Český tenisový svaz

Horálek Dominik

Datum narození:
04.02.2003
Platnost reg. do:
04.10.2020
Klub:
TO SK Žamberk
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2014
TO SK Žamberk
171 (20)
797 (3)
 
 
2015
TO SK Žamberk
80 (30)
646 (4)
 
 
2016
TO SK Žamberk
25 (1)
185 (12)
 
 
2017
TO SK Žamberk
 
81 (25)
631 (4)
 
2018
TO SK Žamberk
 
28 (1)
187 (12)
 
2019
TO SK Žamberk
 
 
124 (15)
 

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
24.03.2018

TO SK Žamberk (C - 400), K: 4/4

7
2
14.04.2018, Meziokresní přebory pardubického kraje

TO TJ Svitavy (P - 300), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
7/2

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
24.03.2018

TO SK Žamberk (C - 400), K: 4/4

10
2
14.04.2018, Meziokresní přebory pardubického kraje

TO TJ Svitavy (P - 300), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
10/2
24.03.2018

TO SK Žamberk (C - 400), K: 4/4

8>4 Typl, Horálek - Dostál, Moravec 6:3, 6:4
4>2 Typl, Horálek - Rojek, Hudetz scr.
2>1 Crha, Hipský - Typl, Horálek 6:2, 6:1
získané body: 10 b.

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017, Meziokresní halový přebor pardubického kraje

LTC Vysoké Mýto (P - 400), K: 5/4

0
2
09.12.2017

Sokol Zábřeh (C - 400), K: 5/5

20
3
16.12.2017, Prince Cup

Spartak Polička (C - 400), K: 5/-

15
4
06.01.2018, OlfinCar cup

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 400), K: 6/6

0
5
20.01.2018

TK Choceň (C - 400), K: 5/-

15
6
03.02.2018

Spartak Polička (C - 400), K: 4/-

15
7
10.02.2018, Halový oblastní přebor

východočeský (P - 400), K: 8/8

30
8
17.02.2018

TK Choceň (C - 400), K: 4/4

20
9
24.02.2018, OlfinCar cup

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 400), K: 5/-

15
10
17.03.2018

TO SK Žamberk (C - 400), K: 4/4

20
11
07.04.2018, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 5/5

15
12
21.04.2018, Meziokresní přebory pardubického kraje

TO TJ Svitavy (P - 200), K: 4/4

0
13
12.05.2018, Oblastní přebor

východočeský (P - 200), K: 8/8

30
14
05.07.2018

LTC Pardubice (B - 300), K: 8/8

16
15
07.07.2018

TK Choceň (C - 200), K: 5/5

20
16
21.07.2018, Svitavy Cup

TO TJ Svitavy (C - 200), K: 4/4

30
17
28.07.2018

TK Dynamo Hradec Králové (C - 200), K: 5/5

0
18
04.08.2018, O pohár tenisových nadějí

TK Česká Třebová, z.s. (C - 200), K: 4/4

0
19
18.08.2018, Turnaj dorostenců třídy B

TO SK Žamberk (B - 300), K: 8/8

22
20
25.08.2018

TK Ústí n. Orlicí (C - 200), K: 4/4

30
21
27.08.2018

TK Neridé (B - 300), K: 8/8

0
22
28.08.2018, Sokolský pohár

T.J. Sokol Šumperk (C - 200), K: 4/-

20
23
01.09.2018

TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. (C - 200), K: 4/-

20
24
15.09.2018, TC Chrudim Podzimní pohár - U18

TC Chrudim z.s. (C - 200), K: 4/4

20
25
22.09.2018, Tempo Cup Open

Tempo Praha (C - 200), K: 5/5

15
26
27.09.2018, A5

TCEN Hrádek nad Nisou (A - 400), K: 12/12

0
 Jednotlivci celkem
388/26

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017, Meziokresní halový přebor pardubického kraje

