Český tenisový svaz

Dinh Pavel

Datum narození:
01.10.2001
Platnost reg. do:
26.10.2018
Klub:
SK HAMR, z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2012
TK Neridé
127 (20)
 
 
 
2013
TK Neridé
88 (25)
327 (9)
 
 
2014
TK Neridé
565 (1)
169 (12)
 
 
2015
TK Neridé
 
202 (12)
 
 
2016
TK Neridé
 
161 (1)
222 (9)
 
2017
TK Neridé
 
 
226 (9)
 
2018
TK Neridé
 
 
190 (12)
 
2019
SK HAMR, z.s.
 
 
162 (12)
 
16.02.2018

LTC Modřany 2005 (C - 500), K: 6/-

32>16 Dinh Pavel- Kolář Jan6:2, 3:6, 1:0 (3)
16>8 Tříška Martin- Dinh Pavel6:1, 6:0
získané body: 14 b.

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
06. 2.třída C
28.4.2018, SK HAMR, z.s. D - LTC Svoboda Praha B
1
2.
06. 2.třída C
5.5.2018, Sokol Smíchov I. - SK HAMR, z.s. D
1
3.
06. 2.třída C
19.5.2018, SK HAMR, z.s. D - SK Satalice A
1
4.
06. 2.třída C
26.5.2018, TJ Radlice C - SK HAMR, z.s. D
0
5.
06. 2.třída C
23.6.2018, Sokol Čimice - SK HAMR, z.s. D
1
 Družstva celkem (2hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
06. 2.třída C
28.4.2018, SK HAMR, z.s. D - LTC Svoboda Praha B
1
2.
06. 2.třída C
5.5.2018, Sokol Smíchov I. - SK HAMR, z.s. D
0
3.
06. 2.třída C
19.5.2018, SK HAMR, z.s. D - SK Satalice A
0
4.
06. 2.třída C
26.5.2018, TJ Radlice C - SK HAMR, z.s. D
1
5.
06. 2.třída C
23.6.2018, Sokol Čimice - SK HAMR, z.s. D
1
 Družstva celkem (4hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7
16.12.2017, TC HEAD

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 5/5

4>2 Dinh, Kljujev - Burian, Truhlář 7:6 (3), 4:6, 1:0 (7)
2>1 Dinh, Kljujev - Landfeld, Čížek 6:3, 6:2
získané body: 20 b.
05.01.2018, DTJ Jinonice

DTJ Jinonice (C - 400), K: 5/5

4>2 Dinh, Kljujev - Kopecký, Vencl 6:4, 6:4
2>1 Dinh, Kljujev - Stanek, Svoboda 3:6, 6:2 (10)
získané body: 20 b.
10.02.2018, Halový oblastní přebor

Praha (P - 500), K: 9/9

16>8 Dinh, Kljujev - Průcha, Průcha 6:4, 1:6, 1:0
8>4 Horák, Pírek - Dinh, Kljujev 6:4, 6:2
získané body: 19 b.
30.03.2018

TK Horní Měcholupy (B - 500), K: 8/8

16>8 Kubín, Průcha - Dinh, Kljujev 7:5, 2:6, 1:0
získané body: 0 b.
05.07.2018

LTC Pardubice (B - 300), K: 8/8

16>8 Mareš, Žák - Dinh, Kljujev 6:3, 6:2
získané body: 0 b.
19.07.2018

TK Strakonice (B - 300), K: 8/8

64>32 Dinh Pavel- Moštěk David6:3, 6:1
32>16 Růžička Václav- Dinh Pavel7:6 (4), 6:3
získané body: 16 b.
19.07.2018

TK Strakonice (B - 300), K: 8/8

16>8 Buček, Klír - Dinh, Hájek 6:2, 6:2
získané body: 0 b.
07.08.2018, Tempo Cup Open

Tempo Praha (C - 200), K: 4/4

16>8 Dinh Pavel- Rais Lukáš6:4, 5:7, 1:0
8>4 Dinh Pavel- Hradil Tomáš0:6, 6:1, 1:0
4>2 Dinh Pavel- Bernas Daniel0:6, 6:1, 1:0
2>1 Modrák Martin- Dinh Pavel6:1, 7:5
získané body: 20 b.
07.08.2018, Tempo Cup Open

Tempo Praha (C - 200), K: 4/4

8>4 Dinh, Phan - Pučelík, Kusý 7:5, 6:1
4>2 Rais, Kljujev - Dinh, Phan 6:3, 5:5, scr.
získané body: 7 b.
07.05.2018, A1

TCG Karlovy Vary (A - 400), K: 12/12

32>16 Peterka, Růžička - Kljujev, Dinh 6:4, 5:7, 1:0 (9)
získané body: 0 b.
03.02.2018, Tesla Cup

TO TJ Tesla Pardubice (B - 500), K: -/9

16>8 Kljujev, Dinh - Červinka, Hájek 3:6, 6:1, 1:0 (9)
8>4 Lukáš, Krejčíř - Kljujev, Dinh 1:6, 6:4, 1:0 (8)
získané body: 19 b.
24.07.2018, Wilson Tour 2018

TK Konstruktiva, z.s. (C - 200), K: -/5

8>4 Dinh, Phan - Čížek, Pučelík 6:0, 6:1
4>2 Dinh, Phan - Vencl, Kameník 6:2, 0:6, 1:0 (6)
2>1 Dinh, Phan - Bureš, Milt scr.
získané body: 20 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
20.JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
17.6.2018, SK HAMR, z.s. A - SK OAZA Praha A
0
1.
21. 1.třída A
29.4.2018, SK HAMR, z.s. B - TJ Spoje Praha B
9
2.
21. 1.třída A
6.5.2018, SK OAZA Praha B - SK HAMR, z.s. B
4
3.
21. 1.třída A
20.5.2018, TJ Sokol Vysočany C - SK HAMR, z.s. B
0
4.
21. 1.třída A
27.5.2018, SK HAMR, z.s. B - Lob S.A. Bohnice, zs B
1
 Družstva celkem (2hra)
14
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
18
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
18

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
20.JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
17.6.2018, SK HAMR, z.s. A - SK OAZA Praha A
0
1.
21. 1.třída A
29.4.2018, SK HAMR, z.s. B - TJ Spoje Praha B
0
2.
21. 1.třída A
6.5.2018, SK OAZA Praha B - SK HAMR, z.s. B
3
3.
21. 1.třída A
20.5.2018, TJ Sokol Vysočany C - SK HAMR, z.s. B
0
4.
21. 1.třída A
27.5.2018, SK HAMR, z.s. B - Lob S.A. Bohnice, zs B
1
 Družstva celkem (4hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
18
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
18