Český tenisový svaz

Mikula Jakub

Datum narození:
23.06.2003
Platnost reg. do:
15.11.2019
Klub:
TJ Sokol Vysočany
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2014
1. Vestecká sportovní o.s
162 (20)
 
 
 
2015
1. Vestecká sportovní o.s
65 (35)
646 (4)
 
 
2016
1. Vestecká sportovní o.s
26 (1)
122 (20)
 
 
2017
TJ Sokol Vysočany TSM
 
32 (35)
567 (4)
 
2018
TJ Sokol Vysočany
 
13 (1)
222 (12)
 
2019
TJ Sokol Vysočany
 
 
121 (15)
916 (3)

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
06. 2.třída C
19.5.2018, TJ Sokol Vysočany B - Sokol Smíchov I.
6
2.
06. 2.třída C
16.6.2018, TJ Radlice C - TJ Sokol Vysočany B
0
1.
08. 3.třída A
28.4.2018, TJ Sokol Vysočany C - TJ Radlice D
0
2.
08. 3.třída A
5.5.2018, Sokol Chuchle - TJ Sokol Vysočany C
1
3.
08. 3.třída A
26.5.2018, SK Kometa Praha - TJ Sokol Vysočany C
1
 Družstva celkem (2hra)
8
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
20
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
19

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
06. 2.třída C
19.5.2018, TJ Sokol Vysočany B - Sokol Smíchov I.
5
2.
06. 2.třída C
16.6.2018, TJ Radlice C - TJ Sokol Vysočany B
4
1.
08. 3.třída A
28.4.2018, TJ Sokol Vysočany C - TJ Radlice D
1
2.
08. 3.třída A
5.5.2018, Sokol Chuchle - TJ Sokol Vysočany C
1
3.
08. 3.třída A
26.5.2018, SK Kometa Praha - TJ Sokol Vysočany C
1
 Družstva celkem (4hra)
12
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
20
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
19

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
16.12.2017, Tenis Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 400), K: 6/5

27
2
28.12.2017, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 5/6

20
3
05.01.2018

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 5/5

40
4
12.01.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 4/-

20
5
02.02.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 4/-

0
6
10.02.2018, Halový oblastní přebor

Praha (P - 500), K: 9/9

19
7
17.02.2018, TJ Radlice

TJ Radlice (B - 500), K: 9/8

0
8
10.03.2018

TK Strakonice (B - 500), K: 9/9

0
9
17.03.2018

Tenisový klub Benátky nad Jizerou (C - 400), K: 4/4

20
10
07.05.2018, A1

TCG Karlovy Vary (A - 400), K: 12/12

45
11
12.05.2018, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 9/9

0
12
30.06.2018, Crocodille Cup

Slavoj Žiželice (B - 300), K: 8/8

0
13
19.07.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (B - 300), K: 9/8

27
14
24.07.2018, Wilson Tour 2018

TK Konstruktiva, z.s. (C - 200), K: 5/-

20
15
27.07.2018

LTC Modřany 2005 (C - 200), K: 5/5

0
16
03.08.2018, A4

TK Neridé (A - 400), K: 12/12

0
17
11.08.2018, Slavia Open

TK Slavia Plzeň (B - 300), K: 8/8

22
18
18.08.2018, CT dorostenek. kat. B

TK Most (B - 300), K: 8/8

22
19
23.08.2018

TK Konstruktiva, z.s. (B - 300), K: 8/8

16
20
25.08.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/-

20
21
31.08.2018

LTC Mladá Boleslav o.s. (B - 300), K: 8/8

0
22
08.09.2018, 60.ročník dorosteneckého turnaje

SK Tenis Duchcov (B - 300), K: 8/8

0
23
23.02.2018, A3

TK Neridé (A - 700), K: 12/12

0
24
27.08.2018

TK Neridé (B - 300), K: -/8

-
 Jednotlivci celkem
318/23

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
16.12.2017, Tenis Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 400), K: 6/5

20
2
28.12.2017, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 5/6

20
3
05.01.2018

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 5/5

20
4
12.01.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 4/-

-
5
02.02.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 4/-

-
6
10.02.2018, Halový oblastní přebor

Praha (P - 500), K: 9/9

0
7
17.02.2018, TJ Radlice

TJ Radlice (B - 500), K: 9/8

16
8
10.03.2018

TK Strakonice (B - 500), K: 9/9

0
9
17.03.2018

Tenisový klub Benátky nad Jizerou (C - 400), K: 4/4

10
10
07.05.2018, A1

TCG Karlovy Vary (A - 400), K: 12/12

0
11
12.05.2018, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 9/9

0
12
30.06.2018, Crocodille Cup

Slavoj Žiželice (B - 300), K: 8/8

0
13
19.07.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (B - 300), K: 9/8

