Český tenisový svaz

Hrdina Aleš

Datum narození:
12.04.2003
Platnost reg. do:
30.12.2019
Klub:
TK Neridé
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2014
WILSON Tenis Centrum
213 (15)
 
 
 
2015
SK HAMR, o.s.
98 (30)
 
 
 
2016
SK HAMR, o.s.
45 (1)
140 (15)
 
 
2017
SK HAMR, z.s.
 
106 (20)
 
 
2018
TK Neridé
 
60 (1)
334 (9)
 
2019
TK Neridé
 
 
177 (12)
635 (4)
13.07.2019

LTC Modřany 2005 (B - 500), K: 8/8

8>4 Hrdina, Poláček - Kalivoda, Arendar 7:6 (6), 7:5
4>2 Hrdina, Poláček - Duda, Langmajer 6:3, 5:7, 1:0 (4)
2>1 Cintl, Pánik - Hrdina, Poláček 4:6, 6:3, 1:0 (7)
získané body: 30 b.
07.08.2019

Sokol Královice (C - 350), K: 5/5

8>4 Hrdina, Poláček - Plzák, Kubánek 6:1, 6:3
4>2 Hrdina, Poláček - Kubín, Moravec 6:4, 7:5
2>1 Hrdina, Poláček - Kvis, Stavěl 6:2, 6:3
získané body: 20 b.
21.08.2019

TK Březnice (C - 300), K: 5/5

16>8 Hrdina Aleš- Šmíd Petr6:1, 2:6, 4:1, scr.
8>4 Hrdina Aleš- Bůžek Petr6:1, 6:1
4>2 Stavěl Martin- Hrdina Aleš6:1, 5:7, 6:2
získané body: 20 b.
21.08.2019

TK Březnice (C - 300), K: 5/5

8>4 Basík, Hrdina - Bimka, Spolek 7:5, 6:1
4>2 Sysel, Řihovský - Basík, Hrdina 1:1, scr.
získané body: 10 b.

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
06. 2.třída C
27.4.2019, TJ Radlice B - SK Meteor Praha A
0
2.
06. 2.třída C
4.5.2019, SK Meteor Praha A - TK Hanspaulka A
3
3.
06. 2.třída C
11.5.2019, SK Meteor Praha A - Tenis & Padel klub Písečná, z.s.A
0
4.
06. 2.třída C
8.6.2019, SK Meteor Praha A - Lob S.A. Bohnice, zs C
1
5.
06. 2.třída C
15.6.2019, TENIS Klánovice - SK Meteor Praha A
1
 Družstva celkem (2hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
06. 2.třída C
27.4.2019, TJ Radlice B - SK Meteor Praha A
0
2.
06. 2.třída C
4.5.2019, SK Meteor Praha A - TK Hanspaulka A
1
3.
06. 2.třída C
11.5.2019, SK Meteor Praha A - Tenis & Padel klub Písečná, z.s.A
0
4.
06. 2.třída C
8.6.2019, SK Meteor Praha A - Lob S.A. Bohnice, zs C
0
5.
06. 2.třída C
15.6.2019, TENIS Klánovice - SK Meteor Praha A
1
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7
27.4.2019, 06. 2.třída C
TJ Radlice B - SK Meteor Praha A
team Svoboda, Phan - Holík, Hrdina 6:4, 5:7, 1:0
získané body: 0 b.

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018

Tenis Club Mokropsy (C - 400), K: 5/-

15
2
08.12.2018, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 5/4

15
3
15.12.2018

Řevnická sportovní (C - 400), K: 5/5

27
4
05.01.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 6/6

0
5
12.01.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 5/4

27
6
26.01.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 5/5

20
7
09.02.2019, Halový oblastní přebor

středočeský (P - 300), K: 8/8

22
8
23.02.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 6/-

20
9
09.03.2019

SK Satalice (C - 400), K: 5/5

20
10
23.03.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 4/4

20
11
18.05.2019, Oblastní přebor

středočeský (P - 200), K: 8/8

22
12
29.06.2019

TK Neridé (B - 300), K: 8/9

16
13
18.07.2019, Šárecký turnaj

SK Aritma Praha (B - 300), K: 8/8

16
14
26.07.2019, A3 Memoriál JUDr. Jiřího Lendla

TK SC OSTRAVA (A - 400), K: 12/-

0
15
02.08.2019, A4

TK Neridé (A - 400), K: 12/12

0
16
13.08.2019, CT dorost, kat. B

TK Most (B - 300), K: 8/8

16
17
17.08.2019, CT ŠKODA PLZEŇ z.s.

