:4
2>1 Bega, Hradil - Matějka, Žák 6:2, 1:0, scr.
získané body: 20 b.
18.05.2019, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 9/9

32>16 Bega, Vůle - Střelec, Zlatohlávek 7:6, 3:2, scr.
16>8 Apltauer, Baum - Bega, Vůle 6:4, 6:2
získané body: 10 b.
13.07.2019, TENIS CIBULKA CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 5/6

16>8 Vůle, Bega - Vencl, Kopecký 7:5, 6:4
8>4 Vůle, Bega - Šupka, Holzer scr.
4>2 Vůle, Bega - Kljujev, Valenta 6:4, 6:4
2>1 Vůle, Bega - Prachař, Dinh 1:6, 6:4, 1:0
získané body: 27 b.
22.08.2019, PŘEBOR ČOS OPEN OUTDOOR KAT. B

TJ Sokol Vysočany (B - 300), K: 8/8

32>16 Bega, Vůle - Kopecký, Uhřík 6:4, 3:6, 1:0
16>8 Bega, Vůle - Zapský, Zapský scr.
8>4 Bega, Vůle - Kazda, Phan 4:6, 7:5, 1:0
4>2 Kladiva, Vejšický - Bega, Vůle 7:5, 6:0
získané body: 22 b.
30.03.2019, TJ Radlice

TJ Radlice (B - 500), K: -/9

16>8 Hájek, Bega - Novák, Bušek 7:6, 7:6
8>4 Pučálka, Truhlář - Hájek, Bega 7:5, 6:3
získané body: 19 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
21. 1.třída A
28.4.2019, SK HAMR, z.s. B - TJ Spoje Praha B
4
2.
21. 1.třída A
5.5.2019, TC VŠ Praha - SK HAMR, z.s. B
4
3.
21. 1.třída A
12.5.2019, SK HAMR, z.s. B - LTC Modřany 2005 A
6
4.
21. 1.třída A
26.5.2019, TJ Sokol Vysočany C - SK HAMR, z.s. B
3
5.
21. 1.třída A
9.6.2019, TJ Solidarita Praha 10 A - SK HAMR, z.s. B
6
6.
21. 1.třída A
16.6.2019, SK HAMR, z.s. B - TJ Radlice B
4
7.
21. 1.třída A
23.6.2019, SK Aritma Praha B - SK HAMR, z.s. B
4
 Družstva celkem (2hra)
31
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
63
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
46

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
21. 1.třída A
28.4.2019, SK HAMR, z.s. B - TJ Spoje Praha B
5
2.
21. 1.třída A
5.5.2019, TC VŠ Praha - SK HAMR, z.s. B
9
3.
21. 1.třída A
12.5.2019, SK HAMR, z.s. B - LTC Modřany 2005 A
6
4.
21. 1.třída A
26.5.2019, TJ Sokol Vysočany C - SK HAMR, z.s. B
2
5.
21. 1.třída A
9.6.2019, TJ Solidarita Praha 10 A - SK HAMR, z.s. B
6
6.
21. 1.třída A
16.6.2019, SK HAMR, z.s. B - TJ Radlice B
4
7.
21. 1.třída A
23.6.2019, SK Aritma Praha B - SK HAMR, z.s. B
0
 Družstva celkem (4hra)
32
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
63
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
46
28.4.2019, 21. 1.třída A
SK HAMR, z.s. B - TJ Spoje Praha B
team Bega, Vůle - Toman, Krechler 6:2, 5:7, 1:0
získané body: 5 b.