Český tenisový svaz

Zapský Adam

Datum narození:
01.11.2003
Platnost reg. do:
04.11.2019
Klub:
Severočeská tenisová o.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2014
TK Evženie Klášterec n/O
229 (15)
841 (3)
 
 
2015
TK Evženie Klášterec n/O
168 (20)
539 (4)
 
 
2016
Severočeská tenisová o.s.
161 (1)
252 (12)
 
 
2017
Severočeská tenisová o.s.
 
189 (12)
564 (4)
 
2018
Severočeská tenisová o.s.
 
203 (1)
328 (9)
 
2019
Severočeská tenisová o.s.
 
 
274 (9)
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
DA3A
27.04.2019, TK Evženie Klášterec n/O - TK Louny C
1
2.
DA3A
04.05.2019, Tělocvičná jednota Sokol Osek - TK Evženie Klášterec n/O
0
3.
DA3A
11.05.2019, TK Evženie Klášterec n/O - TK Dubí B
1
4.
DA3A
25.05.2019, TK Žatec B - TK Evženie Klášterec n/O
0
5.
DA3A
15.06.2019, TK Evženie Klášterec n/O - Sokol Košťany
0
6.
DA3A
22.06.2019, SPORTCLUB 80 Chomutov - TK Evženie Klášterec n/O
0
 Družstva celkem (2hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
DA3A
27.04.2019, TK Evženie Klášterec n/O - TK Louny C
1
2.
DA3A
04.05.2019, Tělocvičná jednota Sokol Osek - TK Evženie Klášterec n/O
1
3.
DA3A
11.05.2019, TK Evženie Klášterec n/O - TK Dubí B
1
4.
DA3A
25.05.2019, TK Žatec B - TK Evženie Klášterec n/O
0
5.
DA3A
15.06.2019, TK Evženie Klášterec n/O - Sokol Košťany
0
6.
DA3A
22.06.2019, SPORTCLUB 80 Chomutov - TK Evženie Klášterec n/O
1
 Družstva celkem (4hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6
24.11.2018, TK Jirkov

TK Jirkov (C - 450), K: 4/4

4>2 Valoušek, Zapský - Holzer, Růžek 6:7, 6:4, 7:6
2>1 Valoušek, Zapský - Bartes, Laibl 6:2, 6:2
získané body: 15 b.
05.01.2019, TK Jirkov

TK Jirkov (C - 450), K: 4/4

4>2 Uhřík, Zapský - Vaško, Kubrt 6:0, 6:2
2>1 Uhřík, Zapský - Bažant, Sigl 5:7, 6:3, 7:6
získané body: 15 b.
12.01.2019

TCG Karlovy Vary (C - 400), K: 5/5

16>8 Zapský Adam- Hofmann Jiří6:2, 3:6, 1:0 (6)
8>4 Křížek Matěj- Zapský Adam4:6, 6:3, 1:0 (1)
získané body: 15 b.
12.01.2019

TCG Karlovy Vary (C - 400), K: 5/5

8>4 Zapský, Laibl - Milt, Bureš 6:4, 3:6, 1:0 (8)
4>2 Kubín, Křížek - Zapský, Laibl 6:1, 6:0
získané body: 10 b.
23.02.2019, TK Jirkov

TK Jirkov (C - 450), K: 4/4

4>2 Zapský, Laibl - Bartes, Rudolf 6:1, 7:5
2>1 Zapský, Laibl - Uhřík, Bureš 6:2, 3:6, 7:6
získané body: 15 b.
09.03.2019

TCG Karlovy Vary (C - 400), K: 4/4

8>4 Zapský, Bureš - Bůcha, Pošvář 6:4, 6:2
4>2 Zapský, Bureš - Zahraj, Musil 6:1, 6:3
2>1 Zapský, Bureš - Babka, Vild 1:6, 6:3, 1:0 (4)
získané body: 15 b.
23.03.2019

TK LTC Děčín (C - 450), K: 4/4

4>2 Uhřík, Zapský - Bartes, Laibl 6:4, 6:4
2>1 Uhřík, Zapský - Valoušek, Mach 6:1, 6:3
získané body: 15 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
DD2A
05.05.2019, Severočeská tenisová o.s. C Most - TK Kadaň
1
2.
DD2A
12.05.2019, TK Louny - Severočeská tenisová o.s. C Most
1
3.
DD2A
26.05.2019, Severočeská tenisová o.s. C Most - TK Žatec
1
4.
DD2A
09.06.2019, LTC Panorama Teplice - Severočeská tenisová o.s. C Most
1
5.
DD2A
16.06.2019, Severočeská tenisová o.s. C Most - TK Evženie Klášterec n/O
4
 Družstva celkem (2hra)
8
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
19
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
17

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
DD2A
05.05.2019, Severočeská tenisová o.s. C Most - TK Kadaň
1
2.
DD2A
12.05.2019, TK Louny - Severočeská tenisová o.s. C Most
1
3.
DD2A
26.05.2019, Severočeská tenisová o.s. C Most - TK Žatec
3
4.
DD2A
09.06.2019, LTC Panorama Teplice - Severočeská tenisová o.s. C Most
1
5.
DD2A
16.06.2019, Severočeská tenisová o.s. C Most - TK Evženie Klášterec n/O
5
 Družstva celkem (4hra)
11
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
19
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
17