LTC Vysoké Mýto (P - 400), K: 5/4

7
2
09.12.2017

Sokol Zábřeh (C - 400), K: 5/5

15
3
16.12.2017, Prince Cup

Spartak Polička (C - 400), K: 5/-

-
4
06.01.2018, OlfinCar cup

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 400), K: 6/6

27
5
20.01.2018

TK Choceň (C - 400), K: 5/-

-
6
03.02.2018

Spartak Polička (C - 400), K: 4/-

-
7
10.02.2018, Halový oblastní přebor

východočeský (P - 400), K: 8/8

45
8
17.02.2018

TK Choceň (C - 400), K: 4/4

15
9
24.02.2018, OlfinCar cup

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 400), K: 5/-

-
10
17.03.2018

TO SK Žamberk (C - 400), K: 4/4

15
11
07.04.2018, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 5/5

10
12
21.04.2018, Meziokresní přebory pardubického kraje

TO TJ Svitavy (P - 200), K: 4/4

10
13
12.05.2018, Oblastní přebor

východočeský (P - 200), K: 8/8

30
14
05.07.2018

LTC Pardubice (B - 300), K: 8/8

16
15
07.07.2018

TK Choceň (C - 200), K: 5/5

10
16
21.07.2018, Svitavy Cup

TO TJ Svitavy (C - 200), K: 4/4

15
17
28.07.2018

TK Dynamo Hradec Králové (C - 200), K: 5/5

15
18
04.08.2018, O pohár tenisových nadějí

TK Česká Třebová, z.s. (C - 200), K: 4/4

15
19
18.08.2018, Turnaj dorostenců třídy B

TO SK Žamberk (B - 300), K: 8/8

22
20
25.08.2018

TK Ústí n. Orlicí (C - 200), K: 4/4

10
21
27.08.2018

TK Neridé (B - 300), K: 8/8

0
22
28.08.2018, Sokolský pohár

T.J. Sokol Šumperk (C - 200), K: 4/-

-
23
01.09.2018

TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. (C - 200), K: 4/-

-
24
15.09.2018, TC Chrudim Podzimní pohár - U18

TC Chrudim z.s. (C - 200), K: 4/4

15
25
22.09.2018, Tempo Cup Open

Tempo Praha (C - 200), K: 5/5

0
26
27.09.2018, A5

TCEN Hrádek nad Nisou (A - 400), K: 12/12

21
 Jednotlivci celkem
313/20
09.12.2017

Sokol Zábřeh (C - 400), K: 5/5

4>2 Bartáček, Horálek - Křesina, David 7:5, 6:0
2>1 Chmelík, Zpěvák - Bartáček, Horálek 4:6, 6:1, 1:0 (8)
získané body: 15 b.
20.01.2018

TK Choceň (C - 400), K: 5/-

16>8 Horálek Dominik- Macek Matěj5:7, 6:0, 1:0 (7)
8>4 Častulík Marek- Horálek Dominik5:7, 6:4, 1:0 (7)
získané body: 15 b.
03.02.2018

Spartak Polička (C - 400), K: 4/-

8>4 Horálek Dominik- Malý Lukáš6:4, 4:6, 1:0 (5)
4>2 Alan Matyáš- Horálek Dominik6:1, 4:6, 1:0 (3)
získané body: 15 b.
10.02.2018, Halový oblastní přebor

východočeský (P - 400), K: 8/8

8>4 Horálek, Veigert - Polák, Hudetz 3:6, 7:5, 1:0 (8)
4>2 Horálek, Veigert - Praus, Jansa 6:7 (6), 6:3, 1:0 (8)
2>1 Horálek, Veigert - Wünsch, Lukáš 7:6 (4), 7:5
získané body: 45 b.
17.03.2018

TO SK Žamberk (C - 400), K: 4/4

4>2 Horálek, Polák - Malý, Bahenský 6:2, 6:2
2>1 Horálek, Polák - Krejčí, Vrtěna 6:3, 3:6, 1:0 (10)
získané body: 15 b.
07.04.2018, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 5/5

8>4 Typl, Horálek - Jindáček, Zlatohlávek 6:3, 4:6, 1:0 (11)
4>2 Zámečník, Schneider - Typl, Horálek 7:6 (5), 6:7 (5), 1:0 (8)
získané body: 10 b.
05.07.2018

LTC Pardubice (B - 300), K: 8/8

16>8 Horálek, Lukáš - Berka, Holub 6:4, 6:4
8>4 Hegenbart, Stolín - Horálek, Lukáš 2:6, 6:1, 1:0 (6)
získané body: 16 b.
07.07.2018

TK Choceň (C - 200), K: 5/5

8>4 Bartáček, Horálek - David, Hlučný 7:5, 6:4
4>2 Polák, Šrámek - Bartáček, Horálek 7:6 (3), 6:3
získané body: 10 b.
21.07.2018, Svitavy Cup

TO TJ Svitavy (C - 200), K: 4/4

4>2 Bartáček, Horálek - Alan, Babouček 2:6, 6:2, 1:0 (8)
2>1 Bartáček, Horálek - Malý, Vrtěna 5:7, 7:5, 1:0 (8)
získané body: 15 b.
28.07.2018

TK Dynamo Hradec Králové (C - 200), K: 5/5

8>4 Horálek, Typl - Kárník, Skokan 4:6, 6:3, 1:0 (6)
4>2 Horálek, Typl - Krejčí, Nekvinda 7:6 (5), 7:5
2>1 Jirucha, Šrámek - Horálek, Typl 6:3, 6:4
získané body: 15 b.
25.08.2018

TK Ústí n. Orlicí (C - 200), K: 4/4

4>2 Kelnar, Horálek - Kubelka, Typl 2:6, 7:5, 1:0
2>1 Bartáček, Novotný - Kelnar, Horálek 6:3, 6:1
získané body: 10 b.
27.08.2018

TK Neridé (B - 300), K: 8/8

16>8 Beneš, Hrdina - Horálek, Novotný 6:1, 7:5
získané body: 0 b.