TK Škoda Plzeň z.s. (B - 300), K: 8/8

30
18
22.08.2019

TK Březnice (C - 200), K: 4/-

0
19
26.08.2019, Mělník Cup

TO SK Mělník (B - 300), K: 8/8

22
20
31.08.2019

LTC Mladá Boleslav o.s. (B - 300), K: 8/8

0
21
07.09.2019, 61.ročník dorosteneckého turnaje

SK Tenis Duchcov (B - 300), K: 8/8

22
22
14.12.2018, A2

TK Neridé (A - 700), K: 12/-

0
23
10.06.2019, A2

TK Zlín (A - 400), K: 12/12

0
24
26.07.2019, A3 Memoriál JUDr. Jiřího Lendla

TK SC OSTRAVA (A - 400), K: 12/-

32
 Jednotlivci celkem
362/24

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018

Tenis Club Mokropsy (C - 400), K: 5/-

-
2
08.12.2018, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 5/4

15
3
15.12.2018

Řevnická sportovní (C - 400), K: 5/5

20
4
05.01.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 6/6

0
5
12.01.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 5/4

15
6
26.01.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 5/5

0
7
09.02.2019, Halový oblastní přebor

středočeský (P - 300), K: 8/8

22
8
23.02.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 6/-

-
9
09.03.2019

SK Satalice (C - 400), K: 5/5

15
10
23.03.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 4/4

15
11
18.05.2019, Oblastní přebor

středočeský (P - 200), K: 8/8

0
12
29.06.2019

TK Neridé (B - 300), K: 8/9

19
13
18.07.2019, Šárecký turnaj

SK Aritma Praha (B - 300), K: 8/8

8
14
26.07.2019, A3 Memoriál JUDr. Jiřího Lendla

TK SC OSTRAVA (A - 400), K: 12/-

-
15
02.08.2019, A4

TK Neridé (A - 400), K: 12/12

0
16
13.08.2019, CT dorost, kat. B

TK Most (B - 300), K: 8/8

0
17
17.08.2019, CT ŠKODA PLZEŇ z.s.

TK Škoda Plzeň z.s. (B - 300), K: 8/8

30
18
22.08.2019

TK Březnice (C - 200), K: 4/-

-
19
26.08.2019, Mělník Cup

TO SK Mělník (B - 300), K: 8/8

0
20
31.08.2019

LTC Mladá Boleslav o.s. (B - 300), K: 8/8

0
21
07.09.2019, 61.ročník dorosteneckého turnaje

SK Tenis Duchcov (B - 300), K: 8/8

22
22
14.12.2018, A2

TK Neridé (A - 700), K: 12/-

-
23
10.06.2019, A2

TK Zlín (A - 400), K: 12/12

34
24
26.07.2019, A3 Memoriál JUDr. Jiřího Lendla

TK SC OSTRAVA (A - 400), K: 12/-

-
 Jednotlivci celkem
215/18
15.12.2018

Řevnická sportovní (C - 400), K: 5/5

8>4 Hrdina, Zlatohlávek - Dolenský, Manda 6:0, 6:0
4>2 Hrdina, Zlatohlávek - Haňkovský, Král 2:6, 6:4, 1:0 (7)
2>1 Hrdina, Zlatohlávek - Froňka, Novák 6:1, 4:6, 1:0 (4)
získané body: 20 b.
09.03.2019

SK Satalice (C - 400), K: 5/5

8>4 Hrdina, Kopecký - Bílek, Kühn 6:2, 6:1
4>2 Hrdina, Kopecký - Barták, Toman 7:6, 0:1, scr.
2>1 Makovička, Němeček - Hrdina, Kopecký 6:3, 6:0
získané body: 15 b.
13.08.2019, CT dorost, kat. B

TK Most (B - 300), K: 8/8

64>32 Hrdina Aleš- Zapský Adam6:4, 6:4
32>16 Palán David- Hrdina Aleš4:6, 7:6 (4), scr.
získané body: 16 b.
17.08.2019, CT ŠKODA PLZEŇ z.s.

TK Škoda Plzeň z.s. (B - 300), K: 8/8

16>8 Hrdina, Šubert - Mareš, Schneider 6:3, 6:3
8>4 Hrdina, Šubert - Jedlička, Vild 6:1, 6:1
4>2 Hrdina, Šubert - Forman, Uhřík 6:7, 6:1, 1:0 (3)
2>1 Matějka, Kameník - Hrdina, Šubert 7:6, 4:6, 1:0 (8)
získané body: 30 b.
10.06.2019, A2

TK Zlín (A - 400), K: 12/12

32>16 Hauge, Hrdina - Lukáš, Praus 6:7 (5), 6:4, 1:0 (9)
16>8 Hauge, Hrdina - Zapský, Mirdzhaliev scr.
8>4 Mareš, Burian - Hauge, Hrdina 7:6 (5), 6:4
získané body: 34 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
5.5.2019 NT 11.5.2019, TK Radošovice - LTC Slovan Kladno
0
2.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
9.6.2019 NT 15.6.2019, Sportclub Řevnice, z.s. - TK Radošovice
12
3.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
16.6.2019 NT 22.6.2019, TK Radošovice - Slavoj Český Brod
12
4.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
12.5.2019 NT 25.5.2019, F.H.TK Dobřichovice - TK Radošovice
12
5.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
28.4.2019 NT 4.5.2019, TK Neridé - TK Radošovice
0
6.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
26.5.2019 NT 8.6.2019, TK Radošovice - LTC Mladá Boleslav o.s.
4
 Družstva celkem (2hra)
40
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
74
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
74

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
5.5.2019 NT 11.5.2019, TK Radošovice - LTC Slovan Kladno
8
2.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
9.6.2019 NT 15.6.2019, Sportclub Řevnice, z.s. - TK Radošovice
12
3.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
16.6.2019 NT 22.6.2019, TK Radošovice - Slavoj Český Brod
0
4.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
12.5.2019 NT 25.5.2019, F.H.TK Dobřichovice - TK Radošovice
9
5.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
28.4.2019 NT 4.5.2019, TK Neridé - TK Radošovice
0
6.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
26.5.2019 NT 8.6.2019, TK Radošovice - LTC Mladá Boleslav o.s.
5
 Družstva celkem (4hra)
34
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
74
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
74