Český tenisový svaz

Hrdina Aleš

Datum narození:
12.04.2003
Platnost reg. do:
30.12.2019
Klub:
TK Neridé
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2014
WILSON Tenis Centrum
213 (15)
 
 
 
2015
SK HAMR, o.s.
98 (30)
 
 
 
2016
SK HAMR, o.s.
45 (1)
140 (15)
 
 
2017
SK HAMR, z.s.
 
106 (20)
 
 
2018
TK Neridé
 
60 (1)
334 (9)
 
2019
TK Neridé
 
 
177 (12)
635 (4)

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
21.12.2018

TK Horní Měcholupy (C - 500), K: 5/-

15
 Jednotlivci celkem
15/1

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
21.12.2018

TK Horní Měcholupy (C - 500), K: 5/-

-
 Jednotlivci celkem
0/0

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
06. 2.třída C
27.4.2019, TJ Radlice B - SK Meteor Praha A
0
2.
06. 2.třída C
4.5.2019, SK Meteor Praha A - TK Hanspaulka A
3
3.
06. 2.třída C
11.5.2019, SK Meteor Praha A - Tenis & Padel klub Písečná, z.s.A
0
4.
06. 2.třída C
8.6.2019, SK Meteor Praha A - Lob S.A. Bohnice, zs C
1
5.
06. 2.třída C
15.6.2019, TENIS Klánovice - SK Meteor Praha A
1
 Družstva celkem (2hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
06. 2.třída C
27.4.2019, TJ Radlice B - SK Meteor Praha A
0
2.
06. 2.třída C
4.5.2019, SK Meteor Praha A - TK Hanspaulka A
1
3.
06. 2.třída C
11.5.2019, SK Meteor Praha A - Tenis & Padel klub Písečná, z.s.A
0
4.
06. 2.třída C
8.6.2019, SK Meteor Praha A - Lob S.A. Bohnice, zs C
0
5.
06. 2.třída C
15.6.2019, TENIS Klánovice - SK Meteor Praha A
1
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7
27.4.2019, 06. 2.třída C
TJ Radlice B - SK Meteor Praha A
team Svoboda, Phan - Holík, Hrdina 6:4, 5:7, 1:0
získané body: 0 b.
15.12.2018

Řevnická sportovní (C - 400), K: 5/5

8>4 Hrdina, Zlatohlávek - Dolenský, Manda 6:0, 6:0
4>2 Hrdina, Zlatohlávek - Haňkovský, Král 2:6, 6:4, 1:0 (7)
2>1 Hrdina, Zlatohlávek - Froňka, Novák 6:1, 4:6, 1:0 (4)
získané body: 20 b.
09.03.2019

SK Satalice (C - 400), K: 5/5

8>4 Hrdina, Kopecký - Bílek, Kühn 6:2, 6:1
4>2 Hrdina, Kopecký - Barták, Toman 7:6, 0:1, scr.
2>1 Makovička, Němeček - Hrdina, Kopecký 6:3, 6:0
získané body: 15 b.
10.06.2019, A2

TK Zlín (A - 400), K: 12/12

32>16 Hauge, Hrdina - Lukáš, Praus 6:7 (5), 6:4, 1:0 (9)
16>8 Hauge, Hrdina - Zapský, Mirdzhaliev scr.
8>4 Mareš, Burian - Hauge, Hrdina 7:6 (5), 6:4
získané body: 34 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
5.5.2019 NT 11.5.2019, TK Radošovice - LTC Slovan Kladno
0
2.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
9.6.2019 NT 15.6.2019, Sportclub Řevnice, z.s. - TK Radošovice
12
3.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
16.6.2019 NT 22.6.2019, TK Radošovice - Slavoj Český Brod
12
4.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
12.5.2019 NT 25.5.2019, F.H.TK Dobřichovice - TK Radošovice
12
5.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
28.4.2019 NT 4.5.2019, TK Neridé - TK Radošovice
0
6.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
26.5.2019 NT 8.6.2019, TK Radošovice - LTC Mladá Boleslav o.s.
4
 Družstva celkem (2hra)
40
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
74
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
74

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
5.5.2019 NT 11.5.2019, TK Radošovice - LTC Slovan Kladno
8
2.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
9.6.2019 NT 15.6.2019, Sportclub Řevnice, z.s. - TK Radošovice
12
3.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
16.6.2019 NT 22.6.2019, TK Radošovice - Slavoj Český Brod
0
4.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
12.5.2019 NT 25.5.2019, F.H.TK Dobřichovice - TK Radošovice
9
5.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
28.4.2019 NT 4.5.2019, TK Neridé - TK Radošovice
0
6.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
26.5.2019 NT 8.6.2019, TK Radošovice - LTC Mladá Boleslav o.s.
5
 Družstva celkem (4hra)
34
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
74
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
74