16
14
24.07.2018, Wilson Tour 2018

TK Konstruktiva, z.s. (C - 200), K: 5/-

-
15
27.07.2018

LTC Modřany 2005 (C - 200), K: 5/5

10
16
03.08.2018, A4

TK Neridé (A - 400), K: 12/12

0
17
11.08.2018, Slavia Open

TK Slavia Plzeň (B - 300), K: 8/8

16
18
18.08.2018, CT dorostenek. kat. B

TK Most (B - 300), K: 8/8

16
19
23.08.2018

TK Konstruktiva, z.s. (B - 300), K: 8/8

16
20
25.08.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/-

-
21
31.08.2018

LTC Mladá Boleslav o.s. (B - 300), K: 8/8

16
22
08.09.2018, 60.ročník dorosteneckého turnaje

SK Tenis Duchcov (B - 300), K: 8/8

22
23
23.02.2018, A3

TK Neridé (A - 700), K: 12/12

34
24
27.08.2018

TK Neridé (B - 300), K: -/8

16
 Jednotlivci celkem
248/20
05.01.2018

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 5/5

8>4 Vejšický, Mikula - Paroulek, Šafář 6:0, 6:3
4>2 Vejšický, Mikula - Kopecký, Zlatohlávek 6:3, 6:4
2>1 Vejšický, Mikula - Bažant, Hovorka 2:6, 6:1, 1:0 (6)
získané body: 20 b.
10.03.2018

TK Strakonice (B - 500), K: 9/9

16>8 Sklenka, Ježek - Kračman, Mikula 3:6, 6:3, 1:0 (10)
získané body: 0 b.
12.05.2018, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 9/9

16>8 Forman, Žák - Kračman, Mikula 7:5, 6:7, 1:0 (6)
získané body: 0 b.
27.07.2018

LTC Modřany 2005 (C - 200), K: 5/5

8>4 Mikula, Durovič - Babka, Novák 6:3, 6:2
4>2 Bernas, Hrdina - Mikula, Durovič 6:1, 6:4
získané body: 10 b.
11.08.2018, Slavia Open

TK Slavia Plzeň (B - 300), K: 8/8

16>8 Mikula, Kollár - Bužek, Mouček 4:6, 6:2 (10)
8>4 Doušek, Rys - Mikula, Kollár 7:5, 4:6 (8)
získané body: 16 b.
23.08.2018

TK Konstruktiva, z.s. (B - 300), K: 8/8

16>8 Mikula, Beneš - Potůček, Durovič 7:5, 6:4
8>4 Peterka, Hauge - Mikula, Beneš 4:6, 6:4, 1:0
získané body: 16 b.
31.08.2018

LTC Mladá Boleslav o.s. (B - 300), K: 8/8

16>8 Novák, Mikula - Vůle, Kubelka 7:6, 6:3
8>4 Čech, Stolín - Novák, Mikula 6:3, 4:6, 1:0 (6)
získané body: 16 b.
23.02.2018, A3

TK Neridé (A - 700), K: 12/12

16>8 Mikula, Kračman - Hauge, Mališ 7:5, 6:2
8>4 Vondrák, Beran - Mikula, Kračman 7:6, 6:1
získané body: 34 b.
27.08.2018

TK Neridé (B - 300), K: -/8

16>8 Beneš, Mikula - Milt, Bureš 6:3, 6:3
8>4 Mareš, Durovič - Beneš, Mikula 7:5, 7:6
získané body: 16 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
20.JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
17.6.2018, TJ Spoje Praha A - TJ Sokol Vysočany A
0
1.
21. 1.třída A
29.4.2018, TJ Sokol Vysočany C - TK Konstruktiva, z.s. A
3
2.
21. 1.třída A
6.5.2018, TJ Spoje Praha B - TJ Sokol Vysočany C
4
3.
21. 1.třída A
20.5.2018, TJ Sokol Vysočany C - SK HAMR, z.s. B
6
4.
21. 1.třída A
27.5.2018, SK OAZA Praha B - TJ Sokol Vysočany C
1
5.
21. 1.třída A
24.6.2018, TK Start Praha-Topolka A - TJ Sokol Vysočany C
1
 Družstva celkem (2hra)
15
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
43
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
41

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
20.JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
17.6.2018, TJ Spoje Praha A - TJ Sokol Vysočany A
9
1.
21. 1.třída A
29.4.2018, TJ Sokol Vysočany C - TK Konstruktiva, z.s. A
8
2.
21. 1.třída A
6.5.2018, TJ Spoje Praha B - TJ Sokol Vysočany C
7
3.
21. 1.třída A
20.5.2018, TJ Sokol Vysočany C - SK HAMR, z.s. B
0
4.
21. 1.třída A
27.5.2018, SK OAZA Praha B - TJ Sokol Vysočany C
3
5.
21. 1.třída A
24.6.2018, TK Start Praha-Topolka A - TJ Sokol Vysočany C
1
 Družstva celkem (4hra)
28
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
43
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
41